Jump to content

Пред вама је нова главна тема форума. Уколико желите да користите стару и даље, на дну форума са леве стране имате мени и ту можете да је вратите.

Recommended Posts

Jovke    622
44 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Ne znam kkao ti se upali posle gasenja, kod mene kad nestane struje ne pali se sam kad struja dodje. Verovatno je nesto do sistema, restartuje se sam od sebe.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Bas to ni meni nije jasno, kako se bas odmah bukvalno upali, cim se ugasi. Moguce da je do windowsa nesto, ili do drivera nekih, ili mozda me neki program jebe, najace sto ne prijavljuje nijednu gresku,sve radi normalno, nmg nikako da provalim zbog cega se gasi tako. Videcu ako se jos koji put bude desavalo, da nosim u servis, ili da reinstaliram windows.

IBRS    6,929

Meni se  pali sam kad nestane struje. . .ako je bio upaljen u trenutku kada je nestala struja.
Nisam ispratio celu pricu nzm kako ti se gasi, jel normalno polako kao kad ides ti na shut down ili odjednom kao kad zadrzis dugme za paljenje ili prosto nestane struje.

Jovke    622
4 minutes ago, IBRS said:

Meni se  pali sam kad nestane struje. . .ako je bio upaljen u trenutku kada je nestala struja.
Nisam ispratio celu pricu nzm kako ti se gasi, jel normalno polako kao kad ides ti na shut down ili odjednom kao kad zadrzis dugme za paljenje ili prosto nestane struje.

Kao da nestane struje, odmah se ugasi sve, i posle sekund se pali normalno. 

IBRS    6,929

Nema mi onda logike da je to softverski problem. . .Bice da je ko sto su ti pisali predhodno, problem struja/napajanje. . .
Mozda cak i nema veze sa kompom, mene je znalo i ovo da jebe Rezultat slika za utikac

Jovke    622

Ma nije ni to sigurno. Zezala me je struja skoro, stalno nestajala, mozda se i windows nesto sjebao, da li moze do sistema da bude? A i sada vidim da sam stavio da sam skida i updejtuje windows(nije original), mozda je i do toga. A cini mi se da se bas gasio u tom periodu kada radi taj update.

dragan wien    22,140

I naš Boćo dogoni žicu :smeh211:

• Палац горе 2

AleksMCZ    35,222

Teren FK Minel Ripanj.

22279559_1932673526748887_53604962583160

Sad su skoro dobili ovo osvetljenje. 

Inace, za njih mi igra dobar prijatelj. :)

• Палац горе 3

Лунатик    16,597

Није чудо за терен Пирота. Читао сам да се неки стручњак за траву већ деценијама брине о њиховом терену и зато је тако ненормално добар. Лик је у нека срећнија времена био циман и од наших па се по његовим упутствима и наша трава одржавала. Кажу да је боготац за то.

• Палац горе 1

Ganac    4,009
Posted (измењено)
5 hours ago, AleksMCZ said:

Teren FK Minel Ripanj.

22279559_1932673526748887_53604962583160

Sad su skoro dobili ovo osvetljenje. 

Inace, za njih mi igra dobar prijatelj. :)

Tu u ćošku (levo na slici, ne vidi se) ima i za softbol, čak je i reprezentacija Srbije u softbolu trenirala tu (mislim da se ne varam)...

Edited by Ganac
  • Палац горе 1

dragan wien    22,140

Strava ekipa, a Sensinija nisam mogao organski podneti, a dobar igrač bio. 

• Палац горе 1

Meda    4,789

koja steta sto se parma pustila niz vodu. retko gotivan tim. prvi strani klub koji sam zavoleo i to bas tu negde oko 2000 godine :D posle dodjose i Adriano i Mutu, uh... Zlatno doba :D 

SHERIFF    43,610

Nestor je bio pokretacka snaga.

Benariva sam cenio iz te generacije, bio je prototip modernog beka. Strasan igrac i njuska.

• Палац горе 1