Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Španac koji je po rečima Škrbića tu na duže vreme i sa planom, znači vizija i razvoj, zato je igrao i klinac na mestu srednjeg beka (kratko ali značajno). Malo smo se na kraju uplašili ali je sjajan osećaj kada vidiš igru sa glavom i repom.

Kako sam znao da cemo poslednjih 4-5 minuta igrati sa igracem manje. 

Koji podvig protiv jedne od najjacih reprezentacija svih vremena. Pobeda i remi.. prilicno je sad blizu EP.

Ne znam šta razlog (da li je Đirona) ali ovo posle 100 godina deluje jako dobro. Konačno igramo moderan rukomet. Dugo smo bili zarobljeni u 80-im dok su drugi napredovali. 

Gledao sam obe protiv Francuske i vratili su mi želju za rukometom. Bravo momci. 

PS. Rukomet i vaterpolo dva sporta u kojem sudije mogu da kreiraju rezultat kako hoće. Neverovatan uticaj na igru. 

Posted (измењено)

Naravno da je selektor bitan, pravovremeni to i smireno svakom igraču šta, kako i gde da se kreće ALI i smena Đurkovića i ekipe je dovela neke nove snage u rukomeni savez, znači zdrave osnove, 

Mi opet bez (skoro) cele prve petorke, mada ovaj Kukić je šilo.

Edited by Ganac

45m cista kontra za +4 ,Vorkapic poslao po vino gosu ali promasio sve,to nas je kostalo pobede ali ovaj bod je sladji,tu kontru naplaticemo na EP za ulaz u polufinale/finale.

Imamo sve,golmane,odbranu,kontru,pozicioni napad,mladost/iskustvo,TRENERA,napaljeni smo A TEK CEMO BITI,ja sam vec sad siguran da cemo se boriti za medalju,ovakve zdrave price na samom pocetku nema sanse da se zavrse bez uspeha/medalje.

Ima li neki bombarder od preko 2m koji siba golove sa 10 metara ?

6 minutes ago, RedHart said:

Ima li neki bombarder od preko 2m koji siba golove sa 10 metara ?

Ima,Krištopans.Letonac,bio u Vardaru sad je u Psž. Desni bek, mislim da je preko 2.10.

To, za sad nemamo, koliko znam..Ima, onaj Mađar bio u Železničaru, peglao sam par puta basket s njim.Obećavao je dosta ali je sad u Dubočici.A i čoveku prioritet bila medicina. Tako da nema ništa od reprezentacije vrv.

Ona volina u Savezu nas je unazadila 200 godina,. Rukomet je sport za Srbe, bio i ostao. 

1 hour ago, Dzoni said:

Koji podvig protiv jedne od najjacih reprezentacija svih vremena. Pobeda i remi.. prilicno je sad blizu EP.

EP tesko,ali je zato Svetsko jako blizu😁

Srednji bek u rukometu je sve i sva,a mi ga nismo imali deset godina,to je kao da igras basket bez pleja ili sa Covketom starijim na pleju,ne biva🙂