Jump to content

Српско "новинарство", шта то беше?

Recommended Posts

Само да вам кажем да сам баталила "Спорт" и решила да се посветим само сајту и Звезди. Пратићу и даље клинце, само неће бити оцењивања (мислим да ће им лакнути :Р)

Мислим да ми је шест месеци праксе било довољно, а срела сам колегу пре неки дан и рекао ми је да је много људи добило отказ. Чисто сумњам да би у сред целе те фрке почели да исплаћују још једног хонорарца... А ја немам ни намере ни времена да радим нешто за џ. мајка ми је незапослена, морам помоћи својима :)

Сад је далеко од објективног. Па онај што нас је напао за транспарент - сви на борбене положаје... је гробар. Шеф фудбалске редакције је гробар, у дописном су гробари...

Ja sam prestao da kupujem novine, iako mi je do skora svaki dan počinjao sa Sportom ili Žurnalom. Razlog je upravo ta nastrojenost i bezvezni tekstovi, žao mi je što kod nas nema neki magazin koji bi izlazio jednom nedeljno, što je čest slučaj u inostranim zemljama.

Ponekad kupim Mocartovo ili Sokerovo izdanje i to je sve.

• Администрација

Фора је у томе да су они навикли да их тамо мазе последњих година.. и ако изађе неки мало незгоднији чланак, онда су пуни револта.

И тааако ја одем прошле недеље да кажем уреднику хвала на пракси и до виђења, а он мени - не, не, мораш ти да останеш (...да ти увалимо средње таблоидне стране којима ћеш од сад да се бавиш. Види где је изашао Бајко и с ким се ко смувао). Хвала од срца, увек сам желела тиме да се бавим.

• Администрација

Уф, сећам се да је била та рубрика пре 10-так година, не знам да ли и сада то имају или поново почињу, али, баш нам је битна :krsti13:

• Администрација

Читао сам разне небулозе синоћ, а биће тога и данас. Биће сигурно и изјава црног бика пре или касније, дедер сад да га чујемо.