Jump to content

KK:Бивши играчи и тренери

милпар+

Recommended Posts

Posted (измењено)

Jos jedan bivsi igrac Crvene Zvezde je dobio otkaz na mestu trenera kluba koji je vodio - Borca iz Čačka - to je Marko Marinovic. On je veliki zvezdas i krivo mi je zbog njega.  Ne znam da li ce da ostane u tom klubu na nekoj drugoj funkciji ili sta, ali eto, svejedno to je bivsi igrac Crvene Zvezde, koga sam zapamtio po necemu lepom.

Edited by Blade

То у кошарци ко навија за Звезду а ко за партизан је потпуно небитно, јер их је толико било у прошлости који су играли за оба клуба у каријери да је малтене постало нормално бити кошаркаш оба клуба. Фудбал је већ нешто друго.

Posted (измењено)

Znate sta mene zanima, cisto pitam...? Ako neko moze da odvoji malo svog cenjenog vremena i odgovori mi...

Primera radi, Zvedina evroligaska utakmica i u halu udje Dražen Dalipagic ili Mladjan Silobad, koji su objektivno grobari. Ali su igrali za Zvezdu i njihov dopinos nije bio mali. Da li bi se njima zvizdalo? Pritom ne znam da su se ikada mesali u neke navijacke i slicne stvari.

Ja znam da bi se verovatno zvizdalo Vladi Divcu koji je izjavio da mu je zivotna greska sto je pristao da pomogne Crvenoj Zvezdi u Evroligi sezone 1998/1999, gde je pobrkao terminologiju, jer nije pomogao, nego je igrao lose u odnosu na debele pare koje je uzeo i dobrim delom uterao klub u jos jedan finansijski problem.

Edited by Blade

1 hour ago, Blade said:

Znate sta mene zanima, cisto pitam...? Ako neko moze da odvoji malo svog cenjenog vremena i odgovori mi...

Primera radi, Zvedina evroligaska utakmica i u halu udje Dražen Dalipagic ili Mladjan Silobad, koji su objektivno grobari. Ali su igrali za Zvezdu i njihov dopinos nije bio mali. Da li bi se njima zvizdalo? Pritom ne znam da su se ikada mesali u neke navijacke i slicne stvari.

Ja znam da bi se verovatno zvizdalo Vladi Divcu koji je izjavio da mu je zivotna greska sto je pristao da pomogne Crvenoj Zvezdi u Evroligi sezone 1998/1999, gde je pobrkao terminologiju, jer nije pomogao, nego je igrao lose u odnosu na debele pare koje je uzeo i dobrim delom uterao klub u jos jedan finansijski problem.

Pa nije se posebno zviždalo ni Saši Djordjeviću čak je dočekan i aplauzom čini mi se. Poštovanje ipak postoji neko. Ne znam da li bi i Divcu zviždali, najverovatnije da zbog izjave.

1 hour ago, RedHart said:

Ne, nije ga vise zanimao basketbol i otvorio je svoju firmu softverskog inzinjeringa " Bolden Ventures"...

Veliki gospodin 😀 Što bi još bar deset godina trčao i putovao svaki čas , ovako zaradio dovoljno love da bude svoj gazda i da pristojnu lovu "okreće" , svaka mu čast