Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Pa nije bas tako. Gerard je ozbiljan ali ozbiljan golman, Francuska odbrana dobra nema tu bas puno uglova da se zavrne u drugu stranu. Na sve to nas problem nije brzina igre, brzi centri kontre i ostalo, nama fali promena ritma u napadu. A to možeš samo da imaš ako postoji pretnja sa bočnih bekovskih pozicija, a ja to pišem od prve utakmice da nam fali. Nemamo težinu u napadu. 

Ако шпанац буде хтео да остане можда буде неке приче јер има материјала,види се да су то све супер момци,жеља,енергија су ту,емоције код свих присутне,нема мртвих али треба то све још надоградити,посложити.

Без шпанца гаси рукометно светло у Србији.

Spanac je dobro odigrao kvalifikacije i tu je doslo do odredjene eugorije.

Mislim, dobro smo prosli, ali Francuzi su to igrali sa 30 % snage, realno. 

Grcka je bila drugi protivnik. Pobedu protiv njih bi ostvarili i bez trenera.

Sad ovo prvenstvo, realno je bilo da dobijemo utakmicu sa Ukrajnom, ove dve bi realno izgubili i sa nasim trenerom.

Dakle, nema tu njegove velike uloge.

Dobili sve sto smo morali, izgubili to sto smo realno i trebali po kvalitetu.

Mozda se na trenutke vide neke novine, igramo malo brze mego ranije ali smo i dalje druga liga.

Mislim da nam ni 5 Spanaca na klupi ne mogu pomoci. 

Ja nisam pristalica stranaca generalno u nasem sportu ni kada je rec o klubovima ni o reprezentaciji.

Da rekapituliramo falio nam je Milosavljev, Abutović, Zelenović, Đorđić mali Nikolić i Milić pa možda čak i Nenadić (sobzirom da nije igrao kvalifikacije) što je previše za ovako mladu ekipu koja ima toliko debitanata ma ovom EP koje je uzgred trebalo igrati bez publike. Ja se nadam da Toni ostaje i da će da se reši kojeg viška tu mislim pre svega na Orbovića koji nas je nagrdio kako u napadu tako i u odbrani tu bi dodao još i Sretenovića koji nit smrdi nit miriše.

Pre svega nam fali jedan ozbiljan srednji bek koji bi se menjao sa Kukućem koji koliko god da je dobar nema snage za celu tekmu a pogotovo ne za ceo turnir. A bekovi Borzaš, Radović i Milić važe za veoma talentovane tako da  imamo čemu da se nadamo.

Тако је,фалило је овде доста играча,Орбовић не би видео терена да су ту били Зеленовић и Николић,који је одличан играч исто млад,па Илић на крилу,Милосављев који је први голман,Абутовић кључни играч вероватно у одбрани, уз остале поменуте много је то за нас.Не знам како али овде и даље излазе добри рукометаши,иде нам одлична генерација младих,уз ове већ сада младе који су већ при репрезентацији,имамо потенцијал да у будућности и урадимо нешто више.