Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Posted (измењено)

Pošto nećete da kažnjavate ovakve upise za koje jasno postoji pravilo, onda im otvorite temu Ratko Mladić pa neka tamo razglabaju. A ne da neko ko hoće da čita o ZVEZDI mora da izvrti deset stranica da bi čitao o tome...

Bar ste upise prebacivali ovde a ne na svakoj drugoj temi da se čita o tome. 

Ne brani se ni Srbija, ni RS, ni Kosovo ni Srpstvo na forumu o CRVENOJ ZVEZDI...

Edited by Vujadin
  • Палац горе 3

10 минута раније, Colonello said:

Koliko vidim decko je samo napisao da su mu fudbaleri Zvezde koji su osvojili LS heroji,ne vidim da je nesto spomenuo mladica i vojnike ili kako ga boli qrac za njih.Niko normalan ne osporava vojnike koji su ginuli za ovu zemlju niti odobrava nacin na koji se drzava ophodi prema njim. Tako da ne vidim razlog da se izvrce ono sto je decko napisao.

Svako bira svoje heroje i idole,ko god voli Zvezdu njemu je 91 generacija HEROJSKA i tu nema nikakve rasprave.

Неко ко има прст мозга у глави, зна да чита и између редова. Рекла бих исто и за оне који сматрају фудбалере било каквим херојима, али добро, нећу. 

Смири се Алекс, шта ти је данас. Као што сам једном рекла, Звезда има навијаче, а ти навијачи имају и друге ставове осим спортских. Никад фудбал није био одвојен од политике, нити ће бити. Ово је форум навијача Звезде, није регионални форум, према томе никакав проблем није писати било шта. Осим ако сте попримили став од УЕФЕ, па сматрате да такво писање вријеђа " људско достојанство" случајних посјетилаца форума из драгог нам региона.

4 минута раније, Levo krilo said:

Prvo. ti ne znas moje stavove. Drugo, ako si pravnik u pokusaju, student prava ili sta vec si pisala da jesi, onda probaj da saslusas sagovornika pa se onda raspravljaj. Napisano je zilion puta, ovo je sportski forum, a ne politicki. Politicke teme su zabranjene., kao i pominjanje ratova, sankcija, politicara, ucesnika ratova, sukoba, bombardovanja i sl. Dakle, prosta cinjenica. Jednostavno je pisati samo, iskljucivo i jedino o sportu i Zvezdi, zar ne?

A da li ce Zvezda postati klub bez navijaca, to sigurno nece, ali pricom o politicarima, vojnicima i sl. nece se povecati broj ljudi na ovom forumu. Dakle, jos jednom, ovo je SPORTSKI FORUM, a ne opsti ili politicki forum, tako da ovde NIJE DOZVOLJENO pisati o politickim temama. Mladic je politicko-vojna licnost i  prica o njemu je ovde zabranjena. Ne zato sto ga neko voli ili ne voli, nego jer je ovo SPORTSKI FORUM. E sad, ako zaista studiras ili si zavrsila prava, onda lepo procitaj opet ovo sto sam napisao i prihvati cinjenu da se na SPORTSKOM FORUMU NE PISE O POLITICI. Cak ni na temi koja se zove Svastara!

Ti si ovde manje od pola godine, pa ne znas, vec je bilo velikih sukoba oko politike i zato je sad nulta tolerancija za pisanje o politici tj,. pisanje o bilo cemu sto nema veze sa Zvezdom. Tako da, poslusaj starije na ovom forumu i one koji su ovde mnogo duze od tebe, pa postuj pravilo koje je gore citirano i molbe nas koji smo ovde jako dugo, kao i admina koji je isto to pisao.

А шта си ти, администратор, Бог отац, шта си? Ко си ти да ми одређујеш шта ћу овдје писати? Када се у правилима форума прецизира да је забрањено помињати Младића ( који није политика, што је једино забрањено), тог дана ћу ја на њему престати писати- и не само ја. Дакле, супротно ономе што мислиш, тада ће се смањити број људи на форуму. И онда када почну да ми бришу поруке исте садржине са ове теме.

