Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Strašno... počivaj u miru legendo! 

• Палац горе 2

Какав шок. Колико је само глумаца отишло претходних неколико година... 

Почивај у миру, легендо. Саучешће породици. 

• Палац горе 2

J***s film i seriju bez Glogovca!

Pocivaj u miru zemljace...

• Палац горе 1

Kad sam bio klinac nisam nešto voleo Glogovca, ali to je bilo pre svega zbog uloge u Porodičnom blagu, gde me je Zlatko nervirao, što znači da je i tu ulogu dobro odigrao. Nakon toga sam ga gledao u Munjama i Kenguru, gde mi je prirastao za srce. Međutim, kada sam ga video u filmu "Hadersfild", nisam mogao da verujem da je to zapravo on. Da je kojim slučajem to bio američki film, siguran sam da bi dobio Oskara. Uopšte ne sumnjam da će ga navijači večeras i u utorak dostojno ispratiti. Izgubili smo posle Mande još jednog fantastičnog glumca prerano. 

Saučešće njegovoj porodici.

Pocivaj u miru :( 

Od danas ce ova tuzna pesma biti jos tuznija.Pocivaj u miru.Ode i ti :(

Neverovatno kako se sve ovo okomilo na nase glumce...Prle,Bata,Manda,Bora Todorovic,Glogovac,Madzgalj,Samardzic,Zablacanski...Tragedija.

• Скењ 2

Ужасна вијест, громада у сваком смислу те ријечи је био Глоговац. Страшне улоге, велики човјек. Небеску удицу сам одгледао 100 пута и увијек се стегне грло на сцену када му одводи сина а он му говори оно како се постаје прави шампион и кад касније гине. 
Почивај у миру, легендо!

А У јеботе бог почивај у миру

2 hours ago, RASMC said:

Međutim, kada sam ga video u filmu "Hadersfild", nisam mogao da verujem da je to zapravo on. Da je kojim slučajem to bio američki film, siguran sam da bi dobio Oskara.

Imao sam cast i privilegiju da ga gledam u istoimenoj predstavi u Jugoslovenskom Dramskom. Pet minuta je dobijao aplauze i ovacije po zavrsetku.. takvu glumu predugo nisam video.. posle sam pogledao film na YT, slobodno mogu da kazem da nije ni priblizno kao uzivo. Ono nijedan nas glumac ne moze da ponovi.

Sa Aleksom sa slazem, bilo je samo pitanje vremena i dobro je ako se nije dugo mucio. Veliki Nebojsa Glogovac.

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Odlazi polako svak ko valja...

Velika tuga i tragedija! Meni omiljeni glumac i jedan od najboljih naših glumaca ikada, veliki umetnik i veliki čovek! 

Baš me je pogodilo ovo. Voleo bih da protiv CSKA Delije naprave neku koreografiju koja će biti njemu posvećena, zaslužio je to!

Počivaj u miru legendo!

• Палац горе 3

2 hours ago, RASMC said:

Kad sam bio klinac nisam nešto voleo Glogovca, ali to je bilo pre svega zbog uloge u Porodičnom blagu, gde me je Zlatko nervirao, što znači da je i tu ulogu dobro odigrao. Nakon toga sam ga gledao u Munjama i Kenguru, gde mi je prirastao za srce. Međutim, kada sam ga video u filmu "Hadersfild", nisam mogao da verujem da je to zapravo on. Da je kojim slučajem to bio američki film, siguran sam da bi dobio Oskara. Uopšte ne sumnjam da će ga navijači večeras i u utorak dostojno ispratiti. Izgubili smo posle Mande još jednog fantastičnog glumca prerano. 

Saučešće njegovoj porodici.

Realno film je glup do bola, nekako je sav mracan i depresivan, ali Glogavac je sa svojom glumom obrisao patos sa ostalom glumackom ekipom.