Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Лига Шампиона и Лига Европе

Recommended Posts

Ja sam stari simpatizer Dortmunda tako da cu navijati za njih. Posle mogu Monako i Atletiko da podrzim, dok Bajern i Real podjednako ne volim i drago mi je sto ce neko vec sad da ispadne. Jbg, takvo vreme doslo, vecinom se te mrske ekipe probijaju do kraja :smeh211:

Mogu BVB i Monako isto, s tim da mislim da će Monako oba puta dobiti BVB-a. Fizički će ih pojesti i slomiti. 

Volio bih finle Monako - Atletiko da se uživa u fudbalu :mon12:

• Палац горе 1

Je li Milpar odgovoran za one eksplozije u Dortmundu? Posto znam da ih mrzi i da im je priziv'o ISIS? :mrgreen:

Isto navijam za ove "manje".

• Палац горе 2

Ђе брате да уживаш у финалу у којем Чоло предводи екипу :biggrin:?

• Палац горе 1

On 4/12/2017 at 1:17 PM, Погребњак said:

Шта мислите за Бајерн-Реал?

Mislim Bajern :biggrin:

• Палац горе 1

Onu odbranu samo da gledaš i da se diviš :2gxij5g:

Juve - Atletiko bi od 10 utakmica 9 završilo 0-1 gola :2gxij5g:

7 minutes ago, Погребњак said:

Шта мислите за Бајерн-Реал?

lagano Bajern. Ne isključujem ni ponižavanje. 

• Палац горе 1

Odigrao sam to x2 i 2+, Atletiko x-1 i Bajern 1-1 i 2+I, pa cemo videti sta ce izaci :D Mala mi kvota na Bajern nego dobro.

Moje strucno i objektivno misljenje:

- Nadam se da ce Juve proci ove zvaljavce, mada ne volim ni jedne ni druge nesto posebno, al' Barsa je ljigavija.

-  Nadam se da ce Monako proci ove nabijedjene polufudbalerae i razvojni tim Bajerna, jer su i oni ljigavi. 

- Nadam se da ce Atletiko izbaciti smrdljivi Lester, iako i tu ne znam koga manjem volim, al' ovi su nakurceni.

- Volio bi da Real prodje, al' imam osjecaj da ce Bajern da ih oduci od zivota, jer je Anceloti doktor.

Od barselone nema ogavnijeg kluba, a od gvardiole ogavnijeg trenera. . .Siti je ispao, sada ce i barselona. . .tako da sada mi je gotovo sve jedno ko ce uzeti titulu.
Mislim da Anceloti osvaja. . .trebalo je sigurno malo vremena da se istera gvardiolin tika taka okolo naokolo padavicarski gen. . .Ni bajern nikad nisam voleo ali sam se divio njihovom fudbalu najvise u periodu dok ih je predovdio Jup Hajnkes. Anceloti i njegova filozofija je sigurno dosta bliza Bajernu i nemackom fudbalu od gvardioline. . .
Nek uzme LŠ Real. . .ili Bajern zbog Ancelotija koji mi je gotivan trener.

vid ova dva kompleksaša mati mila :2gxij5g::car:

bravo monako! 

novi Anri sunce ti poljubim

jedva čekam da se razvije u Tijeria velikog doktora

• Палац горе 1

Spoiler

Nece okrenuti sve i da se iz penzije vrati i sudi Tom Henning Øvrebø.  . .

Какав доктор овај Робен, кад год узме лопту осети се опасност у ваздуху. Што је још јаче, лик константно пролази на исту фору и већ годинама је незаустављив, шта би тек било да се није толико повређивао... 

Роналдо комотно може да се пресели у шпиц, има физикалије и зна да да гол а изгубио је ону вихорност типичног крила. Било би занимљово видети трозубац Хазар, Роналдо, Бејл...

Бајерн исто паклена екипа... Може неко да воли више неке друге тимове али објективно овај меч је финале пре финала.

• Палац горе 2

Bilo je samo pitanje vremena. . .

Kakva odluka pomocnog sudije, treba coveku skinuti kapu za ovaj ponisten gol Ramosa. Ofsajd kao kuca a nijedan igrac Bajerna se nije bunio, niko sem sudije nije video da je u ofsajdu. Da je bilo 1-3 to bi znacio i kraj dvomeca, ovako ima neke male nade za Bajern.

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада