Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Takav sam duduk za kompjutere da poslednje dve stranice jednu rec nisam razumeo.

• Палац горе 1
  • Хаха 2

Ima solidnih masina do 100e. . .naravno polovnih. I za manje cak sve do60e, gledao danas na kupujem-prodajem. Sad ***** li ga ko zna u kakvom je to zapravo stanju. . .komentari i ocene su sve pozitivne za tog prodavca.

Moze za 100e da se kupi pristojna masina za office i internet. Nabacis win10 i bombona...

Ako treba pomoc, vici.

@Seriff, pitaj sta ti nije jasno, na odmoru sam oko 1700km od posla pa sam voljan da pomognem raz_097.gif.1424835ca779e9abfa18c2984464a3d0.gif

• Палац горе 1

Ma nema frke, zena je zaduzena za to. I kad su telefoni u pitanju, kako joj istekne ugovor tako 'nasledim' tehnika me ne zanima uopste, do pre godinu dana nisam koristio tac skrin, nego onaj od pre sto godina. Nije u pitanju novac, mogu da priustim, jednostavno me ne interesuje. Znam da ukljucim, iskljucim, pogledam neki film na piratskom sajtu i to je to. Od drustvenih mreza i aktivnosti jedino ovaj forum.

• Палац горе 4

Telefoni tu i tamo, malo sam ih ispustio iz price u zadnje vreme a nekad me bas zanimalo.JOs se nisam odrekao starog na klizanje Samsunga D900i, al moracu uskoro da predjem na nesto savremenije sa velikim ekranom i bez dugmica. . .Sa kompovima sam dobar, ali sam recimo duduk za automobile.

Ova tuca i otimanje oko piletina je veliki poraz za drzavu, ne treba biti mnogo pametan pa shvatiti da je narod gladan, sto je najgore opet ce taj gladan narod da glasa za ove zbog kojih su gladni.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

A onda se setis da je jedan od vodecih 'opozicionara' Radulovic dosta je bilo, koji je hteo da progura zakon o radu koji bi jos vise zakopao radnika i njegova prava i to u Vucicevoj vladi, kada je iz nekog razloga ispusio, pretvorio se u najveceg kriticara i palamudu. Svu tu stoku bi najvise bolela izlaznost pet posto. E sad... 

Doslo vreme da se gleda svoje dupe, ako neko misli da ce mu neko sa vlasti doneti nesto dobro u zivotu ili je lud ili glup. Drzava... Kakva crna drzava... Zasucite rukave...

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Kao neko ko je radio 9 godina u jednom poznatom lancu hipermarketa mogu vam slobodno reći da je ovo ovako oduvek bilo i nikad se neće promeniti!

Posted (измењено)

Mnogo ga tupimo za jednu naciju koja nije zadovoljna vladom. Samo se prica, samo se sere. Eto, navodim primer nislija. Danas da pitate po gradu 90 posto nislija rekli bi da nije zadovoljno vodecim ljudima, a sutra da se organizuje neki protest, doslo bi njih 5-6 hiljada maksimum. Gorivo poskupelo, organizuje se protest, posle 10 dana nema 200 coveka. Protest protiv dikature, posle 10 dana nema 200 coveka. Inicijativa Ne davimo Beograd, Ne damo niski aerodrom, milion takvih akcija sirom zemlje je ugaseno. Zasto? Zato sto cekamo da neko drugi uradi to za nas. A taj drugi nikad nece da bude za nas, vec samo za sebe.

Druga stvar je ta sto nema ko posle. I kada bi se istrajalo protiv pickoustog, ko posle? Taj Radulovic? Onaj Djilas? Tadic opet? Seselj? Jel se pojavio neko novi u poslednjih 20 godina, a da nesto vredi? Jedini koji mi je furao neku pricu je Obradovic, ali i on je politicar pravi cim se udruzio sa svim gorepomenutim osim Seselja, koji mu jedini odgovara po politici. Zar nam treba opet peti oktobar, da srusimo loseg, a da dodju jos gori, a svi znamo da ima i gorih.

Isplivao sav sljam, onaj najgori, na povrsinu. A nemamo sredstva za ciscenje.

A sto se tice mojih zemljaka koji se biju za pile. Pa mamu vam ***** seljacku, u Leskovac zivite, pile li ne umes da ocuvas nego ce se tepas po lidl semku ti icepim. Takve ljude u voz, pa u Bugarsku.

Edited by TomicaCZV
  • Палац горе 2
  • Лајк 1

Sta kaze majstor, dos'o Lidl sam..kako da ne, hoce to. Sto nisu dosli pre 8 godina?

Klasicna srpska posla..Samo pljuj po svojoj drzavi, nemoj slucajno da pohvalis nesto..

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Taj Lidl je cak i ovdje u Svabiji govance a tamo gdje ce da salju trecerazrednu robu, stoji se u redu. Znam po Lidlu u Hrvatskoj. Jednom nesto kupio tamo i nikad vise!

