Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Neko sa stampacem da se javi, ako mu isti radi, da odstampa jedan fajl (jedan list) smao da mi javi jel sve ok ispalo posto nemam stampac i radio u wordu pa me zanima jel sve ok da nosim na stampanje.. [emoji16]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

25 минута раније, Kisli Krastavac said:

Neko sa stampacem da se javi, ako mu isti radi, da odstampa jedan fajl (jedan list) smao da mi javi jel sve ok ispalo posto nemam stampac i radio u wordu pa me zanima jel sve ok da nosim na stampanje.. [emoji16]

Alo Svetozar Markovic u fotokopirnicu pa stampaj , sve bre nesto na mule oces :) 

38 минута раније, Kisli Krastavac said:

daj fajl

1 hour ago, Meda said:

daj fajl

Poslao.. i hvala :D

1 hour ago, keyser_soze said:

Alo Svetozar Markovic u fotokopirnicu pa stampaj , sve bre nesto na mule oces :) 

Ma isao sam, meni treba 4 primerka, mrzi me da intsliram office i word pa radio u WorPadu i tu nije bas ok, odstampala mi 4x i sve ttrebalo da stane na jedan list a kod mene na 2 pa mi 8 listova izbacilo, dok sam dosao kuci da prepravim tamo stamparija zatvorena pa da se ne jebavam vise :D

• Палац горе 1

34 минута раније, Kisli Krastavac said:

Ma isao sam, meni treba 4 primerka, mrzi me da intsliram office i word pa radio u WorPadu i tu nije bas ok, odstampala mi 4x i sve ttrebalo da stane na jedan list a kod mene na 2 pa mi 8 listova izbacilo, dok sam dosao kuci da prepravim tamo stamparija zatvorena pa da se ne jebavam vise :D

Ajde bre ne pravdaj se reci da hoces za dzabe :)

Posted (измењено)
8 минута раније, SHERIFF said:

***** ti ženo majku u pičku kurvinu šta je ovo 🙂 Pankeri da mu mural odrade.

Edited by Zarkooo
  • Хаха 4

Da li mu je profesor Vuletic rovario po anusu i srkao čajni kolutić 😉

• Хаха 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада