Jump to content

Маркетинг кошаркашког клуба

Vujoš

Recommended Posts

• Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ајде шта се цимате око грба јбт. Шта, ако нема грба нећете моћи да препознате који је клуб у питању? Не видим уопште проблем што је грб скоро на рамену, какве везе има, најбоље би било да тужимо Чемпион што је грб ту где јесте. Мислим стварно, не правите драму...

Da li je neko uzeo dres danas sam bio svuda po gradu i dresova nema!E sad je to losa organizacija jel nije ok da po svim portalima pise da je danas pocela rasprodaja,i da dodjem u situaciju da dodjem u Sport Vision i da me ona devojka gleda belo na moje pitanje Gde su vam dresovi K.K.Crvena Zvezda.Zna li neko gde imaju ti dresovi i kada ce biti pusteni u prodaju?

Људи, шта би с дресовима? Сад бејах у Sport Vision-у у Кнезу, онај лик каже "искрено, ја о томе нисам обавештен".  :cudi11: Зна ли неко где их има, и да ли их уопште има, или кад ће их бити? 

Што се тиче дресова, као што горе написах, изгледа да их има у online продаји у Sport Vision-у. У продавницама Sport Vision-а још увек нема. Нашао сам дрес у Champion-овој радњи у Ушћу. Домаћих је било само у XL величини, а мени то ко 'аљина. Оних гостујућих још има и у L величини.

Годишња 100 евра. Мислим јесте доста велика цифра у односу на претходне године. Међутим, стварно ово је доказ да се озбиљно размишља у клубу и прави реалан план. А не карта 100 динара а доводиш Скуни Пена... Видим и ове остале карте су доста скупље него раније. Нека се прода 5000 годишњих по 100 евра то је пола милиона. Па онда 2 пута Арена 15000 карата по 10 евра је 300.000. Па ако прођемо којим случајем други круг или Еврокуп две-три пуне Арене биће лепота.

Samo da napomenem da nije neophodna kopija licne karte ili odstampana verzija, ako su ove novije. Barem za nas koji obnavljamo. Likovi su dosli i poceli da pricaju kako je to neophodno, medjutim ja sam dosao bez toga i njima je samo bitno da das licnu  na uvid, a kopiju uzmu ako doneses, ali moze i bez nje.

Ide prilicno brzo, jer su onima koji stanu u red podelili formulare da popune tako da samo kada dodjete na salter, oni ukucaju u bazu podatke sa formulara i daju vam sezonsku.

A I ovi pretplatnici iz proslih godina placu,traze neke povlascene cene,kao babetine neke,sad kao nece kupiti...E trnu mi jaja sto necete kupiti...

Pretplatne vaze I za Arenu,da l' je gornji prsten,golubarnik na vrhu hale,da l' treba da visim sa semafora,nema veze,vazno je da smo u hali...

Necemo valda tapsace u donji red?

Bole me brige da l'su bili tu kad je bilo 200 ljudi...

Ti tapsaci nisu smetali kad su pratili sve utakmice ABA lige i kad su bili uz klub i kad se obezbedjivao taj famozni plasman u Evroligu. 

Bole i mene briga sto ce doci na tih nekoliko utakmica clanovi KUD Delije koji bojkotuju takmicenje iz kojeg smo i dosli u Evroligu (malo licemerno zar ne?). I smatram da svaki vlasnik sezonske iz prosle sezone ima prava na bolja mesta od tih likova za koje je rezervisan sever i koji verovatno vecinu karata nece ni platiti, jer oni su navikli samo da uzimaju pare.

Ali me zabole, njihova je sramota kad zapevaju one pesme o odanosti Zvezdi i o tome kako su uvek uz nju...

Neka ja ne udjem u halu ako treba,pristajem,neka dobiju besplatne ulaznice bas me briga...Hala mora da se trese...

Tapsacima ako se ne svidja neka bojkotuju...