Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Nenad74

Рукометна Репрезентација

Recommended Posts

2 hours ago, Kisli Krastavac said:

Cirkus

Veruj mi na rec za  nas RK a i za peruna veoma dobra stvar iz vise razloga.

Naš rukomet je odavno otišao u Honduras. Mnogi su se vežbali u reprezentaciji, neka proba i Perun. Gore od trenutne situacije ne može. Još jedno dva-tri takmičenja (kvalifikacija) i dolazi Ceca Kitić. 

Ненад Перуничић и званично је нови селектор

• Палац горе 1

Почело ЕП за жене одлична игра у другом полувремену и победа од 7 разлике против Пољске:salsrbijajk6:

Posted (измењено)

Одлична игра у оба правца и победа против Данске од 5 разлике:salsrbijajk6:

Edited by Nenad74

Koje sudjenje na SP za rukometase, za 10 min nam svirali 5 sedmeraca i 3x isključenje raz_097.gif.1424835ca779e9abfa18c2984464a3d0.gif

8 sedmeraca za 18 min :D

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Koliko je na kraju bilo sedmeraca u prvom? Ovoliko nije bilo ni kad su odbranu igrali cuveni crnogorski kasapini Djurkovic I Djukanovic

Koji supacki gubitnicki, seljacki mentalitet nasih rukometasa. Bogu za plakati.

Ni ovaj bod nismo zaslužili. Fuj koliko mi se gade s ovim mentalitetom. Na 2 min do kraja prokockaju 2 razlike

• Палац горе 1

Могли смо без проблема до победе, да нисмо примили онако глупе голове после наших погодака, овако смо морали да чупамо бод, па тиме морамо да се задовољимо. 

Au, baš dobra utakmica i kakva šteta što nismo iskoristili priliku. Rusija nije više ona sila odavno, al ono što odigrasmo u prvih 10-ak minuta...Nisam mogao da prepoznam našu reprezentaciju.
Dibirov..Kakav igrač. Spazio sam ga u Vardaru al jbt s kakvom lakoćom lik rešeta.
Nadam se da sa Zelenovićem nije ništa ozbiljno.
Arena prenosi celo takmičenje. Komentatori su odlični i pravo je osveženje kad slušaš nekog ko poznaje materiju i ne sahranjuje našu reprezentaciju u 40.minutu kao narikača Strajnić.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 4

Vode 2 razlike i za 10-20 sekundi primaju 2 gola. Dal cemo ikad za zivota videti brz centar nasih rukometasa? Razumem ja da mi nismo nikakava sila niti smo kad bili, ali da one osnove sto danas svi popravljaju, igraju brzo, mi jedini tapkamo u mestu. Nasi daju gol i raduju se ko da su osvojili SP, za to vreme ljudi daju gol nama.
Spori smo u picku materinu.

• Палац горе 2

4 минута раније, Punkerstein said:

Au, baš dobra utakmica i kakva šteta što nismo iskoristili priliku. Rusija nije više ona sila odavno, al ono što odigrasmo u prvih 10-ak minuta...Nisam mogao da prepoznam našu reprezentaciju.
Dibirov..Kakav igrač. Spazio sam ga u Vardaru al jbt s kakvom lakoćom lik rešeta.
Nadam se da sa Zelenovićem nije ništa ozbiljno.
Arena prenosi celo takmičenje. Komentatori su odlični i pravo je osveženje kad slušaš nekog ko poznaje materiju i ne sahranjuje našu reprezentaciju u 40.minutu kao narikača Strajnić.

Nisam znao da ima na Areni. Ja uživao u Strajnićevoj stručnosti.-)

• Терза 1

Posted (измењено)

steta,sad ce gol razlika odlucivati o trecem mestu,tacnije koga ce manje napuniti nemci i francuzi...nasi me prijatno iznenadili,ono sto je najvaznije borili su se,dali sve od sebe a Kukiceve suze na kraju dosta govore...nek odigraju ovako borbeno do kraja pa dokle stignu

Edited by CIGANIN 74
  • Палац горе 3
  • Лајк 1

Nisam znao da ima na Areni. Ja uživao u Strajnićevoj stručnosti.-)
Ima i vas mazohista :-D

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада