Jump to content

Маркетинг кошаркашког клуба

Vujoš

Recommended Posts

Звезда потписала сарадњу са Кафетеријом.

Црвена звезда је данас озваничила сарадњу са Кафетеријом, брендом који је највећи угоститељски ланац производа од кафе у Источној Европи. Председник нашег клуба Светозар Мијаиловић изразио је задовољство због сарадње и истакао да најбољи увек иду са најбољима. Као једна од водећих компанија у нашој земљи, Кафетерија брине о заједници, помаже раст и развој бројних талентованих појединаца и улаже у спорт. Тако ће, за још будније навијање, Кафетерија од ове године бити поносни спонзор Црвене звезде.

1664884686.jpg&fb_obo=1&utld=digitalocea

• Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

Сарадња Црвене звезде и Општине Савски венац

Спортско друштво Црвена звезда организовало је састанак између представника свих клубова нашег спортског друштва и представника Општине Савски венац.

Представницима клубова су се обратили Стојан Вујко, председник Скупштине СД Црвена звезда, Зоран Аврамовић, генерални секретар СД Црвена звезда и Урош Трипковић, заменик председника Општине Савски венац.

На састанку се говорило о заједничким активностима клубова и Општине Савски венац. Предложено је да се клубови укључе у организацију бесплатних школа за ђаке освновних школа на територији општине, као и о организовању отворених тренинга.

Такође, установљена је радна група Спортског друштва Црвена звезда која ће направити предлог плана заједничких активности и сарадње клубова СД Црвена звезда и Општине Савски венац.

• 3 weeks later...
21 minutes ago, Filip988 said:

Kkcz store crna rupa. I mi hoćemo zaradu od dresova šta to ja znam. Dodjem u 10 nema nikog, pozovem call centar kaže dodjite od 12,1 pa možda bude nekog tu. Poručim dres pre 20 dana preko sajta (novi, dečiji). Zove cura pre 5 dana kaže znate jel vam baš treba dres, znate nemamo na stanju. 

Šta reći. ...

E to mi je neverovatno. Pazi ovakav roster, ovakvi rezutltati itd, a oni se ponasaju neverovatno. Nadam se da neko od nasih glava cita forum i da ce se dozvati pameti da sredi shop. Ja sam bio kod njih, imaju samo blanko dresove ali su mi rekli da mogu da stampam u macronu kod marakane. Ja zvao Macron, kaze moze stampa, 1500 dinara al nemamo isti font. Potpuno neverovatno. Nasao sam doduse na kkczv store (https://www.crvenazvezdastore.com/) gde postoji opcija sa stampom ali prilikom biranja dostave za zemlju, nema Srbija. A na drugom store (https://kkczstore.com/) nema opcija da se kupi dres sa stampom. Jako neozbiljno. Da ne pominjem da ovi iz shopa ne odgovaraju na mejl, ili se javljaju periodicno na call centar.  Bukvalno svake godine uzmimam po dres, ali ovo je necuveno.

• 3 weeks later...

Imam jedno pitanje.

Drugar je narucio dres za klinca, trazio da mu odstampaju broj i da pise Nedovic na dresu.

Stigao je dres bez ikakve stampe I velicina manje. Ceo dan zove prodavnicu KK i niko mu se ne javlja.

Jel ima neko iskustva sa njima? Nismo iz Bg-a pa ne mozemo licno da odemo. Na mail ne odgovaraju, na telefon se ne javljaju...

10 минута раније, Met Kauton said:

Imam jedno pitanje.

Drugar je narucio dres za klinca, trazio da mu odstampaju broj i da pise Nedovic na dresu.

Stigao je dres bez ikakve stampe I velicina manje. Ceo dan zove prodavnicu KK i niko mu se ne javlja.

Jel ima neko iskustva sa njima? Nismo iz Bg-a pa ne mozemo licno da odemo. Na mail ne odgovaraju, na telefon se ne javljaju...

Брате да будете срећни што вам је уопште стигло нешто. Какви аматери раде тамо добро да поцепан дрес није стигао. Што би рекао један форумаш "који ухлеби?"..

Posted (измењено)
3 hours ago, ЦИГАНИН 74 said:

Свако ко наручи нешто онлајн из кк треба орден за храброст да добије,лично НЧ да му уручи

Orden kao ni dres još nije stigao :D

Edit: zaboravio sam da napomenem da su me zvali iz Shopa da pitaju jel vi baš želite dres jer nemamo na stanju. Bilo pre nove godine. Ko da sam tražio Zvezdin dres u partizanovoj radnji

Edited by Filip988