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Пошто је ова тема Сваштара, тотално је глупо писати како би ово требало да се пише, а ово не. Ако не желите да се помиње политика или шта год дуне појединим админима, фино угасите Сваштару па строго кажњавајте ако се пише о политици или другим неподобним темама на местима где им није место.

Косово јесте Србија, а Ратко Младић јесте херој!

• Палац горе 2

@Saluki  Неко ко има прст мозга у глави, зна да чита и између редова. Рекла бих исто и за оне који сматрају фудбалере било каквим херојима, али добро, нећу. 

Смири се Алекс, шта ти је данас. Као што сам једном рекла, Звезда има навијаче, а ти навијачи имају и друге ставове осим спортских. Никад фудбал није био одвојен од политике, нити ће бити. Ово је форум навијача Звезде, није регионални форум, према томе никакав проблем није писати било шта. Осим ако сте попримили став од УЕФЕ, па сматрате да такво писање вријеђа " људско достојанство" случајних посјетилаца форума из драгог нам региона.

Ali ja nisam Aleks... :crveni10:  

• Терза 1

45 минута раније, Vujadin said:

Pošto nećete da kažnjavate ovakve upise za koje jasno postoji pravilo, onda im otvorite temu Ratko Mladić pa neka tamo razglabaju. A ne da neko ko hoće da čita o ZVEZDI mora da izvrti deset stranica da bi čitao o tome...

E ovako se ja osjećam kad uđem na medijske špekulacije (fudbal i košarka) i vidim 5-6 nepročitanih stranica (a bio na forumu prije 6-7 sati) i mislim stigo napadač, a ono tamo piši braća kako Terza, Mrkela i Miloje rizikuju i bezobrazni su jer neće da dovedu napadača. 

• Палац горе 4
  • Палац доле 1

Danasnji razgovor o fudbalu 

" E nije los onaj Grej iz Votforda "

" Odlican je ja sam ga imao u Fantaziju prosle godine , dosta poena mi doneo "

" Ma ceo Votford je gotivna ekipa ,ja uzeo PL na FIFA 17 sa njima "

" Mene Grej upropastio na FM-u inace bi ladno usao u Ligu Evrope "

' Alooo bre pricamo o fudbalu a ne o igricama "

Fudbale j....te 

• Палац горе 1
  • Терза 1
  • Хаха 2

37 minutes ago, Dzoni said:

Sta sve ova muska ribica mora da radi da bi stigla do polnog organa zenske ribice.

Papucic.. Sto kao sav normalan svet ne nadje sta sa strane :D

• Палац горе 1

2 hours ago, Levo krilo said:

Napisao sam ko sam i sta sam, ali ti opet nisi citala. Smanji dozivljaj, za pocetak.

Ne odredjujem ja nista, sama si rekla da nisam admin, samo sam ti ukazao na cinjenicu da je ovo sportski forum i da je prica o politici ZABRANJENA. Na stranu sto ti je to i dragan wien isto napisao, kao i Alex kao bivsi admin. A ti samo pominji Mladica, a posle kad ti se brisu postovi, nemoj se zaliti visim silama koje te mrze, nego samoj sebi posto ne postujes pravila koja su ovde citirana.

I objasnio sam ti zasto je nulta tolerancija za politiku, ali to to, naravno, nisi procitala. Probaj opet, sve lepo pise, mozes rec po rec dok ne ukapiras. Inace prica o Mladicu jeste politika, posto je on ucestvovao u politickom zivotu i posto se kroz pricu o njemu, ne moze da se ne dotakne i politika kao takva.

Opet fantaziras o onome sto ja mislim, nemoj, ispadas smesna.

Смири се ти, а у праву си да сам погријешила, ти не мислиш...

Писаћу овдје шта хоћу. Оног тренутка када ми се са ове теме избрише написано о Младићу, ја напуштам форум. Ко што видиш, обрисано није- а админи у оставци и душебрижници попут тебе, нажалост, не могу ништа да ми обришу. Па се са тиме помири. Писање о српском хероју генералу Младићу спада у политику, ко што скандирање о истом спада у расизам. Према томе...хвала на бризи и " усмјеравању".

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Bolje da se ovde prica o Mladicu,nego na stadionu.

• Палац горе 1

Nemoj biti nevaspitana i bezobrazna, ne prilici dami da se tako ponasa.
I dalje masis sustinu, ali necu ti crtati, posto mislis...

• Палац горе 1

14 минута раније, SHERIFF said:

Kada neko napise da smatra da je Ratko Mladic srpski heroj, to nije politika, nego cinjenica. Ne znam zasto se pojedinci toliko potresaju, ovo je Srbija, bar bi po tom pitanju trebali da se slazemo.

Ali je zato ok da se napise kako se palo zbog jednog para na kladionici npr. Kladionice su valda mesta za mlade ljude i deca svasta mogu da nauce od tate, ujaka, strica kladionicara i to valda sve ovde nas treba da zanima. Isto tako se podrzava i neplacanje karata za prevoz, valda ce tako i potomke uciti, nemojte placati, neka vam pisu kaznu.

Ne vazi ovo za sve naravno, ali sam siguran da ce se prepoznati ko treba.

Nece se Srpstvo spasiti iz kafane, ali zabrinjavaju neke stvari i stavovi, ti na ovakvim mestima izmedju ostalog mozes videti stav mladog coveka ili devojke.

Kome se ne cita, neka ne ulazi na temu, Ratko Mladic srpski heroj je uvek aktuelna tema i ne, nije politika. Lakse bi se osecao u neprijateljskom okruzenju da je vise ljudi poput njega. Vec sutra moze da nam pokuca slican problem na vrata, da, da, u sadasnjosti.

E zato sam ja i dao predlog da se otvori tema o generalu, a isto tako može i o iluminatima, zrtvovanjima petlova, cedjenju krvi, i ko zna još kakvim glupostima ( daleko od toga da mislim da je diskusija o generalu glupost ) kao što postoji kladionicarski kutak...pa da znam na koju temu ću da uđem i šta ću da čitam, a ne na temi o plej ofu za ligu šampiona od 5 novih strana koje nisam pročitao dve strane čitam o nekim nebulozama, pa dva posta o utakmici, pa opet dve strane o magijama i ko zna cemu...

Ja konkretno nemam problem sa pisanjem o Mladiću, imam svoje misljenje o tome ( 99 posto se slažem sa tobom) ali imam problem sa tim što na pojedinim temama čitam stvari koje ne želim da čitam na forumu o CZV...

Ubija u pojam kad je svaka druga tema postala cirkus sa kojekakvim upisima...

Nek svaka tema služi svrsi ( sa 2-3 upisa u pogrešnoj temi neće niko da crkne ) ali ono preterivanje i spamovanje po svim temama je postalo previše iritantno...

• Лајк 2

Ja bih crtao, ali ne umem. Lakse objasnim mom macku Joksimu da se ne penje na krevet. 

• Лајк 1
  • Хаха 2

3 hours ago, keyser_soze said:

Danasnji razgovor o fudbalu 

" E nije los onaj Grej iz Votforda "

" Odlican je ja sam ga imao u Fantaziju prosle godine , dosta poena mi doneo "

" Ma ceo Votford je gotivna ekipa ,ja uzeo PL na FIFA 17 sa njima "

" Mene Grej upropastio na FM-u inace bi ladno usao u Ligu Evrope "

' Alooo bre pricamo o fudbalu a ne o igricama "

Fudbale j....te 

haha imaš pravo za ovo.

Mene drugar sinoć pita "jesi vidio gol Kaluma Vilsona?", ja mu odgovaram "Jesam, odma sam ga doveo na fantazi", on odgovara "E glupane, razvaliće King u sledećem kolu tebi u inat" :D

Mada ne vidim ništa loše 😛

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада