Jump to content

Сваштара

Recommended Posts

Ја нећу да их примим(баш ме брига за казне), поготову кад питају овакве приватне ствари !

Још ће да ме питају и са колико девојака и жена сам био, која ми је омиљена поза, коју политику подржавам, курац палац.

Нек почну од Патетичног Драмосера па надаље, да ми видимо прво њих шта их питају, ако уопште...

5 минута раније, RedHart said:

Ја нећу да их примим(баш ме брига за казне), поготову кад питају овакве приватне ствари !

Још ће да ме питају и са колико девојака и жена сам био, која ми је омиљена поза, коју политику подржавам, ***** палац.

Нек почну од Патетичног Драмосера па надаље, да ми видимо прво њих шта их питају, ако уопште...

Moras da ih primis, od "nezgodnih" pitanja pitaju koliki imas bioloske dece. A niko ne trazi DNK da dokazujes.

Dolaze 2 puta, treci put ostavljaju poruku da se javis da zakazes kad ti oces.

Radio sam popis 2011, a i sad sam planirao, prosao sam cak i obuku, ali sam odustao u zadnji cas, nije mi svidjao ceo koncept ( nije porodicni ), pre svega ovi racunari znaju da blokiraju i koce, moras da nosis punjac i da ga punis na svaka dva sata, ali glavni razlog je taj sto ims 3x veci posao nego 2011, a za slican novac, jer sada za svaki obrazac koji se popunjava za domacinstvo, ne dobijas pare, vec sve ide u jedan kos. Ako recimo u kuci zive tri domacinstva, na svakom spratu po jedno, kopmjuter ce to da prepoznaje kao jedno, iako ces ti da popunjavas tri obrasca na kompjuteru, zato su i odustali mnogi popisavaci. 

Ipak, najveci problem je korona, treba da obices sigurno 200,250, 300 domacinstva, mozda i 1000 ljudi, sansa da pokupis koronu je x puta veca nego da radis recimo 80 domacinstva, kao 2011, kad smo radili 7 dana, sada bukvalno radis mesec dana, pa kad zavrsis jedan popisni krug, daju ti novi. 

Takodje, nisam hteo da nosim masku i da se moljakam sa ljudima i da ih ubedjujem, jer znam da ce biti nepoverljiviji nego 2011, bas iz razloga korone. 

2011 sam uzeo 33 hiljade din za nekih 7 dana rada.