Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Лига Шампиона и Лига Европе

Recommended Posts

27 минута раније, Valar_Morghulis said:
10 hours ago, zvezdaš-rajvoSa said:
I posle ce neko da potcenjava nase izbacivanje Sparte Prag?! Drago mi je sto su purgeri ispali. Do kraja navijam za Ajntraht i naseg Falkaa. Moje misljenje je da nasa Velika Crvena zvezda u postbarijevskoj eri nakon Dejana Stankovica i Nemanje Vidica daje i trecu svetsku zvezdu - Luku Jovica. Ide mali u Barsu i igrace tamo jako dobro sa Mesijem i Suarezom.

Pa dobro, Spartu godinu dana kasnije izbacio i Spartak iz Subotice.

Ali ih je da se ne lažemo Sparta gazila u oba meča, ovi su imali više sreće nego pameti. Ne mogu da se setim na kojem meču, ali na jedom je Sparta imala 20+ udaraca ka golu, gomilu šansi, ali nije htela lopta u gol. Meni je drago što ih je Spartak izbacio zbog bodova za našu ligu, ali da se ne lažemo Sparta je bila bolji protivnik u oba meča. 

• Палац горе 1

Parovi četvrtfinala Lige šampiona: 

Ajaks - Juventus  

Liverpul - Porto 

Totenhem - Mančester Siti 

Mančester Junajted - Barselona. 

*Klubovi koji su napisani prvi su domaćini u prvim utakmicama četvrtfinala

------------------

Odlican zreb za Livdzu i Barsu. 

• Палац горе 4

Barsa  , Liverpul , Siti favoriti , a  u prvom paru gledacemo sudar dva fudbalska titana Tadica i Ronalda .

• Палац горе 4

Sjajan zreb .....Liverpul prolazi Porto a Jedinstvo ispada od Barse...Jos samo da Ajaks iznenadi Juventus

• Палац горе 1

U ne bih ja otpisivao Junajted tako lako.

Ozbiljan će to meč biti kao i Ajaks-Juventus gde ću svim srcem biti uz Ajaks.

Tamo će Englezi igrati njihove klasične mečeve.

Kakav zreb za Ajntraht :D  Usrace se Jovic ovim ciganima iz Portugala u zivot .

• Палац горе 1

Kakav ce klasik biti Barsa i Mancester United bukvalno taj mec i Ajax-Juve ima da prsti na sve strane.Mislim da ce City i L'pool lagano da prodju svoje protivnike

Messi na teatru snova 😍

Samo neka gura Ajntraht i volio bih da osvoje Ligu Evrope.

I da se Jovic na leto zaputi u Barselonu! A da je Suarez završi sa tripletom i ostavi mesto mlađem!

VISÇA BARÇA!

3 minutes ago, milojica said:

Kakav ce klasik biti Barsa i Mancester United bukvalno taj mec i Ajax-Juve ima da prsti na sve strane.Mislim da ce City i L'pool lagano da prodju svoje protivnike

Messi na teatru snova 😍

E jedva čekam Barsa-Junajted ima da bude ekstra meč. A onda Ajaks-Juventus takodje ful meč!

Totenhem-Siti će odigrati u laganom tempu oba meča i prolaz Sitija.

Porto je ipak tim koji ne može sačuvati mrežu protiv Liverpula

Neko moje mišljenje 

Liverpul-Barsa

Siti-Juventus(zajebao se Bufon kao niko)!

• Палац горе 2

Pazite kad Celzi uzme LE, posto mozda izvise za LS u prvenstvu, pa da se domognu preko osvajanja LE. I taman fin evropski trofej.

11 минута раније, Opie said:

Koji je Strajnic prorok, covek je jos pred prvi mec Ajaksa i Reala najavio da ce Tadic igrati protiv Ronalda. 

Strajnic.mp4

Vise nije smesno :angry27:

IMG_0175.JPG

Favoriti su svakako Juventus, Barselona, Siti i Liverpul.

S tim da očekujem pre svega iznenađenje u meču Totehem-Siti. Prvo zbog karme, drugo što se sa Totehemom nikada ne zna i usmeriće sve snage na LŠ, dok je Siti u ozbiljnoj borbi na dva velika fronta.

A potencijalno i Mančester-Barselona. Barselona svakako jača, ali je Mančester pokazao da se ne mogu nikada precrtati olako.

Sa Ajaksom se ne zna, ali mislim da su tu manje šanse za iznenađenje i ovde, meni je Juventus jedan od favorita za osvajanje, mnogo jaku ekipu imaju. Porto ima najmanje šanse ovde za prolazak.

Mada u ovoj fazi je sve moguće.

• Палац горе 1

Mislim da je Junajted potrošio već svu sreću u dvomeču sa Parižanima. 

Totenhem će definitivno zagorčati život Gvardioli. 

• Палац горе 2

2 hours ago, BobMarley said:

Favoriti su svakako Juventus, Barselona, Siti i Liverpul.

Stim da očekujem pre svega iznenađenje u meču Totehem-Siti. Prvo zbog karme, drugo što se sa Totehemom nikada ne zna i usmeriće sve snage na LŠ, dok je Siti u ozbiljnoj borbi na dva velika fronta.

A potencijalno i Mančester-Barselona. Barselona svakako jača, ali je Mančester pokazao da se ne mogu nikada precrtati olako.

Sa Ajaksom se ne zna, ali mislim da su tu manje šanse za iznenađenje i ovde, meni je Juventus jedan od favorita za osvajanje, mnogo jaku ekipu imaju. Porto ima najmanje šanse ovde za prolazak.

Mada u ovoj fazi je sve moguće.

S tim* :D 

Aj vec kad sam te citirao da ne bude samo da bih trolovao. Daleko od toga da je Totenhem zavrsio svoje u PL. Njih od sestoplasiranog Celzija deli 4 boda, s tim sto Celzi ima i utakmicu manje. A Totenhem gostuje i Liverpulu i Sitiju. Ali bih licno vise voleo da prodju oni od ove plastike od kluba. Svakako najzanimljiviji par od svih, na to treba dodati i utakmicu u PL, tri dana nakon revansa

Mislim da su i Ajaks i Mancester svoja iznenadjenja vec napravili, ali svakako ce biti uzivanje gledati ponovo Mancester i Barsu. Fudbalski klasik

Liverpul jedini siguran u polufinalu. Ruku na srce, Porto nema sta da trazi protiv njih

• Палац горе 1

2 минута раније, TomicaCZV said:

S tim* :D 

Aj vec kad sam te citirao da ne bude samo da bih trolovao. Daleko od toga da je Totenhem zavrsio svoje u PL. Njih od sestoplasiranog Celzija deli 4 boda, s tim sto Celzi ima i utakmicu manje. A Totenhem gostuje i Liverpulu i Sitiju. Ali bih licno vise voleo da prodju oni od ove plastike od kluba. Svakako najzanimljiviji par od svih, na to treba dodati i utakmicu u PL, tri dana nakon revansa

Mislim da su i Ajaks i Mancester svoja iznenadjenja vec napravili, ali svakako ce biti uzivanje gledati ponovo Mancester i Barsu. Fudbalski klasik

Liverpul jedini siguran u polufinalu. Ruku na srce, Porto nema sta da trazi protiv njih

Ne mislim da je završio, ali svakako Siti ima manje prostora za kiks. Mada i Siti ima dužu klupu, najdužu u PL. Možda i najzanimljiviji par. I delim tvoje nadanje da će da izbace Arape. Uz PSG najogavniji klub ubedljivo.

Verovatno si upravu za Ajaks i Mančester, ali videćemo nikad se ne zna.

Za Liverpul se slažem, to bi trebalo bar na papiru da bude najsigurnije.

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада