Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Mazzan

Ватерполо Репрезентација

Recommended Posts

Posted (измењено)

Dejane Savicu kraljuuu !!!!!!!!!!! Zapusi usta majmunima koji kazu da nije za selektora ! Mrze te zato sto si najbolji ! 

Edited by MisterDelija
  • Палац горе 2

Мени је Шефик иако у годинама бољи голмана од Пијетловића.

Чини ми се да је Андрија у мало слабијој форми али ипак даје велики допринос.

Није да нешто разумем у ватерполо али мислим да су неки наши играчи као нпр.браћа Рашовић,Вапенски,заслужили позив за репку али да је Савић правио компромис зовући неке играче како га не би оптужили за клубаштво.

Најдраже ми што смо победили због Радића који је све време провоцирао прављењем гримаса !

• Палац горе 1

BtalKUgCUAAEiJx.jpg

Koja je stoka ovaj tetovirani zvalavac, hteo sam da razbijem TV kad je poceo da se kezi sa onom skrbavom vilicom, ali druga slika je pobedila...Jebo ga Sefik...

• Палац горе 3

Где си Жаре кућо?

Нема те дуго...

Где си Жаре кућо?

Нема те дуго...

Tu sam brate, pratim sve ali retko pisem, elem da ne bude spam, protiv Madjara ne ocekujem nista dobro, pre svega zbog sudija, atmosfere, pritiska da Ugari "moraju" da uzmu zlato kod kuce, ipak se nadam da cemo da ih savatamo zive, i da ce Srbi da im se kvalitetno ispisaju u bazen. Mislim da bi Mitrovic mogao da resi iz senke.

• Палац горе 1

Posted (измењено)

Ubice nas sudije,moramo da budemo bolji min za 2-3 gola da bi uzeli zlato...

imali su Zabari sansu na egalu da ih prevedu ali su se izglupirali.Realno dve najkvalitetnije reprezentacije se bore za prvo mesto..

Ako udjemo u izjednaceni do kraja mislim da mozemo da ih prejebemo...

I ovo je odlican uspeh svaka cast momcima

U ovoj tekmi mi cemo da budemo Cibona :smeh11:

Edited by petro
  • Палац горе 1

Ja se bojim sudija najvise,vaterpolo je takav sport da te sudije mogu urnisat samo tako...i sinoc je bilo gluposti u bazenu koliko hoces,iako je sudio najbolji sudija na svetu,onaj Grk.

Pravila variraju od sudije do sudije,izmedju faula u napadu i u odbrani razlika promil mada cak i vaterpolisti kazu da nema razlike,jedno iskljucenje moze da resi utakmicu,jedna sekunda nepaznje sudije moze da resi utakmicu i da odredi konacni rezultat.

Najvise izgubim zivce kad gledam vaterpolo :)

• Палац горе 1

Prskajte braco Srbi!!! Kakav vaterpolo :th_icon_hail:  :th_icon_hail:  :th_icon_hail:

• Палац горе 3

Posted (измењено)

Срце велико,као Русија,а поготово кад сам видио заставу мојих Приједорчана! :th_icon_hail:

Edited by IRONMEN
  • Палац горе 4

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада