Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

Posted (измењено)

Uf odličan superboul ove godine, baš je bilo  napeto, ma uživanje gledati ovakav meč. Takođe puno oborenih rekorda.

Sjajni Brejdi je ostao bez šestog SB-a, iako mu je ovo statistički najbolji SB u kom je oborio i neke rekorde, ipak je na kraju bio tragičar mada je i Grejem doprineo tome pošto je ono bila zaista fenomenalna reakcija.

Sve u svemu jedan zanimljiv superboul Drago mi je što su Iglsi  došli do svoje prve SB titule. :mon12:

Edited by Aragorn
  • Палац горе 2
  • Лајк 1

6 hours ago, AleksMCZ said:

@Lux, hvala za ovo. Jebe kevu. Skinuo sam jos neke IPTV liste. Ima bruku sportskih kanala. Daj boze da ovo bude radilo duze.

Pazi ja imam sigurno ovo pola godine, nikad se nije desilo da me Arena izneveri.. I da jeste,ovoj listi imas na 5 mesta Arene jedna ce raditi sigurno.. Ja drugacije ne gledam Arenu, a plus ima ovde i HBO i bas bas dosta kanala

• Палац горе 1

3 hours ago, Aragorn said:

Uf odličan superboul ove godine, baš je bilo  napeto, ma uživanje gledati ovakav meč. Takođe puno oborenih rekorda.

Sjajni Brejdi je ostao bez šestog SB-a, iako mu je ovo statistički najbolji SB u kom je oborio i neke rekorde, ipak je na kraju bio tragičar mada je i Grejem doprineo tome pošto je ono bila zaista fenomenalna reakcija.

Sve u svemu jedan zanimljiv superboul Drago mi je što su Iglsi  došli do svoje prve SB titule. :mon12:

Jbg ja iskljucio na poluvremenu cim sam video da Patriote gube utakmicu...Inace jeste bio dobar Super Boul

• Палац горе 1

Kodi je dobar i koliko sam vidio, Arene su stabilne, dok Sport klub, malo radi, malo ne radi. Arena ima na vise mjesta tako da ako jedan taj izvor ne radi, radi drugi.

Kakav je kvalitet slike na Kodiju, u odnosu na YT strimove?

Pa sve je to isto. Kvalitetnije od YT sigurno, a to je sve IPTV samo u Kodiju gde se reproduktuju ide na njihovom plejeru. Ja sam koristio pre Kodi ali me smorilo kad su ga azurirali, a u međuvremenu sam kupio Smart tv pa tu sve gledam. Imam preko 6.000 kanala, sve sto mi treba.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Svako ko slusa ovako nesto,treba da bude zrtva nato intervencije

Screenshot_2018-02-05-13-56-50.png

• Палац горе 2
  • Хаха 1

Tople preporuke da pogledate fegeltiju gostuje lepi Ostoja...Veceg demagoga u ovom zivotu nisam video.Ovaj ga pita jedno a on odgovara deseto.Cirkus...Ako ih on ne izvuce iz bunara nece niko jbs mi sve...

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Јел се неко разуме у ручне сатове , добро би ми дошао неки савет помоћ , ја кад сам задњи пут гледо било неколико марки сад нема ко нема 

On 2/5/2018 at 12:57 AM, AleksMCZ said:

@Lux, hvala za ovo. Jebe kevu. Skinuo sam jos neke IPTV liste. Ima bruku sportskih kanala. Daj boze da ovo bude radilo duze.

Ја одрадих ово као са клипа али пише ми да имају само двије арене и то у загради стоји да не раде увијек. Колико их ти имаш? Фора ће бити да се ''не раде увијек'' односи на наше утакмице :valjanje:

14 minutes ago, Лунатик said:

Ја одрадих ово као са клипа али пише ми да имају само двије арене и то у загради стоји да не раде увијек. Колико их ти имаш? Фора ће бити да се ''не раде увијек'' односи на наше утакмице :valjanje:

imas za Kodi milion raznih add on-ova, nije ovaj jedini. mozes da instaliras i neke druge gde takodje postoje arene. 

ja sam batalio da ga koristim otkako su azurirali program i sve mi se poremetilo. 

arene mozes da nadjes na 100 mesta ali nigde nece da bude slika kao sto je za neke druge stvari. ja sam uglavnom koristio Kodi da gledam NBA preko Pro Sport add on-a i tu je stvarno slika bila TOP. 

8 minutes ago, Meda said:

imas za Kodi milion raznih add on-ova, nije ovaj jedini. mozes da instaliras i neke druge gde takodje postoje arene. 

ja sam batalio da ga koristim otkako su azurirali program i sve mi se poremetilo. 

arene mozes da nadjes na 100 mesta ali nigde nece da bude slika kao sto je za neke druge stvari. ja sam uglavnom koristio Kodi da gledam NBA preko Pro Sport add on-a i tu je stvarno slika bila TOP. 

Шпанска села за мене брт.

• Палац горе 1

36 minutes ago, Лунатик said:

Imam sve Arene i SK-e. Juce gledao FMP bez problema. Slika bolja nego na SF Telekom. Samo kucaj na Jutjubu livetvserbia kodi liste ex yu kanala,, ili slicno tome. Ako ne uspes, probacu ja kasnije da ti nadjem.

• Палац горе 2

Posted (измењено)
3 hours ago, Ministar Lingvista said:

Јел се неко разуме у ручне сатове , добро би ми дошао неки савет помоћ , ја кад сам задњи пут гледо било неколико марки сад нема ко нема 

Prvo pitanje jeste koliko love si spreman da odvojiš za sat, drugo jeste da za pristojnu cenu možeš naći Citizen i Breitling s cenama od, prvi 200 do par hiljada evra (breitling), svakako sada su popularni satovi sa "eko drive"...

Edited by Ganac
  • Палац горе 1

6 minutes ago, AleksMCZ said:

Imam sve Arene i SK-e. Juce gledao FMP bez problema. Slika bolja nego na SF Telekom. Samo kucaj na Jutjubu livetvserbia kodi liste ex yu kanala,, ili slicno tome. Ako ne uspes, probacu ja kasnije da ti nadjem.

Ма све сам урадио по томе, по овом клипу што је Лукс избацио на претходној страни. И имам само двије арене. Није ми јасно како у пм.

1 minute ago, Лунатик said:

Ма све сам урадио по томе, по овом клипу што је Лукс избацио на претходној страни. И имам само двије арене. Није ми јасно како у пм.

Treba da se skine poseban adon za ove 2 liste koje sam ja skinuo. To nema na Luxovom klipu. Okacicu kasnije ta druga 2 klipa, pa da mogu i ostali da srede.

• Палац горе 1

Je li ulazis u ono SPORT? Tu imas malo kanala.
Udji u daily iptv. Znaci, prvo live tv serbia, tu nadjes daily iptv, pa Imas tu gdje pise arene. Kad nestanu arene, udji u ono exyu server, na nekom ces uvijek naci.
  • Палац горе 1

26 minutes ago, Лунатик said:

Kako ti nije jasno? Pa ukrali ti lopovi. Imaju oni tako običaj da kradu Arene. :)

• Скењ 1

@Лунатик

Prvo instaliras ovaj adon:

Pa onda ove dve liste skines:

Na listi 2 ima bruka kanala. Tu ces naci sve Arene. Ima i HBO nekoliko kanala, i Skysports, i svasta nesto...

• Палац горе 1
  • Хвала 1