Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

rizze

МЦЗ форум-нови дизајн, сугестије, критике, предлози

Recommended Posts

Mogli bi od polusezone ili od decembra da opet uvedete najavu svih utakmica sa datumima, kao sto je bilo prosle sezone. Neka dobra Zvezdaska slika ili fudbalska i datumi utakmica, nista komplikovano.

To je bila odlicna ideja, samo je nekako zamrla i zapostavljena.

• Палац горе 3

Ne znam da li je prava tema, ali želim da iskažem par sigestija, pa i primedbi na rad sajta i fejsbuk stranice.

Unazad, već neko vreme se dele vesti sa Hotsport sajta na fejsbuku, koji koliko god se oni trudili da ne izgledaju tako, uvek će biti klik sajt sa bombastičnim naslovima i to je sve. Razumem ako ste dogovrili neku saradnju/sponzorstvo, ali i ne podržavam nešto mnogo taj poduhvat.

Dalje, što se tiče sajta. Pre svega, razumem da najveći deo vremena koji vi kao autori/administratori i tako dalje odvajate jeste vaše slobodno vreme, ali moram da uputim sugestije na sam kvalitet autorskih tekstova za koje smatram da nisu na adekvatnom nivou. Treba nam više kritičkih tekstova, tekstova sa poentom i upućivanjem na suštinu, a nekad je znalo da bude takvih tekstova. 

Ono zbog čega sam se prvenstveno odlučio da napišem ovu poruku jeste večerašnji naslov teksta (koji je čak i kontradiktoran sa poslednjim pasusom), a čiji naslov kaže da je Zvezda izgorela u paklu Vezuva. Pa čak i da se složim da je izgorela, mada je i to prejaka reč, ne ide mi u glavu da se paklom naziva 2/3 pun stadion kome naš kop drži lekciju kako se navija za svoju ekipu i kako da se najbolje ostane bez glasa u kratkom roku, a da vam pritom bride i dlanovi od aplauza.

• Палац горе 2

Pošto sam ja autor teksta a kažeš da si se zbog njega i javio pa da objasnim. 

Na "izgorela" se odnosi naše neiskustvo igranja ovakvih utakmica. Što je posebno bilo izraženo u prvom poluvremenu. 

Na "pakao" se misli celokupan ambijent u gradu Napulju a ne samo na dešavanja na tribinama. Ako si malo pratio ovih dana onda ti je jasno kakav je grad Napulj. 

Što se tiče kritičkih tekstova, pa biće ih sigurno kad se ukaže potreba za tim. Sad trenutno ne vidim potrebu za bilo kakvom ozbiljnom kritikom na pola sezone. 

Sa HS imamo saradnju i za sad će biti kako jeste, za dalje će vidimo šta će se dešavati po tom pitanju. 

Nadam se da sam uspeo bar malo pojasniti, u svakom slučaju hvala na kritici i sugestijama. Trudimo se da budemo bolji, ako uzmemo u obzir kako je sajt izgledao u prethodnom periodu, složićeš se da je napredak evidentan. Što ne znači da ne može bolje. Ali polako za sve je potrebno vreme i ništa ne može preko noći. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Hvala na odgovoru Bečlijo

I dalje mi je prejak naslov imajući u vidu i prethodne dane i Napulj i sve što je pratilo naš meč. Takođe smo igrali "uplašeno" u Liverpulu i Parizu, pa se pogotovo za meč u Francuskoj ne može reći da je bilo neke ludačke atmsofere, ali da ne ulazimo u bespotrebnu konverzaciju...

Kako god, potpuno je zanemarljivo, ali eto, imao sam neku potrenu da prokomentarišem u najboljem smislu, kao dobronamernu kritiku.

:drinks:

• Палац горе 2

Evo vam jedan predlog da imate sta da radite :D

Dakle, predlog je da nadjete cele utakmice od ove sezone i ubacite kao poslednji post na temi o utakmici. Od kvalifikacija do PSG... pa i dalje ako bude...

@Meda i tako ne radi nista na ovom forumu osim sto mene nepravedno banuje svake 2 ili 3 nedelje na 2h... :D mogao bi on to da zavrsi... :D

• Терза 1

@dragan wien za 10 dana pocinje drugi deo JSL. Mislim da je pravo vreme da se vrati praksa gde izbacite kalendar utakmica koje igra Zvezda. Pogotovo sto igramo i sa Vosom i sa grobarima i to kao domacini.

I onda za svaki naredni mesec.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Добра идеја. На почетној би могло да стоји ако админи имају времена за то време одигравања наредних неколико утакмица у неколико најбитнијих спортовс како би лакше планирали време за гледање.

• Палац горе 2

moze, evo @Деееккки se javio da bude dobrovoljac da pripomogne administraciji :) 

• Палац горе 1

29 minutes ago, Деееккки said:

Добра идеја. На почетној би могло да стоји ако админи имају времена за то време одигравања наредних неколико утакмица у неколико најбитнијих спортовс како би лакше планирали време за гледање.

И да припремиш на вријеме дупегријаћу деку на фотељи.:mrgreen: Да ти каже брат, ускоро залазиш у године када су такве дрангулије благодарне за простате :18837:са великом километражом.

• Хаха 1

Ja sam pre vodio taj kalendar, ali sad nemam vremena, videću da organizujem nešto. 

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада