Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

Sto vise gledam vise se nerviram, koji invalidi. Perunicic samo cuti ko ***** neka, jebi im mater na TO, dali su nam 3 iki 4 gola na prazan gol i jos toliko promasaja na isti

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Amaterski odigrano prvo poluvreme. Vujić nas je ujeb'o za sve pare. Izgubio je skoro sve lopte koje je imao u posedu uključujući i onu u napadu za izjednačenje. A ključni i najiskusniji igrač.Ostali bekovi su nam previše "tvrdi", izuzimajući Kukića. Sve defanzivci koji nemaju nikakav tehnički kvalitet za igru u napadu. Bez Vujića i povređenog Zelenovića mrka kapa...

A šta selektor da uradi? Probao je apsolutno sve što je mogao. Promašaji zicera,dodavanje protivniku u ruke, ispadanje lopte...Jbg, limitirani igrači plus neiskusni.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

Veliki problem ove reprezentacije jeste iskustvo, želja postoji ali se ruka skrati jbg to je što je...ja bih istrpeo Peruna i ovu selekciju, ima tu materijala.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Odavno nemamo rukomet.

To je kod nas amaterski sport.

Moze da nas vodi ko god hoce, mi nemamo NI JEDNOG igraca koji je dostojan reprezentacije.

nisam razocaran,izgledali smo kao ekipa,reprezentacija..borili su se,dali sve..ali jednostavno kvaliteta za prolaz u prva tri nema.Perun je dobro vodio,stvorio je neku hemiju,znalo se nesto,nekog reda je bilo,obrukali se nismo i jedino za cim mozemo da zalimo je povreda Zelenovica,bez njega rusi nas stigose a brazilci nas takticki ubise u prvom pol.upravo zbog njegovog izostanka gde smo probali sve i sa dva pivota i bez golmana ali bez njega nismo bili spremni za nesto vise.Rukomet nam je bas bio nisko pao ali ovaj nastup na SP i pored loseg rezultata obecava 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Rusi,inače, izvukoše bod u poslednjem napadu protiv Nemačke.
Hrvati su lako pobedili Makedoniju dok se, evo, Koreja odlično držala protiv Francuza 40-ak minuta, ali padaju očekivano.

• Палац горе 1

Sprdaju se Korejci s nama s onim "cepelinom".. [emoji23]🤣

Rusi,inače, izvukoše bod u poslednjem napadu protiv Nemačke.
Hrvati su lako pobedili Makedoniju dok se, evo, Koreja odlično držala protiv Francuza 40-ak minuta, ali padaju očekivano.

Rusi danas pukli od Brazilaca :)

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Јбт колико безмозгаша у екипи ,ово је била уметност скупит у један тим.

• Лајк 1

A Perun samo nesto mlatara rukama, covek nije za selektora, cuj, ma on za trenera nije uopšte.

Ne znam dal su svesni da igraju protiv tima koji nema ni zastavu, ni himnu, koji se sakupio sad i ko zna kad.

• Палац горе 3

Covece! Sa nama se i ova ujedninjena Koreja sprda...

Uzgred za one malo upucenije. Otkad i sto Koreje nastupaju ``ujedinjene``? Cini mi se da one ovako nastupaju jos od proslih ZOI, al ne znam otkud sad odjednom to.

Covece! Sa nama se i ova ujedninjena Koreja sprda...
Uzgred za one malo upucenije. Otkad i sto Koreje nastupaju ``ujedinjene``? Cini mi se da one ovako nastupaju jos od proslih ZOI, al ne znam otkud sad odjednom to.
Ako sam dobro razumeo Sretena, ovo nije ni najjača njihova selekcija. Ovi mu dođu kao neka vojna ekipa Koreje, neka kombinacija u tom konekstu.

• Палац горе 1

Када смо на почетку другог промашили 4 зицера за 2 минута престао сам да гледам. 

Срамота да у земљи толико врхунских бивших играча а да нам је рукомет у оваквом стању !

• Палац горе 1

Jbg . muski rukomet nam je bas u kanalu ...

Ne kapiram sta Vujovic radi u Nisu , umesto da vodi reprezentaciju ....  on je slovence doveo na vrh Evrope, a kao ne moze da vodi nasu selekciju ???

Ne slaze se sa ovim u savezu.

Ja bih onog Roganovica stavio za selektora

Vujović je teški ljigavac...Dok smo bili SCG a on selektor, savetovao je igračima da ne zapinju protiv Hrvata jer nama nije značila utakmica.
Elem, sjajna utakmica Francuske i Nemačke...Izjednačiše Francuzi u poslednjoj sekundi.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада