Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

7 minutes ago, милпар+ said:

Zlocin koji traje, trend koji je medju priglupom Srbijom nametnuo onaj lazni Srbin. Sreca pa Jokic eksplodira u nba, pa se vratise prave vrijednosti medju omladinu, da se bave pravim sportovima a ne za pedere i gospodu. 

Желимир нам стрпа милионе у клуб, па га вређају у хали.

Ноло и његова фамилија не плате ни карту, па добију овације.
Стварно смо говна.

• Палац горе 4

Zeljko je ispao gospodin prema nama. Realno za te pare je mogao dovesti nba crnca koji bi kidao, a ovako je doveo jos uvijek neafirmisanog igraca koji je daleko od Bogdanovog nivoa s pocetka. Dje su sad veliki Zvezdasi koje je Zvezda vinula u nebesa da doniraju pare za akciju? 

• Палац горе 3

Brat,brat,braatinaaaaaaaa

20046347_1454006258240460_7621650461560390090_n.jpg

• Палац горе 1

7 minutes ago, AleksMCZ said:

Ambasador. :cool:

Da se coveku uruci diplomatski pasos  :2gxij5g: 

• Палац горе 2

@Ћемпо

Одговорићу ти овде јер је тема за спекулације тренутно закључана.

Друже, сјаши мало и искулирај. Фрку тражи негде другде, можда на фејсбуку.

Ја сам ти рекао да си се нашао прозваним јер си ме ти једини цитирао од свих осталих који учествују у дискусији на овој теми. Ако то није да си се нашао прозваним онда не знам шта је... Како се остали нису нашли прозваним? Лепо сам ти рекао да су моји коментари већином спрдња, али ти си то прескочио и схваташ оно што теби одговара па си умислио да сам баш тебе прозивао и као намерно поткачио. До јуче нисам знао да постојиш на овом форуму.

Не желим уопште да упадам у неку свађу овде јер си се ти нашао као нека увређена млада, мани ме се. Препознај када се људи мало спрдају овде, живот ће ти бити лакши.

2 minutes ago, Бјелке said:

@Ћемпо

Одговорићу ти овде јер је тема за спекулације тренутно закључана.

Друже, сјаши мало и искулирај. Фрку тражи негде другде, можда на фејсбуку.

Ја сам ти рекао да си се нашао прозваним јер си ме ти једини цитирао од свих осталих који учествују у дискусији на овој теми. Ако то није да си се нашао прозваним онда не знам шта је... Како се остали нису нашли прозваним? Лепо сам ти рекао да су моји коментари већином спрдња, али ти си то прескочио и схваташ оно што теби одговара па си умислио да сам баш тебе прозивао и као намерно поткачио. До јуче нисам знао да постојиш на овом форуму.

Не желим уопште да упадам у неку свађу овде јер си се ти нашао као нека увређена млада, мани ме се. Препознај када се људи мало спрдају овде, живот ће ти бити лакши.

Очигледно ти не читаш, добро, лепо сам ти рекао, ја нисам чувао овце с тобом, те уличарске фазоне, сјаши, ово оно, користи с неким кога знаш!!!

Нити сам те ничим увредио, нити назвао погрдним именом, зафрканције тог типа фурај с неким другим, не самном!

Да читаш, видео би да сам такође написао да немам ништа против аргументоване комуникације с тобом, али без вређања, али ти и даље не капираш поенту!

Поента је да си некога увредио и ти уместо да се извиниш, ти и даље настављаш са неким дрипачким понашањем! То што имаш велики број уписа, не даје ти за право да то можш да радиш!

Напад је најбоља одбрана, нека се жртва осети кривом зато што је нападнута! Е па, братац не иде то тако!

Овим стављам тачку на сваку даљу дискусију и немој да ми се обраћаш ни преко сваштаре, нити на било који други начин! Ако не памтиш неке наше слогане, између осталог "ми смо господа", онда ја као искрени Звездаш, члан клуба, стварно немам намеру да трошим своје драгоцено време на тебе и на теби сличним, има пунпо паметнијих ствари које могу да радим!

П.С. Још једном ти кажем, ако увидиш где си погрешио, ако се људски извиниш, немам ништа против и на пиће да те водим након или пре неке утакмице! Ако и даље тврдиш да си ти у праву, заобиђи ме! ХВАЛА И ЖЕЛИМ ТИ СВЕ НАЈБОЉЕ!!

• Палац горе 1

@Ћемпо Опет ћу да те питам, да ли си ти чуо некад за спрдњу и да ли можеш исту да препознаш? Бокте јеб'о, године пролазе, људи све нешто осетљивији. Све им нешто смета... Комедија.

Свашта си ти умислио, али добро, нека ти буде да си ти у праву и да сам ја "дрипац" ако ће ти то помоћи да боље спаваш ноћу.

Posted (измењено)
18 minutes ago, Бјелке said:

Опет ћу да те питам, да ли си ти чуо некад за спрдњу и да ли можеш исту да препознаш? Бокте јеб'о, године пролазе, људи све нешто осетљивији. Комедија.

Свашта си ти умислио, али добро, нека ти буде да си ти у праву ако ће ти то помоћи да боље спаваш ноћу.

Извини да ја тебе питам, али да ми искрено одговориш!

Ја тебе не познајем, нити ти мене познајеш! Да ли је нормално да ти узимаш за право да се, како ти кажеш,  спрдаш с неким, да му кажеш да сјаше итд. То извини али не дозвољавам. Цела поента није у томе да ти кажеш да сам ја у праву! Него да ти схватиш да ти својим "спрдањем", можда и вређаш неке људе, које узгред и не познајеш!

Ако си можда приметио, поред свега што си написао, ја ни у једној прилици нисам рекао да си ти нешто умислио, да ћеш ти боље да спаваш ноћу итд. само показујеш каква си особа у ствари! Чак сам рекао да немам ништа против и на пиће да те водим!!! А ти на све то пишеш да ја желим фрку, да је тражим на фејсу!!! Ја то не користим, то ми је губљење времена! 

Овде сам само због Звезде, више читам, понекад нешто напишем и то је то! Данас сам изгубио време дописујући се с тобом, а могао сам много корисније, али ми смо (Звезда) сада овде зато што су се добри људи који су желели добро Звезди, склањали!!! 

Друже, ја се "спрдам" са људима које знам, не пада ми напамет да се "спрдам" са људима које не знам, који су можда старији од мене, можда, млађи!!! Ја сам тако васпитан, можда је то у свету  у којем живимо мана!!! Све поштујем и очекујем да мене поштују!!! Али ти изгледа никако да укапираш да је овде поента поштовање, да ми од других, да их не спомињем, треба да се разликујемо поштовањем једних према другима!!!

П.С. Стварно ћу те замолити, да ако већ не можеш или не желиш да нормално комуницираш, оставиш моју маленкост по страни! Хвала унапред !!!

Edited by Ћемпо
  • Палац горе 1

@Ћемпо Једино ти правиш драму овде, осталима очигледно не смета оно што сам рекао. Кажем, увређена принцеза.

Поштујем ја људе итекако, али опет да поновим, спрдња је била и осталима није сметало оно што сам рекао већ су људи препознали зезанцију. Правиш драму безвезе. Ако си осетљив толико, па има тај сајт ана.рс, шта знам.

Ако ће ово да нахрани твој его онда ево, ја се извињавам, дубоко сам погрешио ваше високо височанство. Не заслужујем да се обраћам вашој племенитој маленкости више. Кајем се, дубоко. Страшно ми је криво за све што сам рекао. Да сам знао да постоје Цигани који су оволико осетљиви, не би се изразио како би се изразио.

П.С. Ти си моју маленкост (лол, како звучи) први поткачио ако ћемо реално када си ме цитирао први пут, али као што ти рече, лако је глумити жртву.

Да се не гуши и ова тема овом препирком и да се и ова не закључа, за све остало ми се обрати у приватној поруци. Овде престаје свака дискусија.

Posted (измењено)
33 minutes ago, Бјелке said:

@Ћемпо Једино ти правиш драму овде, осталима очигледно не смета оно што сам рекао. Кажем, увређена принцеза.

Поштујем ја људе итекако, али опет да поновим, спрдња је била и осталима није сметало оно што сам рекао већ су људи препознали зезанцију. Правиш драму безвезе. Ако си осетљив толико, па има тај сајт ана.рс, шта знам.

Ако ће ово да нахрани твој его онда ево, ја се извињавам, дубоко сам погрешио ваше високо височанство. Не заслужујем да се обраћам вашој племенитој маленкости више. Кајем се, дубоко. Страшно ми је криво за све што сам рекао. Да сам знао да постоје Цигани који су оволико осетљиви, не би се изразио како би се изразио.

П.С. Ти си моју маленкост (лол, како звучи) први поткачио ако ћемо реално када си ме цитирао први пут, али као што ти рече, лако је глумити жртву.

Да се не гуши и ова тема овом препирком и да се и ова не закључа, за све остало ми се обрати у приватној поруци. Овде престаје свака дискусија.

Опет вршиш замену теза, али нећу овде одговарати на неистине које си изрекао, послао сам ти приватну поруку!!! Поздрав

Edited by Ћемпо

У име администрације се захваљујем што се своје препирке пренели на пп, тако би сви требали своје расправе овде да решавају и биће нам свима лакше. Нисам видео око чега је проблем, али надам се да ћете умети да га разрешите и да наставимо даље.

• Палац горе 3

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада