Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

58 минута раније, IBRS said:

Znam za mozilu, al pocela nesto da me zajebava. . .pa sad gledam ima li jos sta.
Ovo sto je Kisli postavio sam instalirao ali kad udjem kao da nemam internet. Ni jednu stranicu nece da ucita.
Crko lap-top pa kao prvu pomoc koristim stari komp. . .

Probaj ovaj https://www.palemoon.org

Pokusavao ranije danas. . .samo na Windows7 i novije.

• Скењ 1

Pokusavao ranije danas. . .samo na Windows7 i novije.
Ajde prvo odgovori na par pitanja:

Koji imas antivirus?

Da li si skoro cistio komp ccleanerom i wise cleanerom?

Koliko imas RAM memorije i koji procesor?

Imas li 100e za upgrade racunara(najbitnije pitanje)? :D

Za 100e cu mu ovamo kupiti polovan naravno, laptop a moze i desktop, koji ce bolje da radi od tog njegovog cak i kad se "upgraduje". Sa 100e nema pomoći tu zamisli da je neka ploca koja ne podrzava vise od 2GB rama, i da je procesor ispod 1.5gHZ,graficka 128mb..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

Posted (измењено)

Ja za ovaj komp nisam seo jedno 5 godina do pre par dana,sto implicira da nije ciscen  CC cleanerom. . .Vidim da je neki Baidu antivirus. Prvi put video i cuo za njega
Ram 224mb pa je nadogradjen sa jos 1gb pre par godina . Procesor je kilav  1,58Ghz jedno jezgro 
Samo zelim da premostim nekako dok ne sredim lap-top i da ko covek blejim na internetu i da jurim strimove za SK kad imamo utakmicu.
Koristim mozilu staru neku verziju ali mi dodaci blokirani(flash player itd. .. )
Komp ima vise od 10 godina nzm koliko se isplati ulagati nesto u njega. . .
Sad racunam zapravo puni jos malo 14 godina. Pojma nemam kakva je maticna, pojacan je malo sa 1gb rama. ima i neku tv karticu koja je ugradjena onda kad sam ga i kupio.

Edited by IBRS

Grafika ti ima 32MB RAMa, zato je pisalo 224 :)

Ne vredi da nadogradjujes ili bekap pa nov sistem ili kupi bolju masinu sa kupujemprodajem za 100e ili se muci sa tom dok ne sredis laptop.

A sta je laptopu? Koliko je star?

Posted (измењено)

Grafika je 32mb . . .I logicno je da   "ispraznim" ovaj komp i probam sa nekom Vistom recimo. Nzm oce li moci neki noviji OS na ove stare masine.
Lap-top ce svakako biti sredjen. . . ali svejeno zelim da koliko toliko osposobim i ovu starudiju.

Edited by IBRS

12 hours ago, IBRS said:

Ja za ovaj komp nisam seo jedno 5 godina do pre par dana,sto implicira da nije ciscen  CC cleanerom. . .Vidim da je neki Baidu antivirus. Prvi put video i cuo za njega
Ram 224mb pa je nadogradjen sa jos 1gb pre par godina . Procesor je kilav  1,58Ghz jedno jezgro 
Samo zelim da premostim nekako dok ne sredim lap-top i da ko covek blejim na internetu i da jurim strimove za SK kad imamo utakmicu.
Koristim mozilu staru neku verziju ali mi dodaci blokirani(flash player itd. .. )
Komp ima vise od 10 godina nzm koliko se isplati ulagati nesto u njega. . .
Sad racunam zapravo puni jos malo 14 godina. Pojma nemam kakva je maticna, pojacan je malo sa 1gb rama. ima i neku tv karticu koja je ugradjena onda kad sam ga i kupio.

Ako sam dobro skontao ram ti je 1,234gb... Instaliraj windows 7 home premium 32 bit (x86)...Sedmica zahteva minimum 1gb rama ali radice to komotno.Nemij nikako vistu,jeste da ona trazi 512ram minimum radice ti sporije od sedmice.To ti govorim iz iskustva zato je vista brzo i preskočena i odmah je krenula sedmica.

• Палац горе 1

Pobila se stoka oko piletine i kilogram banana, slika i prilika stanje drzave.

• Палац горе 2

Nista cudno,ljudima 500 kinti i sendvic puno znaci.Sto se ne bi tukli za malo jeftinije meso.

• Палац горе 1
  • Скењ 1

Ako sam dobro skontao ram ti je 1,234gb... Instaliraj windows 7 home premium 32 bit (x86)...Sedmica zahteva minimum 1gb rama ali radice to komotno.Nemij nikako vistu,jeste da ona trazi 512ram minimum radice ti sporije od sedmice.To ti govorim iz iskustva zato je vista brzo i preskočena i odmah je krenula sedmica.
Nece raditi WIN7 jer je single core masina...XP je maximum da sve radi normalno

14 минута раније, Kisli Krastavac said:

Kakve veze ima zasto su se pobili? Nema to veze sa cenama vec mentalitetom naroda. Biju se i kad se dele japanske tresnje, i za to drzava kriva? Bolestan narod i za to nema resenja niti leka, u 5h cekas da se otvori market koji ce raditi svaki dan, nema dalje.

Meni generalno na onu stvar ide kukanje da para nema. Ima para, da nema para ne bi bilo ni redova, ne bi izlazili sa punim kolicima, ne bi se letovalo po Grckoj, Spaniji, Egiptu, Turskoj, ne bi se nosali najnovije patike, telefoni, ne bi se narod toliko selio u BG.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Osnovno pravilo je da para nema onaj ko cuti , sramota ga i sto nema ....A ovi sto kukaju ,imaju ali ne koliko im treba..a uvek malo..A motiku u ruke ni do uzme 

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Гроф 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада