Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

I ja sam to uvideo.Iskreno ovaj narod i ne zasluzuje bolju vlast.To nam je sto nam je.

• Палац горе 1

Proslo je vreme revolucija vlast se osvaja na izborima i ako neko zeli da skine Aleksandra Vucica to moze samo na izborima. Nije ovo 93 ili 97 godina ili 2000  kada je zivot gradjana bio neuporedivo tezi. Moje licno misljenje da Vucic moze da padne na temi Kosova ili sam da se povuce sto ne iskljucujem.

Ма ови твитови су пресмијешни.
То је к'о она епидемија кад се појавила кад разноразни твитераши видјели бабу како има за 100 грама меса а месар је частио са 200... Мислииим...качење твита за фејвове ако се тако зове лајк на том говнету.
И овај упис је на тај фазон, сваке недеље видим по један како је ето испратио сина и срео још 1000 људи који испраћају дјецу. Напушите се сити курца и дабогда вам влад'о Аца Вучић још 100 година да цвилите тако.

• Палац горе 1

Moje licno misljenje da Vucic moze da padne na temi Kosova ili sam da se povuce sto ne iskljucujem.

Nece se taj povuci, previse je samozaljubljen, a Kosovo ce odugovlaciti dok moze i optuziti one koji sa tim imaju najmanje veze (Djilasa i ekipu), a ne onog ko je zaista kriv (Slobu i ekipu i Ustav iz 74 i Tita i ekipu od kojih je sve i pocelo).

To je sve sviranje k....Kao za vreme Milosevica sto odlazili kao neki umetnici pevaci , glumci sto nisu mogli kao da istrpe tu neslobodu jer su inace slobodni duhom i bla bla bla ....Pa kao radili preko kao taksisti ,zidari i sl .Pa druze oni su toliko poznati i uspesni ovde bili da su bili u rangu taksiste i zidara i ovde ..nesto ne videh da su odlazila velika imena pozorista, filma, muzike..Tako i ovo proseravanje ,ako mislis bre da treba da odes spakuj se i idi a ne da pravis dramu od ovoga kao da te prate na Mesec...Na kraju pa i red je da se osamostali da ode negde , da je srece da je to pravilo kod nas ,kad napunis 18 odes od roditelja pa se vidjate 3 puta godisnje  ( svako ima svoj zivot , obaveze i sl .) ali kod nas ne samo zbog nemastine vec nekako vole i dalje da se grebu od roditelja pa se vidjaju stalno i cesto zive zajedno

• Палац горе 1

9 минута раније, Levo krilo said:

Nece se taj povuci, previse je samozaljubljen, a Kosovo ce odugovlaciti dok moze i optuziti one koji sa tim imaju najmanje veze (Djilasa i ekipu), a ne onog ko je zaista kriv (Slobu i ekipu i Ustav iz 74 i Tita i ekipu od kojih je sve i pocelo).

Nije počelo od Tita, počelo je od Arsenija Čarnojevića i seobe Srba a možda i ranije ! 

• Гроф 1

Oko Kosova se vode bitke jos od antickog doba. Mnogi su tamo bili pre Srba i Albanaca. 

Sto se tice Kosova,vuckov neki cilj je da Leposavic,Zubin potok i sever Mitrovice pripadnu nama,dok bi ostatak Kosova ukljucujuci Prizren,Pristinu,Pec priznali kao nezavisnu drzavu.Ako bi se to desilo kojim slucajem,to bi bilo predstavljeno kao epska pobeda,jer pre toga nismo imali nista,a 85-90% Kosova bi otislo verovatno zauvek,kao drzava,koja bi se brzo pripojila albaniji.

4 минута раније, Ivar said:

Sto se tice Kosova,vuckov neki cilj je da Leposavic,Zubin potok i sever Mitrovice pripadnu nama,dok bi ostatak Kosova ukljucujuci Prizren,Pristinu,Pec priznali kao nezavisnu drzavu.Ako bi se to desilo kojim slucajem,to bi bilo predstavljeno kao epska pobeda,jer pre toga nismo imali nista,a 85-90% Kosova bi otislo verovatno zauvek,kao drzava,koja bi se brzo pripojila albaniji.

Postavlja se pitaje sta sada imamo i sta se cilja da imamo ? A ono sto smo nekada imali to je davno proslo vreme i to ne moze da vrati ni Bog otac

• Палац горе 1

Nažalost obistinilo se sve što nam je Milošević predvideo, 2000-te je došla bagra koja je rasprodala i uništila privredu i zemlju i moralno nas srozala. Sve je lepo to opisao još tada, a danas smo svedoci da je za sve bio u pravu, ali kao što je i rekao, nažalost, sada je za mnogo toga već kasno. Mi jednostavno više ne podnosimo sami sebe i stalno pokušavamo sami sebe da ponizimo i ismejemo

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

Dobro je da je cvetalo cvece dok je sekta zvana SPS i JUL pljackala, unistavala, oterala sve sto je valjalo. I inflacija i ubistva na ulicama i kriminal i unistavanje svega cega su se dotakli je bilo med i mleko i onda je posle teranja tog blago receno zlocinca prema srpskom narodu i njegove umobolne zene, poceo potop.

Oce to, kako mali Perica zamislja svet oko sebe...

• Палац горе 2

На целокупно стање у земљи није утицао само Слоба већ много других фактора. Ко зна и да су ДОС, Ђинђић и команија у тим условима били на власти да ли би ишта било другачије. Слоба јесте правио срања али отада па до данас ово је превршило сваку меру.

• Палац горе 2

Mnogo faktora je uticalo, na 90% niko nije mogao da utice, ali sve sto su radili, radili su pogresno i protivno interesima sopstvenog naroda. Nisu prepoznali trenutak, geopoliticku situaciju, pad zida u Berlinu, promene u Evropi... da ne filozofiram previse... svaki potez je bio ili pogresan ili povucen u pogresnom trenutku.

Povlacim se iz diskusije o tome, posto sam izuzetno alergican na Slobodana Milosevica i 90te, tako da necu vise ucestvovati u toj diskusiji, osim u slucaju direktnog citata...

• Палац горе 1

Опуштено...

Ја гледам из своје перспективе, ти си ипак мало боље запамтио 90те, а ја кроз детињство.

Posted (измењено)

Da se ne lažemo ljudi budimo realni, ja kao neko ko je osetio 90-e i neko ko se odlično seća svega tvrdim da je tada bilo gore nego sada. Ni sada nije bajno niti podržavam picoustog ali u vreme Slobe pljačkalo se gore nego sada,ratovi,sankcije,izolacija u svakoj sferi društva,ceo svet te mrzi,strahuješ da te pozovu na vojnu vežbu i pošalju na front ni krivog ni dužnog.Restrikcije struje su bile aktuelne sećam se kada su ceo Niš delili u grupe koji deo grada od koliko do koliko sati neće imati struju pa onda protesti svaki jebeni dan. Jedini boljitak osetio se 1994-e kada je deda Avram uveo sistem jedan dinar jedna marka i time bio kraj inflacije koja oborila sve svetske rekorde i ona čuvena Argentinska joj nije bila ravna. I Avrama skenjaše na kraju. Bem mu sunce i sveto pojilo 1993-e godine uđem u pekaru burek milion dinara... Naša inflacija se sigurno izučava na ekonomskim studijama u svetu. Koliko se kralo po državnim firmama i koliko je zaista para oteto narodu i odneseno na Kipar to ne znaju ni gazda Jezda ni Dafina. Po tim fabrika što kukamo da smo rasprodali neka vam pričaju radnici koliko plata im se dugovalo dok su njihovi SPS direktori bili obezbeđeni. Pa šverc robe iz Bugarske,benzin i cigare na ulicama kriminal i mafija cvetaju ma užas. I sada dođe neki baja da prodaje muda za bubrezi kako svog sina veterinara šalje u Ameriku da leči krave jer ovde to ne može kao loše mu. Razumem da je loše al ne preterujmo.Što kao nisi mogo da ga uvališ da radi u bilo koju vet. ambulantu a ima ih na stotine?. Ma daj molim te nego ti široki prsti bajo moj usladili ti se američki dolari pa si sina poslao da rinta da ti šalje malo mani mani. Evo Jenkiji jedva čekaju da mu uvale koji dolar. More mrš stoko ima da ga šutnu prvom prilikom jer ga gledaju kao izbeglicu ne samo njega nego sve takve što beže iz svojih zemalja pa će lepo da se češa za dupe ili da rinta dva posla kao neki koje znam otišli da rade jedan poso a sada rintaju dva na crno od grada do grada.

Edited by poskok
  • Палац доле 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада