Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

12 минута раније, Levo krilo said:
4 hours ago, Raka Delija said:
Ako sam dobro skontao ram ti je 1,234gb... Instaliraj windows 7 home premium 32 bit (x86)...Sedmica zahteva minimum 1gb rama ali radice to komotno.Nemij nikako vistu,jeste da ona trazi 512ram minimum radice ti sporije od sedmice.To ti govorim iz iskustva zato je vista brzo i preskočena i odmah je krenula sedmica.

Nece raditi WIN7 jer je single core masina...XP je maximum da sve radi normalno

Ah single core...Prevideo sam to totalno...

Onda se izvinjavam čoveku.

36 минута раније, Kisli Krastavac said:

Kakve veze ima zasto su se pobili? Nema to veze sa cenama vec mentalitetom naroda. Biju se i kad se dele japanske tresnje, i za to drzava kriva? Bolestan narod i za to nema resenja niti leka, u 5h cekas da se otvori market koji ce raditi svaki dan, nema dalje.

Meni generalno na onu stvar ide kukanje da para nema. Ima para, da nema para ne bi bilo ni redova, ne bi izlazili sa punim kolicima, ne bi se letovalo po Grckoj, Spaniji, Egiptu, Turskoj, ne bi se nosali najnovije patike, telefoni, ne bi se narod toliko selio u BG.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Apsolutno!

Takav je odvratni mentalitet jednog dela naroda mozda i vecine. Nema to veze sa cenama , pa recimo u tempu je pre par nedelja bila piletina cini mi se 127 din pa nikakve tuce nije bilo. Ovo je klasicno daj daj ocu jos! Od toga ce vecina zavrsiti na nekoj od pijaca. Nije im tesko da cekaju celu noc piletinu 5 dinara jeftiniju al zato za neke druge mnogo bitnije stvari je tesko veoma tesko.

A o tome kakva je to piletina i odakle je taj škart došao , ne zelim ni da znam.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Pa juce bila penzija, i kao slucajno danas otvaranje, a u redovima prosecna starost je 70 godina. 

U Leskovac tepanje :D Ponosan sam!

• Хаха 1

Poenta je da bi se ljudi otimali i da se pesak na ulici daje za dzabe. Takav smo narod jbg. Penzioneri su u redu jer ostali rade, iskreno, nisam ni znao da su penzije juce bile. Kad vidis da po 10 i vise komada pilica uzimaju prosto ti ne bude dobro. Kupuju kao da ce sutra smak sveta. Bice taj Lidl i sutra tu. Inace izgleda da su pilici domaći, iz Zitoradje

Nece raditi WIN7 jer je single core masina...XP je maximum da sve radi normalno
Neki Linux bi radio ko brzi voz al ja nemam apsolutno nikakva iskustva s njim, a to ne bih znao ni instalirati. :D

• Палац горе 1

Prosao sam malopre pored Lidla koji se u KG otvorio iz Rode od Hale Jezero i red je bio bukvalno jedno 150 metara plus guzva u redu gledas sa strane guraju se ljudi jedno na drugo. Radnici Lidla su donosili ljudima vodu dok cekaju red. 

25 minutes ago, AlexMCZ said:

Kilo piletine 120 dinara. :D

Kilo banana 60 dindzi 😁

Ustali penzosi jos u 5 ujutru , natrpali kolica piletinom i cao zdravo.

• Хаха 1

Jel isao neko u Aroma markete? Otvara se uskoro blizu mene,pa me zanima sta da ocekujem.

Odlicna slika jadnog i bednog mentaliteta vecine naroda bez imalo dostajanstva u Srbistanu. Pobice se sa hleb,jedni jedva docekali da im neko da vodu i kiflicu za dzabe,ovi drugi se prave humanisti proseravaju se po twiteru i fejsu,bojkotuju sve velike markete jer jadni zoki boki il neki drugi ljud mora da zatvori svoju prodavnicu jer zamisli jbt Lidl ih sjebo.Nije Lidl vec njihova mala prodavnica gde ne mozes da se jebeno okrenes,nabijanje cena i kad te kao vampiri koji piju krv zaskoce cim otvoris vrata sa" izvoli sta treba".. Ne treba nista pizda ti materina mentalna.Odes ko covek u supermarket setas i razgledas normalno bez da te neko jebucka i gleda.

Ovakvi redovi u Americi su za iphone i takve picke materine koji kostaju 1000$ + , a u Srbistanu za hleb i meso.

lidl.jpg

• Палац горе 1
  • Гроф 1
  • Хаха 2

1 минут раније, Colonello said:

Odlicna slika jadnog i bednog mentaliteta vecine naroda bez imalo dostajanstva u Srbistanu. Pobice se sa hleb,jedni jedva docekali da im neko da vodu i kiflicu za dzabe,ovi drugi se prave humanisti proseravaju se po twiteru i fejsu,bojkotuju sve velike markete jer jadni zoki boki il neki drugi ljud mora da zatvori svoju prodavnicu jer zamisli jbt Lidl ih sjebo.Nije Lidl vec njihova mala prodavnica gde ne mozes da se jebeno okrenes,nabijanje cena i kad te kao vampiri koji piju krv zaskoce cim otvoris vrata sa" izvoli sta treba".. Ne treba nista pizda ti materina mentalna.Odes ko covek u supermarket setas i razgledas normalno bez da te neko jebucka i gleda.

Nije Lidl vec ih sjebo nas mentalitet..Svako hoce da bude gazda ..Otvori prcvarnicu i umesto da radi u njoj on zaposli dve radnice i posle se pita gde mu je lova?U svetu ljudi u porodicnim bakalnicama nekoliko decenija starim rade generacije i otac i sin i deda...A nas covek otvori prcvarnicu i kao da je otvorio fabriku od 1000 ljudi - investitor covek ...ulozio kapital pa se bavi sad drugim poslovima, prati berzu ..Prodavnica radi a on ""zavrsava" druga posla !! Koja bre druga posla sedi tu u radnji i radi ...Jer otvaranje takvih bakalnica je SAMOZAPOSLJAVANJE a ne INVESTIRANJE 

• Палац горе 2
  • Гроф 1

Posted (измењено)
30 минута раније, Kisli Krastavac said:

Poenta je da bi se ljudi otimali i da se pesak na ulici daje za dzabe.

Ovo me podseti,letos su sredovecni ljudi i penzosi pokupovali sportski zurnal,samo zato sto se uz njega delio album za svetsko prvenstvo.Ne treba ni da pominjem da niko od njih nije skupljao slicice.Niti prate sport.Ciganski mentalitet.

Edited by Ivar

15 минута раније, AlexMCZ said:

Jel isao neko u Aroma markete? Otvara se uskoro blizu mene,pa me zanima sta da ocekujem.

Aroma nije ništa povoljnia, čak je i skuplja u odnosu na Maksi i Ideu.

15 минута раније, Colonello said:

Ovakvi redovi u Americi su za iphone i takve picke materine koji kostaju 1000$ + , a u Srbistanu za hleb i meso.

lidl.jpg

I u Amerikama ima tih redova i ne samo za ajfon...kada je kod njih "crni petak" bude gore nego kada se kod nas nešto otvara i ko  prvi uđe - dobije tv...

• Палац горе 1
  • Лајк 1

1 hour ago, Ivar said:

Ovo me podseti,letos su sredovecni ljudi i penzosi pokupovali sportski zurnal,samo zato sto se uz njega delio album za svetsko prvenstvo.Ne treba ni da pominjem da niko od njih nije skupljao slicice.Niti prate sport.Ciganski mentalitet.

Ciganski mentalitet a srvbi se ubili za hleb i kokosku.Zanimljivo kako je uvek neciji  mentalitet los a ne nas. 

@Ganac ne mozes da poredis black friday sa ovim.Niti su cene niske kao za black friday niti asortiman.Evo ja bi prvi potrcao da mogu da kupim npr Predator lap top za 600-700 e nego za 1600.

Nema to veze sa mentalitetom iskljucivo naseg naroda, mnogi ljudi su dobri mnogi su stoka. Neko rece gore razlika izmedju nas ovde i americkog black friday-a je sto je nama lukzuz piletina a njima neke skuplje stvari, zalosno ali je tako. To naravno ne opravdava primitivno ponasanje ni tamo ni ovamo.

• Палац горе 2

Po mom skromnom misljenju, normalnije je da se guras za jeftinije meso, nego za skup mobilni. 

• Палац горе 4

Neki Linux bi radio ko brzi voz al ja nemam apsolutno nikakva iskustva s njim, a to ne bih znao ni instalirati. raz_097.gif.1424835ca779e9abfa18c2984464a3d0.gif

Lako se instalira linux, malo zezanja oko mreze i grafike, ako je matora inace sve radi kao podmazano.

Imas paralelne programe za sve sto bi mogao da radis, od worda do 3d max studija ..

Ima solidnih masina do 100e. . .naravno polovnih. I za manje cak sve do60e, gledao danas na kupujem-prodajem. Sad ***** li ga ko zna u kakvom je to zapravo stanju. . .komentari i ocene su sve pozitivne za tog prodavca.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада