Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Recommended Posts

По старим правилима то је била одбојка. Промена, промена па мечеви по 4-5 сати бато.
Ово сад лимунада.

Ja volim sve sportove i godinama sam gledao sve sto se prenosi. Sada sam to uglavnom batalio, ne gledam vise ni LS najcesce, ali i dan danas kad ukacim gledam i odbojku. Gledao sam sad drugi mec protiv Vojvodine koji smo dobili u NS. Gledao sam i rukometni derbi skoro kad je bilo TV prenosa, jednostavno volim sport i mogu da gledam sve. S druge strane, nivo lozenja na titulu u odbojci ili nekom tako malenom sportu mogu da poredim sa osecajem kad mi prodje prva ili druga utakmica na tiketu sa 5 parova. Dakle skoro pa nista. Lep sport, mogu da uzivam, ali nivo kvaliteta i profesionalnosti lige me ne lozi. Secam se nekada kakva je liga bila, kakve su to utakmice bile i kako se igralo, potpuno drugi sport. Mecevi sa Vojvodinom dok su dominirali su stvarno bili nesto posebno za mene. Sada sam se ohladio i za fudbal a kamo li za odbojku. 

• Палац горе 1

Volim ja sve gledati, posebno Zvezdu, bude mi krivo kad promasim utkamicu neku da je bila na tv a ja nisam znao. Sad cekam odbojku s Vosom, treci mec, obavestite me kad je i ima li prenos. 

• Палац горе 2

Sutra u 18h, RTS.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Ima da gori tema Medijske spekulacije!!!

• Палац горе 4

7 minutes ago, AleksMCZ said:

Kako cemo bez insajdera? :cry:

Балеринисаћемо :mrgreen:

• Палац горе 2

U moru starleta,starletana,golih guzica,elitne prostitutucije,mnogi su zaboravili da pomenu da je preminuo Rasa Popov. Pocivaj u miru dobri covece.

• Палац горе 4

Koji su stampani mediji trenutno najobjektivniji sto se tice i politike i sporta ?

Послато са NEM-L21 уз помоћ Тапатока

26 minutes ago, Ivica Cvetkovic said:

Koji su stampani mediji trenutno najobjektivniji sto se tice i politike i sporta ?

Политика

• Палац горе 2

Posted (измењено)

Objektivne sto se tice politike nemas, imas rezimske 97%, i poneki antirezimski(koji u ovom medijskom ludilu deluju kao objektivni). . .sto se sporta tice nemam pojma,minimalno ih pratim.

Edited by IBRS
  • Палац горе 1

3 minutes ago, Ivica Cvetkovic said:

Kakav je Press ?

Zar to ponovo izlazi?

Posted (измењено)
25 minutes ago, Ivica Cvetkovic said:

Kakav je Press ?

Искрено, ја сам мислио да Прес више и не излази.

Само да ти нагласим, да је Политика објективна што се тиче спорта.На релацији ЦЗ-јсдмп нема претеривања као код других.Шта ураде толико добију простора и то је то.

Политички део не читам.

Edited by Погребњак
  • Палац горе 1

Politika ima ozbilje novinare i ozbiljne tekstove, narocito kolumne nedeljom vredi citati.

• Палац горе 3

4 minutes ago, Mazzan said:

Politika ima ozbilje novinare i ozbiljne tekstove, narocito kolumne nedeljom vredi citati.

Да, и то колумне из разних области.

Ako ništa drugo, Politika ne teži tolikom senzacionalizmu kao druge dnevne novine. 

• Палац горе 3

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада