Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Mazzan

Ватерполо Репрезентација

Recommended Posts

Деки Савић :valjanje:

Хвала момцима.Ово вам је за...Знате ви шта,олошу нацистички!!!

CL96b7qUcAA3Xak.jpg:large

CL963gMUcAQvg5L.jpg:large

Svaka cast, bilo je uzivanje gledati poslednja dva meca, narocito u Herceg Novom. :) 

A sad, dajte vec jednom to Olimpijsko zlato, samo nam ono fali!

Zlato je nase a ostali neka se poredjaju kako hoce

Ne pamtim da sam sa manje tenzije gledao neku utakmicu protiv htvata, toliko smo bili nadmocni da mi utakmica nije imala tu car koji inace osecam kada igramo protiv njih.
Publika s druge strane kao u operi ili pozoristu. . .

Kako ih zapisasmo sinoc, smorih se na kraju, jbt :car:

Samo da Bog da momcima zdravlje i ciste glave da zavrse sav posao na Olimpijadi, to kad urade, gasi svetski vaterpolo!

Ja sam reprezentativni vaterpolo prestao da pratim sve dok nedodje Olimpijada :2gxij5g: ,sve ostalo smo toliko puta potopili da mi vise nema draz :2gxij5g:,cekam Olimpijadu i sto rece Mazan da gasimo taj sport :2506yh2:

6 minutes ago, SHERIFF said:

62d2b648506567e368c7b7234ff0aaae.jpg

Foto: Wikipedia / screenshot

Raspored je kao i sve u vaterpolu namješteno. Mada to nama u ovom trenutku i nije bilo potrebno, ali ovi neće da rizikuju da ispadnemo pa da niko ne dođe da gleda.

Не знам.

Колико сам разумео,јуче је постојала реална могућност да нам Мађари западну у четвртфиналу.Можда грешим.

On 1/16/2016, 9:52:47, SHERIFF said:

Не знам.

Колико сам разумео,јуче је постојала реална могућност да нам Мађари западну у четвртфиналу.Можда грешим.

Da su Grci pobjedili Ruse sa 6 razlike onda bi Grci bili prvi, a Madjari drugi i isli bi na nas u cetvrtfinale. Ovako kad su Grci vidjeli da nemogu da pobjede sa toliko razlikom vjerovatno su pustili Ruse, jer im je bolje da igraju sa Spancima nego sa nama.

EDIT :

http://mondo.rs/a867803/Sport/Ostali-sportovi/Srbija-Grcka-vaterpolo-Evropsko-prvenstvo.html

Ovo sto igra nasa reprezentacija ove dvije godine je vjerovatno nesto najbolje i najljepse sto se tice vaterpola. Mislim da nijedna generacija nije bila dominantna kao ova nasa.

Ko je bre onaj govnar što na kraju utakmice u lajv prenosu počeo da svršava na hvk partizan nazvavši ga ''suvim zlatom srpskog vaterpola''  pa ga voditelj prekinuo?

Inače čestitke vaterpolo reprezentaciji i našem Dekiju Saviću.Neprikosnoveni su!

Nesto i ne pratim toliko ovo prvenstvo, ali sam pogledao ovo finale. Vrhunski vaterpolo. Dosta snazne odbrane, dosta i grube, al' jebiga, to je takav sport. Srbija jos jednom pokazala da je najbolja. CG takodje odlicna. Ostali neka se poredjaju kako im volja. 

Pa gde dovedose ovog kretena Nikolica da deli medalje i cvece... :pop: Kao da nije mogao niko drugi...

Posted (измењено)
25 minutes ago, Raka Delija said:

Ko je bre onaj govnar što na kraju utakmice u lajv prenosu počeo da svršava na hvk partizan nazvavši ga ''suvim zlatom srpskog vaterpola''  pa ga voditelj prekinuo?

Inače čestitke vaterpolo reprezentaciji i našem Dekiju Saviću.Neprikosnoveni su!

Slobodan Soro.

Svak cast momci,nema im ravnim u reprezentativnim selekcijama.

Edited by Igor1981