Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

милпар+

Бивши играчи и тренери

Recommended Posts

Samo da ne da detetu da gleda TV sa 5 cm udaljenosti. :D

• Лајк 2
  • Хаха 1

Flouters iz sezonu u sezonu sve bolji. Sa ove vremenske distance steta sto onomad nije ostao jos jednu sezonu.

Iz tog tima mi je gotivan bio i Dion Tompson. Kad se setim onog njegovog rutiniranja prekoputasa u Kupu, cini mi se.

• Палац горе 3

Мени стварно никад неће бити јасно што Дион Томпсона нисмо задржали и дали му већу шансу , а довели смо Матиас Лесора...

А тек да упоређујем Флоутерса како неки зову овог скромног момка ,међу њима и ја [emoji4] , и Филипа Човића, није у реду...

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

• Палац горе 3

I meni je Dion bio drag. Jbg te sezone je kasno došao, neposredno prije njegovog dolaska smo tresnuli Real i CSKA.. Kuzmić je bio neprejebiv te sezone, Milko uigraniji sa ekipom. Na 4 Simon je razvaljivao. Dobijao je malo minuta ali je ostavio pozitivan utisak. 

Nejt je bio odličan za bekap pleja. Najbolji bekap plej kojeg smo imali u ovoj EL eri. 

Žao mi je i Enisa, i on bi bio super bekap plej ove sezone. Duplo bolji od Juniora sigurno. 

• Палац горе 3

Dylan Ennis notched not one but two new Spanish ACB League franchise records for Andorra in Saturday’s (13/10) 77 – 82 home loss to Manresa.

By dropping 36 points (7/9 two-pointers, 3/6 threes, 16/17 free throws), Ennis set a new franchise scoring record but that wasn’t the end of his historic performance. The Canadian guard also grabbed five rebounds, dished out three assists and won 12 (!) fouls for 48 in evaluation. A number which also marks a new best for the club in Liga Endesa, per ACB.

Ennis did all the above in 32:44 minutes but his display wasn’t enough against Manresa that prevailed behind 23 points by Siim-Sander Vene and 17 courtesy of Cady Lalanne.

• Палац горе 4

Џејмс Фелдин, доскорашњи играч Црвене звезде, за Ток баскет, причао је о томе како се обрео у Хапоелу, а дотакао се и београдских црвено-белих.

- Тешко и дуго лето за мене. Имао сам опцију да још годину останем у Црвеној звезди, али тим се није квалификовао за Евролигу. Нису били начисто да ли желе да ме задрже. Било је и проблема са новцем, дуговали су ми неколико плата. Било је ту много ствари... Касно су одлучили да не желе да продуже уговор самном, било је то око 5. августа када су ме обавестили, а онда је било прекасно да се договорим са неким од евролигашких клубова. Хапоел ме позвао дан после раскида сарадње са Звездом. Распитао сам се, консултовао са најбољим другом Едгаром Соузом, који је играо тамо пре три сезоне, рекао ми је да не размишљам и прихватим понуду. Био сам фрустриран, желео сам да играм Евролигу, али сви са којима сам причао навели су Јерусалим као најбоље место и тим који не игра Евролигу. Драго ми је јер сам донео одлуку да потпишем за Хапоел. Играм и живим у светом месту као што је Јерусалим, упознајем сјајне људе.

• Палац горе 1

Tapkač lopte bi da igra evro ligu. Pa samo ako je neko lud da ga angažuje. Žali Bože bačenih para na njega!

• Палац горе 2

Мицић играч утакмице у победи Ефеса над Дарушафаком са 28 поена и 7 асистенција. 

У поразу Турк Телекома од Фенера Штимара 19 поена и 10 скокова. Калина 13, Гудура 9 поена за Фенер. 

Јака у победи Барсе над Сарагосом 15 поена, 5 скокова и једна асистенција. 

• Палац горе 4

FIBA presudila u korist Jankovica.

Alal vera. Nemam reci. Bitno da imamo da placamo da Keselj gleda utakmice iz prvog reda, a sto smo ovde ostali bez obestecenja nikom nista.

• Палац горе 1

Ja koliko procitah odluka je pravosnazna i na nju nema pravo zalbe..

• Палац горе 1

A gledam svugde osim tu, nikad mi ne bi palo na pamet.
Cekamo da se Covke oglasi da kaze koliko smo zaradili.

Meni nekad bude zao sto medju tolikom armijom navijaca nemamo neku budalu koja bi ovoj slini na ulici polomila i noge i ruke da vise nitti jednom ne padne na pamet da se zajebava sa nama.

Posted (измењено)

Pokazni primer je trebao da bude Mustafa, ali se tu naso Deki da zastiti govno..

Sad tesko da ce neko da rizikuje, mada bih ja licno bio voljan da preuzmem tu odgovornost na sebe...***** li mu seme ja grobarsko.

Edited by Савацијум

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада