Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

On ‎08‎.‎12‎.‎2017 at 14:52, Gorcilo said:

Hiljade i hiljade sklekova :smeh11:

На дневној или недјељној бази?:D

5 hours ago, Epaminonda said:

Nasi navijaci su najbolji na svetu...Ah, wait..

qh9EewTU4os.jpg

Sve sam deda Mraz.....do deda Mraza:smeh11:

• Хаха 2

Moze li neko da baci link za onaj SF program za gledanje Arene? Nisam kuci, a treba drugaru za sutra da gleda derbi. Hitno! :)

Gde je @Crow kad ti treba... :D

Moze li neko da baci link za onaj SF program za gledanje Arene? Nisam kuci, a treba drugaru za sutra da gleda derbi. Hitno! [emoji4]

Gde je [mention=1053]Crow[/mention] kad ti treba... [emoji3]

Moj ti je predlog da drugar uplati https://kliksport.mts.rs i da gleda bez seckanja.

Registrujes se, posalju ti kod na mob i gledas za 50 dinara

Moze li neko da baci link za onaj SF program za gledanje Arene? Nisam kuci, a treba drugaru za sutra da gleda derbi. Hitno! [emoji4]
Gde je [mention=1053]Crow[/mention] kad ti treba... [emoji3]

Imam to ja al kod kuce, danas cu kuci pa ako se ne snadjes pusti poruku veceras.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Како не ради брате? Годинама гледам Арену на овом срањцету.

To ne radi odavno, barem kod mene.
Imas li instaliranu Javu? Mozda treba ona, ja imam jednu verziju gde treba Java pa probaj.

• Палац горе 2

Ma nemam pojma,gledao sam tu ranije i odjednom je prestalo da radi pre nekoliko meseci.Skoro sam reinstalirao windows ponovo pokusao i nije htelo :D Ali evo instalirao sam javu sad i radi. Hvala :biggrin:

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Momci jel moze mala pomoc oko ovog programcica? Pokrenem, idem na kreiraj listu, dobijem listu pa onda idem na VLC sa listom?

Edit: ne radi mi tako, VLC izbacuje greske prilikom citanja playliste

Edited by Чавке

Momci jel moze mala pomoc oko ovog programcica? Pokrenem, idem na kreiraj listu, dobijem listu pa onda idem na VLC sa listom?
Bas tako, desni taster misa pa izaberi da fajl otvoris u VLC, imaju te liste rok trajanja od minut, tako nesto, ako odma ne otvoris brzo ce da stane i moras da kreiras novu.

3 minutes ago, Чавке said:

Nakon ucitavanja liste, treba da se kreira nova ikonica na desktopu preko koje ces otvoriti program.

Nakon ucitavanja liste, treba da se kreira nova ikonica na desktopu preko koje ces otvoriti program.
Druže kreira on listu i dobije je, treba samo da je otvori u VLC.

U pravu je Krastavac, dobijem ja listu, pa sam samo pitao cime je otvarate. Nebitno, uspeo sam sa Widnows Media Playerom, ali meni ovo ocajno radi. Jako stucka, losa rezolucija.

Koliko vas koristi ruski Fejsbuk, vk? Mogu vam reci da je dosta bolji od Fejsbuka, za Srbe narocito. Postoji, naravno, i grupa posvecena Zvezdi. Tu je 80% Rusa i u toku je fajt sa " konjima".:smeh211:

• Хаха 1