Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Da ima ljudi u političkoj sferi u vlasti sa mudima pa da naredi vojsci da izvrši demonstrativan prelet Gazivoda (pri tom iskoristiti i snimiti AFS)...pa neka oni protestuju, nakon toga specijalce 63 ili 72 da ih pobacaju u jezero i normalno brzo napuste prostor, da vidiš kako bi KFOR brzo došao .

Deluje da ce biti rata u narednih desetak godina, ne moze ovo podrucje bez toga. Najduzi period mira je bio za vreme komunizma, sada smo skoro dvadeset godina bez rata a istorija voli da se ponavlja.

Nema više rata. Nema ko kod našeg naroda da ratuje.

Ubedio nas je zapad i "naši" mediji, da smo najgori, ružn, prljavi, glupi i nesposobni i da je sve naše za podsmeh.

Tako, da nas sada svako može po malo komadati, a to će biti pretstavljeno kako je to dobro za nas.

Ratova više neće biti, ali će Srbija biti sve manja.

• Палац горе 2

Ma menja se to, sve se menja. Ne zavrsava se svet sa nama i ovom generacijom, zamislite ljude kako su se osecali u 1911god. npr. posle 350 godina pod Turcima. 

Posted (измењено)

Nesto razmisljam,da su u danasnje vreme uhaspsena braca djogani,pardon bitici,ovi sa vlasti bi im jos dali i drzavljanstvo.Nema vise legendarnog Slobe,ili nekog slicnog ko bi im smestio metak u potiljak i ko bi oterao siptare sa Kosova.

Edited by Ivar

Sramota je velika  da država ulaže velike novce za gej parade i sponzorisanje mediokriteta i šljama kroz rijalitije dok su nam bolnice po Srbiji oronule gde je medicinskog osoblja sve manje mi decu i ljude lečimo SMS porukama da bih slali u inostranstvo na lečenje. Počivaj u miru anđele mali...

• Палац горе 3

6 hours ago, cvećka said:

nešto su čuo ili samo predvidjaš ?

По новинским текстовима сам тако схватио

Dobro ba, ne znam sto stalno pljujete po toj drzavi, ako vam ne valja iselite se i cao zdravo. Sta je drzava mogla? Mislite da to ide tako javi se neko bolestan i oni odma iskesiraju 100 i vise hiljada eura? Pa ne ide to tako ni u ozbiljnijim drzavama a kamoli u Srbiji. Postoje razne komisije, fondovi koji se time bave, i mislite da je mali Duki jedini bolestan? Pare neretko i nisu problem vec neinformisanost roditelja, nedostatak vremena. Al ne mogu da daju pare nekome pa dodje sutra neko drugi i odbiju ga pa bude "Njemu ste dali a meni ne".

Ne svidjaju se ni meni pojedine stvari, rijalitiji, pederbalovi, i kritikujem kad ima osnova ali pitanje je dal je bilo sad. Isto ne znam sta je drzava kriva kad radnik padne sa zgrade, propadne kroz most na poslu, jel treba pickousti da ide da veze radnike? Ljudi su nemarni, vode se onom "ma nece meni nista biti"..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 3
  • Палац доле 1

Ende

FB_IMG_15382679058933635.jpg

• Палац горе 2

Жалосно је да се неке мени легендарне личности развлаче по ријалитијима..

Елем, Дуки Јуначино, почивај у миру..***** ти капитализам.

• Палац горе 2

Слажем се да Пеци није место у ријалитима али се мора имати у виду да је он у јако лошој финансијској ситуацији и вероватно су му ови понудили неку кинту да дође . Пре пар година је радио у једном подруму пића и кад му газде није заменио смену због текме он закључао подрум и отишао на текму. Уследио је отказ. Мало је таквих Цигана поготово у тим годинама.

• Палац горе 1

Neka im uzima pare, ko ih jebe. 

• Палац горе 1

Kesic sinoc sprdao Mustafu u vezi derbija i one izjave o pasosu. 

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада