Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Ujke ne igraju nista posebno.

Mi smo se usrali, onaj Radivojevic je debil.

300 zicera smo promasili bre.

..posle 20min trebalo je da bude +3 za nas ,ujkama goša najbolji,što je tragedija..opet mašimo sa krila i na -1 smo.
Svaka čast za frajera koji je okačio trobojku medj hiljadu ustaša i to sa dve žene je

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

+2 poluvreme a odigrano za +5 .

Naš cepelin potez prvenstva do sad,odbrana nam drži do sad sve i nadoknadjuje gluposti u napadu.

..sa krila po tri promašaja sa obe strane,dva put kontra,sedmerac...

Sami sebe smo pobedili,posle revije promašaja u prvom,nastavili smo i u drugom samo što su nam tehničke greške(preko 5)presudile.Lopte smo im davali u ruke i poništili odličnu odbranu svih 60min.

Kukiću svaka čast,dečko pod grčevima nas čupao,Cupara isto ok...sve ostalo ništa spec.

Perune hvala za ništa i sve najbolje na nekoj novoj funkciji u savezu.

Svaka čast našima na tribinama,kao 300 spartanaca su bili medj skoro 5000 ustaša

golman ujki proglašen za igrača utakmice

3 hours ago, Valar_Morghulis said:

Zabranio bih rukomet u Srbiji svega mi,

Nemoj, neka se igra selo  potiv sela u gajbu piva!!!

Motkom to oterati...

Samo što je rukomet za tih 20 godina totalno devastiran i amaterizovan..Mislim,jeste dosadno to stalno ponavljati, ali ništa sem toga ne može ni da se kaže..

On 5/11/2020 at 2:27 PM, Punkerstein said:

https://www.mozzartsport.com/ostali-sportovi/vesti/zvanicno-toni-djerona-je-novi-selektor-rukometasa-srbije/357333

Evo i zvanicno :) 

Ja ovo podrzavam iako nije neko poznato trenersko ime, cak mi se vise svidja nego da su doveli nekoga ko bi bio instant projekat, od koga bi se ocekivalo da od govana pravi pitu :) , ovo treba da ide na duze staze, mi moramo da menjamo pogled na ovaj sport totalno, igramo rukomet od pre 40 godina,zaglavljeni u osamdesetim godinama, covjeku dat  da upravlja svime, od mladjih kategorija do "A" reprezentacije, uvodit sistem i modernizaciju u ovaj nas rukomet,menjat sve iz korijena, to je tesko ali neminovno ako hocemo da se na ugasi ovaj sport kod nas...

O ovome sam pisao prosle godine :) , nama treba promjena filozofije i svatanja ovog sporta, mi smo zaglavljeni u osamdesetim godinama :) 

E sad da je pameti,covjeku dat 5 godina ugovor, i lepo mu reci ne ocekujemo nista i jedini cilj koji imas jeste da napravis tim koji ce biti spreman 2025 za velike stvari,imas 5 godina druze pa udri :) , menjaj nas iz korijena,baziraj igru na jakoj odbrani,kontrama, brzim krilima, taj moderan rukomet,sa dosta trcanja. 

Imas plan da za 5 godina napravis ekipu koja ce biti spremna za velika djela, pustit ga ,ne mesat mu se, ne trazit odmah polufinala :) , neka pravi ekipu za 2025 recimo(kako stvari stoje to ce biti Olimpijska godina jer je zbog korone ova pomjerena za 2021), i za 5 godina neka napravi generaciju koja ce biti ako nista bar iznenadjenje, bar da udje u neku ravnopravnu borbu za izlazak iz drugih grupa i borbu za bar cetvrtfinala (sto je za nas vec decenijama spansko selo osim kad igramo kuci :) ) ako nista drugo, pa polako onda samo to nadogradjivati vremenom. Materijala ima, vreme ima, takmicenja ispred sebe ima, samo mu dat samostalnost u radu i covjeku jasno reci sta je cilj...,ako pocnemo ludovati onda smo najebali :) 

8 минута раније, TomicaCZV said:

не разумем се стварно у рукомет, али ваљда играче правиш у клубовима, ту мењаш филозофију и начин игре играча, менталитет, систем,... па тек онда може да се прича о репрезентацији

To i jeste rak rana našeg rukometa pogasiše se baš oni klubovi koji imaju rukometnu školu i tradiciju, i koji su stvarali reprezentativce!!!