Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Simpatični

Мобилни телефони

Recommended Posts

Imam XIAOMI REDMI NOTE 3Pro.. Zvuci zaebano, ima 5.5 inca 3GB Rama, baterija bar 3 dana ako ne cimas previse, pre godinu dana bio 200e, sad ima bar 3 novija i bolja modela.
Imaju svoju vrstu Androida MIUI8 i sasvim lepo radi.
Neces pogresiti ako uzmes, jer za te pare nista bolje ne mozes kupiti.

• Палац горе 2

Sasvim pristojna, mislim da je 13mpx i 5mpx, ima dosta opcija za podesavanje. Generalno sam zadovoljan kamerom

7 hours ago, МиланЦЗБГ said:

Је л' пробао неко Хуавеи мејт 10 лајт? Какав је?

То овај нови модел? 

Нисам пробао, али на папиру је машина, још је Хуавеи, са њима нема омашке. 

• Палац горе 1

Па, то. Видим и ја да је машина, него реко да чујем утиске. Слажем се за Хуавеи, имам овај свој три и по године, ради и даље к'о нов. 

Ја узео пре пар дана Хонор 8 лајт, брз као муња, отисак прста, добра камера, све одлично, још је тај Мејт 10 дупло скупљи и ранг изнад. Тако да купуј то ако имаш прилику :biggrin:

• Палац горе 1
  • Лајк 1

1 minute ago, МиланЦЗБГ said:

Надам се да ће ми се указати, овај мејт 10 лајт да узмем некако. :)

pare na videlo i da vidis kako ce da se ukaze "nekako" :D 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Das bubreg.. [emoji14]

Pu, pu, daleko bilo.

Ja ganjam kakav tv da kupim..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1
  • Хаха 1

Треба скупити храброст да се одвоје толке паре. :)

Што се тиче ТВ-а, по мени је Ел-Џи добар избор.

• Лајк 1

Pa jeste, ja imam kesh za tv al opet..ispascu skrtica a nisam samo eto mislim da imam neke vaznije prioritete pa nikako da prelomim. Dobar je LG al ciljam na Samsung, mada, koji god uzmem necu pogresiti.

Aj momci pa pisemo sutra, da zaspim nekako, gladan sam a mrzi me ustajati, u krevetu sam. Nema sanse da ustanem sad da zderem.. :D

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Jel neko koristi S8/S8+? Uzeo bih S8 ali se plasim da mi ne bude uzak, dok sa druge strane S8+ je zadovoljavajuce sirine, ali mi dugacak nesto jako :D

3 hours ago, Чавке said:

Jel neko koristi S8/S8+? Uzeo bih S8 ali se plasim da mi ne bude uzak, dok sa druge strane S8+ je zadovoljavajuce sirine, ali mi dugacak nesto jako :D

Imam ja S8+, i mogu ti reći da je taman po meri:smeh211:

Pre sam imao Note koji je bio još veći, ali i S8+ je dobar što se toga tiče, a o ostalim stvarima da ne pričam, baš dobar telefon. 

• Палац горе 1

On 29.11.2017. at 3:26 PM, МиланЦЗБГ said:

Је л' пробао неко Хуавеи мејт 10 лајт? Какав је?

I ja sam u procesu potrage za telefonom i vidim da mu je cena oko 350e. Toliki je negde i moj budzet i mogu ti reci  da je to jedan od losijih telefona za te pare sto sam ja video i istrazio za sad. LG V20 330e je dosta bolji mobilni (bolji procesor, kamera, veca gustina pixela), samo nema taj 18:9 display. LG G6 imas od 385e isto puno bolji, sa boljim displey-om. Samsung S7 i S7 edge isto bolje sve samo sto nemaju dual kamere i tu im se krecu cene i Huawei P10 mozes naci od nekih 380 koji je ima sve bolje sem tog dugackog displeja i Honor 9 je isto super telefon, a tu je negde sa cenom. Stvar je u tome sto su ti svi ovi prethodni takozvani flagship telefoni, najbolje sto kompanija pravi u datom trenutku, jedina mana sto su malo stariji sa kraja prosle ili pocetka ove god, ali to je dalje top. Dok je Mate 10 late, pravljen za srednji rang i ocekuj da mu cena i performanse padnu ranije nego kod ovih prethodnih telefona. U svakom slucaju javi za sta se odlucis i utiske :)

On 30.11.2017. at 11:25 AM, Чавке said:

Ja imam S8 malo duže od mesec dana. Niti je uzak, niti je mali. Telefon izgleda savršeno a za sada tako i radi. Lagan odlično leži u ruci. Ako ga ne zaštitiš imaš u početku strah da ga ne izlupaš pošto je sav u staklu. Moja preporuka, nemoj mnogo da se razmišljaš. 

• Палац горе 1

7 hours ago, Dante62 said:

I ja sam u procesu potrage za telefonom i vidim da mu je cena oko 350e. Toliki je negde i moj budzet i mogu ti reci  da je to jedan od losijih telefona za te pare sto sam ja video i istrazio za sad. LG V20 330e je dosta bolji mobilni (bolji procesor, kamera, veca gustina pixela), samo nema taj 18:9 display. LG G6 imas od 385e isto puno bolji, sa boljim displey-om. Samsung S7 i S7 edge isto bolje sve samo sto nemaju dual kamere i tu im se krecu cene i Huawei P10 mozes naci od nekih 380 koji je ima sve bolje sem tog dugackog displeja i Honor 9 je isto super telefon, a tu je negde sa cenom. Stvar je u tome sto su ti svi ovi prethodni takozvani flagship telefoni, najbolje sto kompanija pravi u datom trenutku, jedina mana sto su malo stariji sa kraja prosle ili pocetka ove god, ali to je dalje top. Dok je Mate 10 late, pravljen za srednji rang i ocekuj da mu cena i performanse padnu ranije nego kod ovih prethodnih telefona. U svakom slucaju javi za sta se odlucis i utiske :)

Овај ЛЏ В20 што си навео има лошији процесор од мејт 10 лајт, остало је све ок. Мада слажем се са тобом да му је цена мало надувана и да може да се нађе неки старији модел са сличним или бољим спецификацијама за сличне паре. Вероватно ће почети да пада ускоро. Е, што се П10 тиче, ја бих волео, али у мрежама му и даље не пада цена, а тако сам мислио да га узмем.