Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Mazzan

Ватерполо Репрезентација

Recommended Posts

Hrvati su igraca vise izvodili besprekorno, to se retko desava da jedna ekipa iskoristi svakog igraca vise, jednostavno islo ih je u tom segmentu igre. 

Al njihov svaki napd bio je nase iskljucenje igraca a oni su to odlicno iskoristili. 

Posted (измењено)

Inace bi bio jako iznerviran, ali Zvezda dobila isto vece i ladno me jedva dotaklo sto smo izgubili od hrvata. . .Jbg-a morali smo pre ili kasnije kiksnuti . . .

Edited by IBRS

Nije ovo iznenadjenje neko veliko jer smo posle OI ostali bez dva vazna igraca Gocica i Nikica kojr nije lako zameniti pogotovo Nikica jer Ubovic nije taj kvalitet. Licno bih zbog iskustva i igre u vratio Radjena. 

Nisu igrali ni Prlainovic ni Stefan Mitrovic i Ubovic je povredjen, tako da smo igrali bukvalno sa jednim centrom. A mi i Hrvati smo tu i odmah se osjeti razlika cim nedostaje par igraca.

Ova generacija je dostigla svoj neki zenit i polako je na zalasku, tako da mene ne cude ovi porazi, mada ne volim od ovih kad izgubimo pa makar to bio i bridz. Zato i Savic polako vec uvodi nova lica u reprezentaciju. I ja bih cisto zbog iskustva vratio Radjena.

E sad koliko ce novopridosli biti u stanju da odmene ove koji polako odlaze videcemo...

Сада, Nenad74 said:

Почело ЕП победа над Румунијом:salsrbijajk6:

Ne volim vaterpolo, ali bravo!

Nego Neso brate, kad vidim kako pises o Zvezdi i Srbiji, za svaki sport, dodje mi da te izljubim. Moram da ti se izvinim i cestitam rodjendan sa zakasnjenjem. Kao sto ti uvek, za svaku slavu napises, zelim ti puno zdravlja, srece, ljubavi, para. Sve najbolje majstore, ikono MCZ-a!

3 hours ago, Meda said:

Ne volim vaterpolo, ali bravo!

Nego Neso brate, kad vidim kako pises o Zvezdi i Srbiji, za svaki sport, dodje mi da te izljubim. Moram da ti se izvinim i cestitam rodjendan sa zakasnjenjem. Kao sto ti uvek, za svaku slavu napises, zelim ti puno zdravlja, srece, ljubavi, para. Sve najbolje majstore, ikono MCZ-a!

Хвала Медо пуно здравља и пара теби и твојој породици

Победа над Словачком директо идемо у четвртфинале као први у групи:salsrbijajk6:

У полуфиналу победа над Хрватима и најмање сребрна медаља:salsrbijajk6:

Posted (измењено)
6 минута раније, NemanjaKg said:

Onaj sudija nas je ubijao celu utakmicu ja ne znam kako smo dobili pored tog majmuna. 

Najveca greska mu je sto odmah nije iskljucen Fatovic kad je preko vode udario Filipovica. To bi bilo iskljucenje bez prava zamjene i 4 minuta igrac vise za nas, tako da bi se utakmica rijesila u prvu cetvrtinu. Sudjenje je bas bilo ocajno ali nemogu ni jedni ni drugi da se zale jer je bilo gresaka i nama i njima. 

4 gola su dali momci iz Kotora i Herceg Novog. Ne bi Srbija mogla ni da osvoji da vam nije nas iz Boke Kotorske?

Edited by nidzooo

1 минут раније, nidzooo said:

Najveca greska mu je sto odmah nije iskljucen Fatovic kad je preko vode udario Filipovica. To bi bilo iskljucenje bez prava zamjene i 4 minuta igrac vise za nas, tako da bi se utakmica rijesila u prvu cetvrtinu. Sudjenje je bas bilo ocajno ali nemogu ni jedni ni drugi da se zale jer je bilo gresaka i nama i njima

Pa dovoljno je ta greska pa da se kaze da je bilo mnogo losije nama nego njima. Imali su mnogo vise puta igraca vise to i da razumem jer imaju dva dobra centra a mi jednog jer vise nemamo Bobana Nikica.

Прваци европе :caen2: Честитке момцима на побједи и свима задуженим за побједу. Појели сте ми живце...али битно је да смо први.