Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Mazzan

Ватерполо Репрезентација

Recommended Posts

Bravo momci i najviše mi je drago zbog Gojka Pijetlovića koji je poslije polufinala ovdje blago rečeno napljuvan, ali je večeras skinuo 5-6 zicera. Bravo Deki, polako pokazuješ klasu, takav si bio i kao igrač. Jednostavno Najbolji.

Andrija je zvjer, ubica. Centri fantastični, a kad još Gocić da 3 gola pobjeda je sigurna. 

Kad su nas Mađari dobijali uvijek je najbolji bio Madaraš, večeras smo ga zaustavili. Opet oni imaju odlične "lijevake", ali to konačno imamo i mi. Imali smo Filipa (klasa od igrača), a sad imamo i Mandića koji podsjeća na njega.

Победили смо у првом колу ФИНА Купа Црну Гору са 9:3 (4:0, 1:1, 2:1, 2:1). Најефикаснији био је Ешкерт са 3 гола. Сутра од 12.20 играмо против Јужне Африке.

Победили смо у четвртфиналу ФИНА купа екипу Казахстана 16:10 и у полуфиналу играмо против Хрвата.

Iskreno se nadam da je patka ovo u vezi Radjena. Bila bi to velika mrlja u sjajnoj karijeri. Meni mnogo gotivan igrac.

Ако је веровати Куриру, изгледа да ипак има нешто. Наводно је Рађен дао изјаву да је извештај послат у ВСС. Најављује конференцију за штампу. Штета ако је истина и ако је то себи дозволио. 

Ако је кокаин дрога, онда је Никола рађен.

:sm19:

Meni mozda i najgotivniji lik sto se tice vaterpola a pratim vaterpolo jos iz onih vremena kad smo igrali SP u Pertu 1998 a secam se nesto malo i Rima 4 godine pre...i tesko da sam imao gotivnijeg lika od njega kao igraca,Cirica i Radjena sam uvek najvise gotivio,ako je usrao motku na ovaj nacin i bacio mrlju na veliku karijeru onda jbg.

Ne razumem  se bas u to ali ako mu kokain nije nista pomogao u karijeri onda to i nije neka mrlja.Svako neka radi sa svojim zivotom sta hoce.

To što se desilo Radjenu je mnogo velika sramota za njega, kao čoveka koji ima ženu, dvoje dece, koji je bio vrhunski sportista. Ne svidjaju mi se neki novinarski izveštaji koji govore da je to sramota za srpski vaterpolo. To je Radjenova lična sramota.

Lično bih voleo da se desi neko čudo, i da ispadne da nije konzumirao nikakvu drogu, jer će reprezentacija biti mnogo oslabljena zbog njegovog ne igranja.

Kad vec spominjes individualnu sramotu nasih sportista ( u ovom slucaju proslavljenih vaterpolo reprezentativaca), da dodam i ja nesto... Veca je sramota Vanje Udovicica sto je postao ministar, nego sto(ako) je Radjen cepo kox,.. toliko o sramoti!