Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

1 hour ago, Савацијум said:

Nisam ni ja sit, brate moj. Daleko od toga.

Al' zato imaš net.

• Хаха 1

Od 1. januara sledeće godine za pretplatu za Radio televiziju Srbije i Radio televiziju Vojvodine, koja sada iznosi 150 dinara izdvajaćemo više novca. U izmenama Zakona o privremenom uređivanju načina naplate takse za javni medijski servis, koje su ušle u skupštinsku proceduru, stoji da će nova taksa iznositi 220 dinara.

Nemoj Vucicu da se pojavljujes vise po televizijama moj budzet to nece moci izdrzati.

• Лајк 1
  • Хаха 2

Jebote, gde god se okrenem - "black friday". Koji degenerici. 

28 минута раније, Kisli Krastavac said:

Sto ti smeta to? Ima dobrih popusta.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Ne smetaju popusti nego "amerikanizacija".

• Палац горе 1
  • Лајк 2

1 hour ago, salexxx said:

Nekom rat ,nekom brat.Neko dobije stan za zasluge a neko se raspada od raka i ni dnevnice mu ne daju.

Ja bih pre rekao da su narodu otvorile oci.

Poenta je da sto si veca beda to ces pre otici u rat ...Zavezes kravu u stali ,stavis malo slame ,uzmes pusku iz podruma i aj odoh ja ....A da vidim kako ces otici iz toplog stana ,gledas TV i razmisljas gde ces veceras,,koga da j....s i sta ces da jedes i pijes 

Zasto ratuju po onim vukojebinama u Africi i Aziji pa brate nema onaj sta da izgubi , a sedenje u rovu po kisi nije mnogo daleko od spavanja u stracari kod kuce ..Aj ti Danca ili Svedjanina nateraj u rat ...Pa cak ne mozes vise ni Nemca ili Francuza, Engleza , a ratovali vekovima 

Bolje da nisam ni pokrenuo ovu temu, vasi odgovori su me samo uverili u to da smo u zescem kurcu. 

Hvala Bogu pa siptari ne krecu jos na Nis, kad bi krenuli cistili bi nas ovako pickaste sve do Subotice.

• Палац горе 2

Pa ti se druzi spusti i sad dole , nije problem ..Niko nece da te zaustavi ..Oni su i sad na da kazem na " nasoj " teritoriji ..A naci ces istomisljenike garant 

• Палац горе 4

Само ме занима по чему је мање пичкаст од саговорника са којима је водио дискусију.

• Палац горе 3

Otpremnina za dobrovoljni odlazak iz Telekoma Srbija je 900e po godini staza. Poredjenja radi u Zeleznici Srbije (sve 4 firme), otpremnina je 240e po godini.

U EPSu ce biti i preko 1000e kako su krenuli...

U TS ima oko 50% zaposlenih koji imaju preko 50 godina...

Kod mene u firmi nude 300 evra po godini staza i uzece neki pred penzijom sto su ali ce ipak biti slab odziv. 

21 hours ago, dikili kontakt said:

Masa kad krene tesko se zaustavlja.

Dovoljno je jedan iz OZNE da podbode i da se skloni i eto sranja u najavi,a nadam se da mi takvu stvar necemo,bar se nadam.

Rat nam netreba SNS laze narod,pali vatru kada bi se to dogodilo (rat) niko nam od vajnih prijatelja nebi priskocio u pomoc,a sa druge strane svi njihovi prijatelji,a i "NASI" bi njima priskocili i vojno,oruzjem i u ljudstvu.

Zato nam netreba kurcenje vec na finjaka da se to odradi ako moze da sto je bilo na njihovoj strani polako okrenemo protiv njih samih mi silom nista necemo postici samo cemo se jos vise ukopati.

GpZTHcOx?format=jpg&name=600x314

Građani Srbije iz protesta počeli da spaljuju proizvode sa Kosova

Не морамо м бити дивљаци као они и палити производе од њих. Једноставно не увозимо њихове производе а  на све њихове произвиде каоје увозе преко зеље Србије удариш царину па се ти онда курчи колико хоћеш. Сличан сценарио би требало одрадити са ЦГ ( да се не наљуте момци са форума, ништа лично) али то само кад би пичкаоусти имао муда, ал' пошто нема ништа од тога. Само паламуди по пинку! 

• Лајк 1

Onog sekunda kad pomenes carinu, priznao si Kosovo.
Taksa moze, carina ne.

• Палац горе 1

Posted (измењено)

FndjSRJ.gif

c0HuqBO.gif

Edited by Ganac
  • Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account