Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Александар

Лига Шампиона и Лига Европе

Recommended Posts

Мени се ове године више свиђа Лига Европе. Мање комерцијале, више неизвесности, јача конкуренција, лепши фудбал.

• Палац горе 1

mene pocelo da smare sve to.. pogledam LS kada je zanimljiva utakmica u pitanju.

LE je gotivnija, jer je underground, ali me smara da gledam. xD

ЛЕ ми је готивнија од када је променила име ( Из Купе Уефа у ЛЕ )

Лига шампиона...доста изненађења ове сезоне....Најнепријатније за мене је испадање оба Манчестера још у групној фази . :facepalm:

Има наравно и оних пријатних. АПОЕЛ,Трабзон,ЦСКА итд итд .

Da Milan sta? RVP ce njima da sudi.

Smara me nekako LS u poslednje vreme, nije da nisam pratio ali ne s nekim entuzijazmom.

LE je interesantnija, a i bolja za kladjenje :D

Ja uvek navijam za Man Utd, al' prc! :cudi11: Sad navijam za Napoli, forza Napoli, forza Cavani!!! :caen2:

Nazalost Arsenal nije uspeo da napravi cudo. Da je RVP bio malo prisebniji druga bi prica bila .Ipak aplauz za hrabar pokusaj. :crazynorth1ps3::cfa9:

Svaka cast Arsenalu, malo je falilo, taman toliko sto je izaso cemberlen a uso samak :D

Стварно су играли добро, али и даље не контам Венгерову политику да све што ваља прода, а сада поред клинаца доводи и неке ликове који су већ у годинама, а нису никада били неки екстра играчи.

Мени Арсенал у Енглеској игра најлепши фудбал уназад 5-6 година,а жалосно је што је Арсенал постао фабрика играча.

Синоћ се видела жеља и хтење свих који су играли али те жеље није било у првом мечу у Милану.

Не знам како навијачи Арсенала подносе све то око продаје,има Арсенал увек солидну екипу али као да немају шампонске амбиције, и то је политика клуба која годинама уназад исте ствари раде.

Стварно су играли добро, али и даље не контам Венгерову политику да све што ваља прода, а сада поред клинаца доводи и неке ликове који су већ у годинама, а нису никада били неки екстра играчи.

ta taktika za dovodjenje mladih igraca je bila dobra kada su gradili stadion pa su mogli da ustede. Ali sada kada navijaci zele trofeje stv ne kapiram. Zamisli njihovu ekipu sa Fabregasom, Nasrijem, Klisijem. Mnogo bi dobri bili...

Баш то не контам. Све ок када су градили стадион, али када су завршили, отплатили, они и даље продају најбоље?! Ја сам очекивао да ће доводити добре играче као и 90-тих нпр, а не опет само клинце и сада већ неке малтане просечне играче.. Јер колико сам сконтао, они немају дуговања за стадион више, зато се и навијачи буне јер Венгер не доводи класне фудбалере.

Наполи ме баш изненадио :cudi11:

Уживао сам док сам гледао како растурају челзи.

Неко моје четврт-финале би требало бити:

Наполи,Барса,Реал,Милан,Бенфика,АПОЕЛ,Интер,Базел

Мислим да Реал осваја.

Mislim da su Barsa i Real daleko ispred svih u ovom momentu, al baš daleko, mada iznenadjenja su moguca.

Danas bih volio da Apoel prodje ali 0-1 je nezgodan rez za hvatanje, moraš zabiti a ako primiš, moraš dati 3, tako da osjećam da će Lyon zabiti bar jedan a onda teško za Kiprane.

Još mi se dopao i Napoli, pogotovo kako fino i jednostavno igra u fazi napada, lijepo ih je gledati, mislim da će i oni dati bar gol-dva u Londonu, pogotovo što Chelsea mora da igra a ne da prepusti inicijativu i ubada iz kontre, tako da Cavanni ili Lavezzi garant zabijaju :)

• Палац горе 1

Ovako Real i Barselona su bez preterivanja za tri koplja bolji od ostalih,za te timove ce izbacivanje ostalih predstavljati formalnost.Oni ce odluciti ko je prvak izmedju sebe i to verovatno u finalu jer je Platini izjavio da bi za fudbal bilo dobro da oni igraju finale pa pretpostavljam da ce im namestiti takav zreb.Ako u finalu bude posteno sudjenje mislim da Real ima prednost jer su po meni ipak oni najbolji na svetu.

По мени фаворит за освајање Лиге Шампиона је Барса. Мислим да ће се прошетати до финала, и ако тамо буду играли са Реалном освајају. Иако је Реал први у лиги, и бежи им доста бодова, ја се не сећам кад је Реал надиграо Барсу у последњих 5-6 дербија? То је био случај и ове године. По мени Реал има шанси само ако неко претходно избаци Барсу.

Што се тиче вечерашњих дуела, волео бих да прођу Барса и АПОЕЛ.

Тренутно, највише симпатија у Лиги Шамиона имам према Наполиу, АПОЕЛУ и Базелу, у Лиги Европе Манчестер Сити.

• Палац горе 1

По мени фаворит за освајање Лиге Шампиона је Барса. Мислим да ће се прошетати до финала, и ако тамо буду играли са Реалном освајају. Иако је Реал први у лиги, и бежи им доста бодова, ја се не сећам кад је Реал надиграо Барсу у последњих 5-6 дербија? То је био случај и ове године. По мени Реал има шанси само ако неко претходно избаци Барсу.

Што се тиче вечерашњих дуела, волео бих да прођу Барса и АПОЕЛ.

Тренутно, највише симпатија у Лиги Шамиона имам према Наполиу, АПОЕЛУ и Базелу, у Лиги Европе Манчестер Сити.

Pa jel si gledao proslu njihovu utakmicu na kamp nou kad je bilo 2:2?Razbio ih Real,ovi dva puta sutnuli i dali dva gola.A o ponistenom golu Ramosa i nesviranim penalima zbog ruke Buskeca i rusenja Benzeme ne treba trositi reci.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада