Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Победа против руса у квалификацијама за ЕП 30.29 :salsrbijajk6: одлични Ненадић,Шешум,Никчевић,Станић публика ка и увек одлична као и увек у Нишу

Изненадили су ме наши, Руси су увек имали снажан тим а ми увек играмо променљиво.

Велике су шансе да Карабатић заигра за Србију!

Pa i nisu nešto povoljne okolnosti. Prvo mora da čeka još skoro dvije godine da bih igrao za nas, a tada će imati 30 godina. S obzirom da je on igrač koji se poprilično potrošio u karijeri sumnjam da će nam biti od prevelike koristi, ali daj Bože da pogriješim. Mi na tim bekovskim pozicijama imamo mlade, a već dobre igrače i mislim da na poziciji srednjeg i lijevog beka ne bi trebali imati problema u narednih 7-8 godina.

Pa i nisu nešto povoljne okolnosti. Prvo mora da čeka još skoro dvije godine da bih igrao za nas, a tada će imati 30 godina. S obzirom da je on igrač koji se poprilično potrošio u karijeri sumnjam da će nam biti od prevelike koristi, ali daj Bože da pogriješim. Mi na tim bekovskim pozicijama imamo mlade, a već dobre igrače i mislim da na poziciji srednjeg i lijevog beka ne bi trebali imati problema u narednih 7-8 godina.

Нажалост ако пристане да јер таква су правила видећемо штаће да буде шансе су 1% посто

Нажалост ако пристане да јер таква су правила видећемо штаће да буде шансе су 1% посто

Mislim da više nisu ni 1% jer treba da igra u nedelju za Francusku.

Друга победа рукометаша Зелини,Крсма,Петар краљеви :salsrbijajk6:

сјајна победа у Сарајеву са комбинованим тимом сада смо први у групи једини са две победе у јуну гостујемо Аустрији

Posted (измењено)

сјајна победа у Сарајеву са комбинованим тимом сада смо први у групи једини са две победе у јуну гостујемо Аустрији

У априлу Edited by Nenad74

Када играмо против БиХ и где ,као домаћини?

У Јуну играмо

Друга победа рукометашица у други круг идемо са 2 бода :salsrbijajk6:

Sjajna utakmica, nas golman je ubila Francuskinje na mestu, svaka devojkama cast, sledece su Crnogorke u polufinalu...

Strajnic na pocetku meca kaze da nasa reprezentacija krece sa nasom prepoznatljivom odbranom SEST PREMA NULA :facepalm:  Tijanicu,sta ti bre placas?

Али каква краљина један играч Ј.Кореје,радује се кад постигне гол или избори фаул као да игра финале,а не прву утакмицу на првенству :D

Иначе,у овом тренутку имамо позамашну предност,чини ми се 11 разлике 4 минута пре краја,тако да слободно можемо да упишемо прву победу за Орлове.Браво момци! :)