Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Mazzan

Ватерполо Репрезентација

Recommended Posts

Morali su da budu pozvani i da igraju Braca Rasovic,Vapenski,Avramovic

Vala kad je mog'o Mandic, mog'o je bar i Vapenski, mada i Marko Avramovic kida covek bre... Al' dzaba, sto bi rek'o Dzejms iz IBVa "Da baba ima m..., bila bi deda" :D

Кажем да смо ми дали 2 гола из ситуација у којима смо имали играча више. У последњој четвртини мислим да ни гол нисмо дали, да смо је изгубили са 2-0 али нисам сигуран. Па колико нам је само Млађан Јановић голова дао? Мислим да је најмање 3. Нису смели то да допусте.

Mladjan je vrhunski igrac, on ajde i nekako, al' mene cudi kako se onako Klikovac i Brguljan razigrase, oni su nedje u rangu mozda nekih Spanaca, nisu bas TOP klasa igraca...

Јановић је класа, то стоји, али где баш толико да га пусте... Рецимо Прлаиновић се није видео а исто је класа од играча.

Јановић је класа, то стоји, али где баш толико да га пусте... Рецимо Прлаиновић се није видео а исто је класа од играча.

Ima i te tvoje bgm... :D Al' sta ces... Mi smo nekako na sve raspodijelili po malo, a njima su odskocila 2 igraca i dosla do izrazaja... I onaj Aco Ivovic bgm svaka mu cast... Otis'o je iz Juga u Pro Reko, al' igra covek razbija... 9 gol sto dade, zabi ga samo tako.... A ovamo nidje niko da mrdne, skroz su mi nekako cudni bili vcrs...

Црногорци су дизали руке кад год су наши имали лопту, док су наши то доста слабије радили, што је такође битно.

Црногорци су дизали руке кад год су наши имали лопту, док су наши то доста слабије радили, што је такође битно.

Pitanje je ko je tu bio lijen... :D :D :D 

Al' ovim momcima se nema sta zamjerit', jednostavno su razmazili narod da ocekujemo finale na svakom prvenstvu, al' dzaba, moraju i oni koji put da omase....

Истина, истина. Нисмо испали од шалабајзера неких него од репрезентације која такође очекује медаљу. Не би ми било толико жао да смо губили целу утакмицу него смо изгубили целу утакмицу. Ето, то је најгоре.

Posted (измењено)

Истина, истина. Нисмо испали од шалабајзера неких него од репрезентације која такође очекује медаљу. Не би ми било толико жао да смо губили целу утакмицу него смо изгубили целу утакмицу. Ето, то је најгоре.

Meni i nije zao bas nesto, jbg, jesu izgubili, al' igrali su dobro, i treba priznat' da su bili MANJE DOBRI od Crne Gore... Ima tu sad masu stvari da se popravi, ipak je ovo Svetsko po prvi put sa nekom mladjom generacijom, bice od njih nesto..

EDIT: Nego za koga sad navija? Meni ostase Crnogorci, a ti? Madjari ili Kroasani? :D

Edited by Естреља Риоха

Citao sam komentare po nekim portalima i ono je da se covek prekrsti samo  :krstixf7: 
Do juce su bili najbolji igraci,sada su igraci bez srca,prodaje,cak se ide i do toga da je Zvezda direktno kriva za ovo. Naime mi smo postali prvaci Evrope i Srbije i odmah smo mi krivi za neuspeh reprezentacije,a samo dva nasa igraca su u reprezentaciji. Hvala Bogu pa je partizan sampion u fudbalu,kosarci pa tu imamo velike uspehe i mozemo da se radujemo pobedama nasih reprezentacija kad ne mozemo u vaterpolu. 

Nisam gledao utakmicu,ali u odnosu na neke prethodne utakmice vise nemamo tu sigurnost na golu,golman je 50% tima, a i mozda je ovo neki bojkot vaterpolo savezu.

Ma dobro, izgubili smo od dobre reprezentacije, nema se šta zameriti momcima. U kojoj god fazi takmičenja da smo se sastali sa CG bila bi egal utakmica i niko ne bi mogao unapred da potpiše pobedu. Poremetio nas je igrač više, nismo iskoristili svoje šanse i morali smo biti kažnjeni. Mislim da glavni cilj treba da bude zlato na OI i da se uopšte ne treba opterećivati rezultatima do 2016. Osvojili smo sve što se može osvojiti, fali nam samo to zlato.

Kao sto nikola rece, ne trebamo se opterecivati. steta sto nismo dobili hrvate, da se igramo malo. A crnogorci, su realno uz nas najbolja rep. na svetu

Пијетловићу изађи сам са гола и иди пешке кући!

Posted (измењено)

Tooooo kraj 10.9 :salsrbijajk6:  najmanje imamo srebrnu medalju Branislav Mtirovic

Edited by Nenad74

Прле на 4-7 краде Црногорцима лопту у трећој секунди њиховог напада и убризгава потребни адреналин који је Гојко својим катастрофалним одбранама уканалио.

Прле уз Ћука играч утакмице.