Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Jeste li spremni za prvenstvo u Splitu? Otvaramo sutra sa domacinima, a u poslednjih 6 prijateljskih, izgubili smo 5, poslednje dve od Slovenaca. Rastko Stojkovic je otpao sa konacnog spiska zbog nespremnosti i problema sa povredom, a ja od igraca znam samo Sesuma, Cuparu, Nenadica i Vujina. Ne pratim bas ovaj sport, ali red je da ispostujemo reprezentaciju kad se vec igra u komsiluku.

Deluje da smo potanki. Jest da su Slovenci 3 reprezentacija i da ti porazi ne mora ništa da znače, ali me deluje i po našem sastavu da nemamo se baš čemu nadati, nismo kao pre. A i prva sa Ujkama odma, ali ću ispratiti sigurno. 

Jes da ne pratimo rukomet, al vazda cemo, ka' pravi Srbi, biti tu da ih pljujemo ako izgube. :smeh211:

Коначан списак за ЕП.

Голмани Цупара,Иванишевић.

Лева крила Марковић,Илић.

Десна крила Ђукић,Радивојевић.

Леви бекови Ђорђић,Јовановић,Обрадовић.

Средњи бекови Шешум,Ненадић,Вујић.

Десни бекови Зеленовић,Вујин.

Пивотмени Марсенић,Бељански.

Sta ima da ih pljujemo realnost je da nemamo ekipu za neki bolji rezultat plus povrede nekih igraca bitnih za odbranu. Grupa je teska i mala je sansa da dobijemo uopste neku utakmicu. 

Uzasni smo.
U napadu igraju samo bekovi.
Prvih 15 sek napada se dodaju, stoje siroko i dodaju se, ni mesto da promene, ni bilo sta.
Posle tog dodavanja ide nerezonski sut.
Krila nemamo.
Gotovo prvo pol a mi ni jednu loptu nismo bacili na krilo. Ej 30 min proslo.
I tako.
Gubimo 5 razlike za sada.

Ne znam kakve su ostale ekipe ali mi ustase ne deluju nista posebno.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Posted (измењено)

Rukomet se odavno igra u petoj brzini, a nas menjac je ostao zaglavljen u prvoj brzini.

Edited by Dr. Mabuz

Kakve glupe greške pravimo u pojedinim momentima :facepalm:

Kao što punkerstein reče za naš rukomet trenutno je uspeh i sam plasman na prvenstvo.

Gledao sam prvo poluvreme i ukljucio se na 19:14 i onda nisam vise prebacivao. Slabi smo, jebiga rukomet nam je potonuo. Nema para, imamo talente ali odlaze brzo, RK Zvezda godinama krpi kraj sa krajem, a tako i ostali klubovi. Steta obozavao sam rukomet, za mene nekada odmah iza fudbala. Imali smo nekada igrace svetskog kalibra i golmane koji brane 50% zicera. 

Starovremenski rukomet iz proslog veka, samo preko sredine, krila ne postoje a i pored svega, golmani bi morali nesto i da odbrane...ako se nesto ne promeni samo cemo sluziti za pravljenje gol razlike koja moze da znaci u borbi za bolji plasman u grupi. A sa Strajnicem smo jos zalosniji...

Pre EP sam planirao da gledam reprezentaciju, ali kad sam video da smo na pripremama imali skor 0:6, odustao sam. Danas nas isprasise i Svedjani, a ne sumnjam da ce i Islandjani. 

Mene sto posebno nervira je to ``nase`` lozenje na rukomet pocev od onog prvenstva kod nas. A realno bili smo drugi samo zbog domacinstva. Isto to mislim i za zene. Igramo dekadentan rukomet, slicno kao sto se igrao sredinom 20. veka. Tromi smo, spori, nema napada po krilu, odbrana losa. Generalno vecina reprezentacija je svetlosnu godinu isped nas.

Kojim slucajem da i nekako pobedimo Island i prodjemo u drugi krug, bice nezasluzeno.

Mi smo zaostali u rukometu 20 godina odnosno igramo takvu igru dok su svi drugi napredovali i igraju moderan rukomet. Ono danas je bila sramota. Ja sam prvi put video da kad ekipa ima dva igraca vise napravi probijanje.Imas jedno strasno krilo Djukica koji bi se nadavao golova ali dzaba kad je Cvetkovic kao i ostali nasi treneri zaostao u vremenu. Samo neki skandinavski trener nas bi uzdigao bar da igramo moderno a ne ovako.