Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Лига Шампиона и Лига Европе

Recommended Posts

Gresilo se uvek i gresice se. Nemojte bar jednom u zivotu biti klasicni Srbi, teoreticari zavere. Eno izjave Ancelotija, sudija nije dorastao zadatku, steta, izgubili smo, uvedite video tehnologiju i to je to. 

Samo se kod nas moze cuti da je neka treca strana kriva, da je neko nesto radio sa tendencijom, da je ovo onako, a ono ovako...

Meni ni iz dzepa ni u dzep, ali ono, smara malo na svakom koraku.

• Палац горе 2

Volio bih da žreb ne spoji Atletiko i Real u polufinalu, pa da ponovo gledamo špansko finale. Koja dominacija španaca u poslednjih 10-tak godina :car:

Dovoljno je pogledati Super Kup Evrope, u poslednjih 8 godina, španci su ga uzeli 7 puta (Barsa x3, Real x2 i Atletiko x2).

Ligu Šampiona su uzeli 5 puta u poslednjih 8 sezona, i to 2 puta špansko veliko finale.

I Liga Evrope koju su osvojili 5 puta u poslednjih 7 sezona, ili 8 puta u poslednjih 13 sezona (Sevilla x5, Atletiko x2, Valencia), a finale su igrali i Bilbao i Espanjol.

Poslednje 3 sezone svako evropsko klupsko takmičenje drže Španci. 

Ove godine može da se nastavi niz u Ligi Šampiona, dok mislim da je Selta premekana da bi uzela LE.

Ispod 2 tima u polufinalu LŠ nisu imali od sezone 2009/10. 

• Палац горе 2

Posted (измењено)

Rutinski. . .

Real-Juventus. . .finale. . .i Real brani titulu.

Edited by IBRS

Ne bi im dali gol još 3 dana da su igrali. Italijan kada ima veću prednost u dvomeču, retko istu gubi.

• Палац горе 1

Očekivano Juve zatvorio utakmicu. Nisu Kjelini i Bonući, a i Djidji pogubljeni kao oni iz PSG-a. Previše tu iskustva i utakmica da bi se 3:0 prosulo. Mogla je Barsa možda da da gol u prvom, ali mislim da ne bi to bitno uticalo na Juventusovu psihu, žabari su to, igrali bi kao da je 0:0. 

Monako naravno rutinski. Večeras uhvatim 1-1&3+, kvota oko 5. Stvarno ne znam ko je sastavljao te kvote kad su jedinicu vrednovali oko 3!!! A i prije prve utakmice sam vjerovao u dvojku, a i u prolaz Monaka. Odmah protiv Totenhema kad sam ih vidio kako su čvrsti, organizovani, jaki.. plus tokom sezone se Mbappe profilisao u zverinu. Jasno mi je bilo da ne postoji ekipa koju ne mogu da prodju. Ovaj BVB talentovan ali mekan i mlad. 

Navijam za finale Atletiko-Monako! 

• Палац горе 1

Barsi treba trener motivator, dobar igrač na sredini umjesto Inijeste (Koke vlažan san, Kutinjo realniji) i dobar štoper (ja predlažem Tobija iz Totenhema). I jašu opet dok Mesi ne ode u penziju :D 

On 17.3.2017. at 2:24 PM, Јури Ангемон said:

Kakav spektakl BVB Monako, obije ću da igram 7+ :2gxij5g: 

Konačno Realu da dodje neka ozbiljna ekipa. 

Atleti će rutinirati Lester, al te dvije utakmice ne bih gledao da mi plate. 0-1 obije :2gxij5g:

Barsa-Juve tu su nedje, jeste Barsa imenima jača ali kako igraju ovo bi trebao biti egal. 

Ovo za golove bilo previše ambiciozno, ali nisu izostali. Prva 5 golova, druga 4 :) 

Atleti rutinirao. Ali sam slagao da neću gledati jer sam gledao obije utakmice :2gxij5g: Atletikova odbrana je poezija. Malo je falilo da dodju obije 0-1 :) 

Barsa Juve, znao sam da neće biti lako za Barsu i da su egal, ali Juve ih rutinirao u prvoj, mislio sam da neće biti tako već nešto tipa 1:0, 2:0 za italijane. 

On 12.4.2017. at 1:08 PM, Јури Ангемон said:

Mogu BVB i Monako isto, s tim da mislim da će Monako oba puta dobiti BVB-a. Fizički će ih pojesti i slomiti. 

Volio bih finle Monako - Atletiko da se uživa u fudbalu :mon12:

Lagano. Ovako su mi kladionice poklonile kvotu samo na svetsko 2014 da Alžir prodje grupu. To je isto bila top kvota :)

• Палац горе 1

Juve rutinski, Italijani pokazuju da su uprkos svemu doktori fudbala i taktike. 

Monako igra super, sjajna su ekipa, nadam se samo da se nece rasprodati pola igraca na leto. 

Ajmo Juve do kraja, Djidji da uzme pehar i da zatvara radnju!

• Палац горе 1

Бога ми Французи би кроз коју годину могли имати опасну репрезентацију... Мбапе, Марсијал, Багајоко, Рабио, Лапорт као та млађа генерација и они мало старији типа Лаказет, Гризман, Канте, Лорис.. навала феноменална, само је питање како ће се развити ови из одбране.

• Палац горе 1

Zaboravio si i Pogbu, a i Musu Dembelea iz Dortmunda :2gxij5g: 

Ljoris - Sidibe, Laport, Varan, Mendy - Kante, Pogba - Dembele, Mbappe, Gricman - Lacazette!

Ili 4-3-3 pa u vezi Kante, Bakajoko, Pogba, a u napadu Dembele, Mbappe, Gric-Gric

A gdje su tu još Zouma, Toliso, Lemar, Koman, Marsijal, Umtiti, Rabio.. A sigurno ima još mladih, koji treba da eksplodiraju. Sprdnja kakva generacija. 

• Палац горе 2

16 minutes ago, ДоброЗнај said:

Бога ми Французи би кроз коју годину могли имати опасну репрезентацију... Мбапе, Марсијал, Багајоко, Рабио, Лапорт као та млађа генерација и они мало старији типа Лаказет, Гризман, Канте, Лорис.. навала феноменална, само је питање како ће се развити ови из одбране.

Da da sama cinjenica da si Pogbu zaboravio govori koliko su jaki. Oni su vec sad najjaca evropska ekipa sasvim sigurno, a verujem da ce u ovoj deceniji uzeti neko prvenstvo.

2 minutes ago, Uscanac said:

Da da sama cinjenica da si Pogbu zaboravio govori koliko su jaki. Oni su vec sad najjaca evropska ekipa sasvim sigurno, a verujem da ce u ovoj deceniji uzeti neko prvenstvo.

Ја јеботе.. а што је најјаче, ја још симпатишем Јунајтед од тих страних клубова :mrgreen:

А ево видим Јуријев упис.. исто сам заборавио и Комана, Варана и Дембелеа, од ових што бих као неки просјечан познавалац фудбала требао знати. Страшна, али баш страшна генерација им надолази.

Mene su juce najvise odusevili Lemar i Mendi. Kako igraju momci pa ono je haos. :car:

Lemar prolazi ispod radara, a meni je na primjer dosta bolji od Sterlinga. Isto će biti top igrač, samo je malo pao u sjenku Kill-iana koji drugi dio sezone igra nestvarno :smile:

Иначе, баш бих волио у полуфиналу ове мечеве:

Монако - Атлетико

Јуве - Реал

Мало због тога што бих волио да се Монако/Атлетико нађу у финалу, мало због тога што бих волио да Јуве избаци Реала.. а и дијелом због тога што мислим да би ово били идеални дуели за гледање. :es9htx:

• Палац горе 2

Kakvi su ovo komandosi.

Koke jedini igrač u LŠ sa 100+ km pretrčanih ove sezone. Gabi u julu puni 34 godine, a Grizman kao napadač skoro 100km :car:

ordenador.jpg

• Палац горе 3

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада