Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Valjda prodjemo ovu grupu, dalje svakako ne mozemo tako da bi znacilo igracima za iskustvo, podmladjeni smo, nisno totalni duduci, malo ja to tragicno shvatam jer sam posle dugo vremena uzivao gledajuci nas. Naravno, osim pojedinih gluposti kao prokockana 2 gola na minut ipo, ili ona 4 na pocetku 2P

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Zeznuli smo zadnjih 10 minuta, morali smo ovo da dobijemo. Ali smo napokon igrali normalan rukomet i poslije ko zna koliko vremena mogli smo vidjeti igrace koji se bore za reprezentaciju.

Posted (измењено)

Uzevši u obzir da je ovo neka sasvim nova reprezentacija (nema Nenadića, Šešuma,...) ostala krila i Marsenić koji je uglavnom igrao odbranu kod prethodnih selektora, dakle uzevši u obzir tu činjenicu mi smo odigrali izvanredno (sa malim padovima koncentracije). 

jako sam zadovoljan kako izgledamo i polažem nade u zajedništvo tj da nemamo trule jabuke u timu.

Uzevši u obzir da je ovo neka sasvim nova reprezentacija (nema Nenadića, Šešuma,...) ostala krila i Marsenić koji je uglavnom igrao odbranu kod prethodnih selektora, dakle uzevši u obzir tu činjenicu mi smo odigrali izvanredno (sa malim padovima koncentracije). 

jako sam zadovoljan kako izgledamo i polažem nade u zajedništvo tj da nemamo trule jabuke u timu.

Edited by Ganac

Odličan otpor Brazila za sad Francuskoj. Na 17 min.do kraja 17-19 za Francuze uz grešku Brazilaca u kontri. Brazilci su vodili dobar deo prvog poluvremena.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

13 minutes ago, Punkerstein said:

Odličan otpor Brazila za sad Francuskoj. Na 17 min.do kraja 17-19 za Francuze uz grešku Brazilaca u kontri. Brazilci su vodili dobar deo prvog poluvremena.

eto i Brazila u borbi za prva tri,bice u meso sa njima..50-50 sanse.Uz ovaj komentatorski par mogao bi i Venecuelu-Etiopiju da gledam

Na kraju, 24-22 za Francuze zahvaljujući, pre svega, golmanu Žeraru. Brazil baš dobar, ko bi rekao..Boriće se za treće mesto u grupi.
Inače,Mađari remizirali sa Argentincima a Švedska,takođe, teško pobedila Egipat 27-24. Tamo je bilo +1 za Šveđane 2-3 minuta pre kraja.
Sutra od 18.15 Brazil-Nemačka,od 20.30 mi s Francuzima.

4 hours ago, Punkerstein said:

Au, baš dobra utakmica i kakva šteta što nismo iskoristili priliku. Rusija nije više ona sila odavno, al ono što odigrasmo u prvih 10-ak minuta...Nisam mogao da prepoznam našu reprezentaciju.
Dibirov..Kakav igrač. Spazio sam ga u Vardaru al jbt s kakvom lakoćom lik rešeta.
Nadam se da sa Zelenovićem nije ništa ozbiljno.
Arena prenosi celo takmičenje. Komentatori su odlični i pravo je osveženje kad slušaš nekog ko poznaje materiju i ne sahranjuje našu reprezentaciju u 40.minutu kao narikača Strajnić.

Odlično zapažanje za komentatore Arene, kao da su u terenu. Odavno nisam slušao da je neko bolje odradio neki prenos. Kapa dole.

Dali smo gol iz slobodnog bacanja :-D. Dobro smo delovali veći deo prvog poluvremena. Odlični smo bili u odbrani takođe,ali trenutak pomračenja i 15-12.

Онај њихов голман је класа. Био би егал да су наши голмани мало бољи. Први пут да видим гол из слободног ударца у рукомету.-)

Добро се држимо, али могло је и боље. Какав гол Мошића... :)

Треба да се боре, да пробају макар до бода да дођу, значило би нам много за пролаз даље. 

Dobro se drzali ali jbg, klasa su i biko je pitanje vremena kad ce malo da se odlepe. Samo nek momci nastave da se bore

Mnogo nam fali Zelenović. Uz to dobar deo utakmice smo odigrali bez Marsenića koji je isto tako bitan. Aj i golmani nešto da odbrane..

Jos je rano za neke prognoze, ali bojim se da ce nas onaj omaseni sut za pobedu protiv Rusa kostati druge faze.

Ma druga faza je samo bonus. Ako se desi-super, ako ne -nema veze. Sto kaze Poskok, rukomet je kod nas amaterski sport. Sve manje ce biti kvalitetnih igraca i sve redje cemo ucestvovati na velikim takmicenjima. To je neminovnost. Evropsko prosle godine nisam ni gledao. Sad sam se malo izlozio jer su momci pokazali odredjenu igru koja se nije svodila na smaracinu u napadu i kljakavost u odbrani koje su nas uglavnom krasile poslednjih 20 godina, a po imenima je mozda i najslabija nasa ekipa.

Оно што је примитно и што храбри је да под Перуном играмо много храбрије и конкретније у оба смера и игра више није оно бесомучно кружење око гола као претходних година, што је давно превазиђено у данашњем рукомету. Не знам да ли ћемо проћи даље или не, али види се да се прави нека основа и да се гради тим и волео бих да Перун остане селектор. 

Poslednje dve utakmice ovih nazovi "rukometasa" su dokaz gde smo na svetksoj mapi rukometa. Prvi mec je bio samo da se ponadamo, uzalud. Ovih 15 min su sramota