Jump to content

Пријатељска утакмица: Зенит - Црвена звезда

АлексМЦЗ

Recommended Posts

Експедиција Црвене звезде је отпутовала у Русију где ће се у уторак од 18 часова састати са екипом Зенита у оквиру пријатељске утакмице, последњег меча за ову календарску годину.

Шеф стручног штаба Милош Милојевић се определио за 17 играча, то су: Никола Васиљевић, Александар Станковић, Лазар Николић, Немања Милуновић, Александар Драговић, Радован Панков, Вук Богдановић, Фалу Фол, Марко Гобељић, Срђан Мијаиловић, Славољуб Срнић, Ненад Крстичић, Ел Фарду Бен, Јегор Пруцев, Ибрахим Мустафа, Никола Митуљикић и Александар Катаи. 

Пренос: Arena Sport Premium 2

Posted (измењено)
30 minutes ago, Дуке said:

Нема ни Азарова, и он је са репрезентацијом. Нек се изиграју млађи, можда неко ненадано искочи.

Mislim da i naša mlada nešto igra, da zato nema Motike, Stankovića ,Mijatovića i Jovana MItuljikića

edit: dobro mislim

https://fss.rs/u-21-remi-orlica-u-proveri-sa-kiprom/

Edited by Бели вук

Posted (измењено)
17 minutes ago, dikili kontakt said:

Оће ли неко преносити?

Звезда ТВ можда?

Arena Sport Premium 2 , Zvezda TV još ništa nisu objavili, ali obično kad su prijateljske u pitanju i pripremne prenose i oni

Edited by Бели вук

1 hour ago, Виктор Баринов said:

Ако је морало у Русији да се игра имамо ми тамо један други клуб за пријатељске утакмице. Ово са зенитом ми се гади више.

Jasu nas zbog sponzorstva.

Онда нек ме поштеде српскоруске патетике. Било је симпатично на баскету, ми њима "браћо" они нама исто и то је то. Ајде и оно летос због газпрома.. ал да им други пут у мање од пола године идемо на ноге поред "живог и здравог" Спартака ми је баш оно..

Сезоне су биле малтене спојене. Значи већ годину ипо играчи пеглају без престанка и уместо да одмарају сад, ми играмо са јебеним Зенитом. 

Ок би било у склопу припрема, као генералка. Ове је ван памети.

Једино да Мустафа да 3 комада и да га уваљамо, то би дало неки смисао!

Имају 3 месеца одмора,а када се врате са ферија неможеш килограме да им скинеш ма какав рад,тренинг био.

Зато ово мало излета у леп град неће ништа да фали,одиграју утакмицу,звезда приходује неку кинту и сви задовољни осим европе тј запада.