Jump to content

Сваштара

Recommended Posts

44 минута раније, keyser_soze said:

Znaci kad se juce nisam onesvestio ...Prolazim pored moje osnovne skole i vidim izlazi lik klasican neki hipster ili derpe

Onaj moderni bradonja sa onim njihovim degenskim frizurama , dole pantalone helanke pozadi spustene kao da se usrao ..utegle se oko listova a do clanka .....gore prsluk od odela i ranas na ledjima a na nogama kao neke starke patike samo sarene

Pretpostavim predaje u skoli i sad cujem na poslu ucitelj ....Kazu ma super lik ...***** te zivote na sta ce ova deca da lice

tvoj ucitelj pojebo sve uciteljice i nastavnice u skoli , pa ti video od njega i  sad si  na njega? 🤣

Hisense su kinezi koji tamo dominiraju TV trziste ali pre izvesnog broja godina su kupili ceo Toshibin consumer electronics diviziju, i sve njihove patente i sl. Tako da se mnogo njihove tehnologije koristi, i zapravo su prilicno dobri kinezi i odlican value range za TV-e. 

18 минута раније, NemanjaKg__ said:

Dilema Samsung ili LG ne bih uzimao veci od 43 inča ne odgovara mi. Šta je bolje ili pametnije od ta dva brenda. Da ima aplikacije najvaznije da je smart što se kaže. 

Sticajem okolnosti imam oba TV-a i sa oba sam prilicno zadovoljan (Samsung 43" imam vec 4 godine, nikad nikakvih problema s njim). Po meni su tu bukvalno nijanse u pitanju, a sto se aplikacija tice manje-vise je isto. Svi savremeniji Smart televizori koriste 99% iste aplikacije. 

Ako hoces ipak nesto vise para da das, onda definitivno LG OLED. Brutalan je, svakako ima bolji kvalitet slike od bilo kog Samsunga.

1 hour ago, Dzoni said:

Sticajem okolnosti imam oba TV-a i sa oba sam prilicno zadovoljan (Samsung 43" imam vec 4 godine, nikad nikakvih problema s njim). Po meni su tu bukvalno nijanse u pitanju, a sto se aplikacija tice manje-vise je isto. Svi savremeniji Smart televizori koriste 99% iste aplikacije. 

Ako hoces ipak nesto vise para da das, onda definitivno LG OLED. Brutalan je, svakako ima bolji kvalitet slike od bilo kog Samsunga.

Hvala jos cu da razmislim ali dobro da znam da neću pogrešiti koji god da uzmem.

Stojim juce na kasi u Idei i baka ispred mene vadi iz korpe petnaestak pakovanja vudi virsli i prodavacica joj kaze bravo,bravo gospodjo maksimalno koristite akciju.Kad jutros procitam u novostima,povlace se vudi virsle jer im je pronadjena bakterija listerija i onda se zapitas dal smo mi normalni