Da, Vucic je kao doveo Lidl u Srbiju. Da je pametan kao sto nije, cutao bi i ne bi se time hvalio. Al zabole ga, opet ce 50% teletabisa ionako da ga glasa. Nije to ni cudo, mos misliti kakav je kvalitet opozicije, kad je jedan Vucic od nje napravio froncle. A uostalom, i esenes i zuti su u osnovi jedna partija. Zuti su samo malo pismenije krilo...

• Палац горе 1

Ja u Lidlu sam kupovao u Grckoj a kad sam u Becu kod familije uvek kupujem u Sparu i Hoferu. Naravno da je Vucic doveo Lidl i to ce ostati tako kao sto je Fiat doveo Tadic uz Dinkica. Dobre poteze treba pohvaliti a ne zbog toga sto nekog ne volis pa pisati negativnosti. Podrska predsedniku Srbije za dobre poteze uvek.

• Палац горе 2

Ma brate mili, bitno je da narod ima posla, da ljudi rade nesto. Jebo Vucica, Jebo Tadica, bitno je da dolaze fabrike u ovu zemlju. Svako novo radno mesto je plus.

Koliko je samo Yazaki bio korak napred u Sapcu..Da nisu oni dosli kod nas, dosta mojih ortaka ne bi imalo posla..Morali bi preko da idu. 

• Палац горе 1

1 минут раније, Савацијум said:

Ma brate mili, bitno je da narod ima posla, da ljudi rade nesto. Jebo Vucica, Jebo Tadica, bitno je da dolaze fabrike u ovu zemlju. Svako novo radno mesto je plus.

Koliko je samo Yazaki bio korak napred u Sapcu..Da nisu oni dosli kod nas, dosta mojih ortaka ne bi imalo posla..Morali bi preko da idu. 

Kad smo kod novih ranih mesta, culi ste za firmu Frezenijus u Vrscu. Novi pogon otvorili pre 2-3 godine. Radnici koji se primaju, prva dva meseca imaju 10k, druga dva 12k, i tako im plata naraste do 18k ili nesto preko. Pricam za radnike koji rade u tom novom pogonu. Oni u starom imaju normalnu, cak i odlicnu platu za nase uslove.

Pa koliko samo FIAT znaci Kragujevcu iako nisu neke plate ali bolje da ih ima nego da nema nikakve.

• Палац горе 2

U poslednjih 5 godina ima bas dosta zaposlenih, problem je samo sto svi oni znaju kakva je situacija u zemlji i igraju na tu kartu, ne mozemo mi tu mnogo promeniti. Jos uvek ima jeftinije radne snage od nas i onda oni tamo odlaze ili prete a nasi se vode logikom bolje ista nego nista

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Niste normalni majke mi. Prodali PKB za desetinu cijene, prodali Bor za sicu. Jer Srbin je glup je l da da posije zito i umesi leba, to samo majstori Arapi znaju. Srbin je pglu da vadi zlato u Boru, mora Kinez. Fiat varalica zabarskih plac majke Bozje, 10 000 evra subvencija za radno mjesto. Doveli govnjivi Lidl koji bi ja doveo u Srbiju samo da sam se potrudio. Ta inace slabo placena radna mjesta kostaju vas ko svetog Petra kajgana. I kostace jos vise jer sva ta govna koja su vam doveli u zemlju, niti placaju porez u Srbiji niti obrcu profit u Srbiji vec sve iznose napolje. Za sta cete sutra da se vatite kad sve rasprodate? A ti vasi drugari otici ce kad-tad, nece posao od 200 evra dovijeka da ih zadrzi.

Vecina vas misli da je u Rvackoj bolje. Jest q. Moji drugari, matore drtine, pravnici, fipnansijski inspektori, profesori, producenti, znaci jos prilicno situirani i u primorju gdje ima nekog turizma uzgred.sve I jedan kazu da bi zbrisali da su koju godinu mladji. I svi uvidjaju da je ova zvaka koju su nam prodali o toboze slobodnom trzistu i ekonomiji, o toboze demokratiji, zvaka za seljaka.

P.S. Inace, ovdje je bila afera sa Lidlom prije par godina jer postupaju sa zaposlenima kao sa teglecom marvom i pride ih spijuniraju.

• Палац горе 1
  • Лајк 2

Posted (измењено)

I 250 eura je za Srbiju solidno. Pa ako radi jos neko u porodici, jos bolje. Sto vise radnih mesta, to nama treba. I ne vidim sta je tu toliko lose u dovodjenju Lidla?

Da je tako lako dovesti ih, dosli bi oni  mnogo ranije. Do pre samo par godina investitori su bezali od nas ko djavo od krsta..sad je kudi kamo bolja situacija.

Druze Avanti, naravno da je mnogo lepse bilo odrastati u doba komunista..Samo taj vas lep zivot je sve nas, naredne generacije skupo kostao.

Edited by Савацијум

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада