Jump to content

Душко Ивановић и стручни штаб

Meda

Recommended Posts

Rekao je da je pratio sve utakmice, pa tako i nase, ali ne mozes imati sud kad si vani isto kao kad si unutar ekipe. Sitno brojimo do prvih sut karti, mislim da ce prije derbija u ABA biti rezova sigurno.

Mislim da nam ne mijenja previse krvnu sliku ekipe imamo li pravo ja jedan ili na tri transfera, po meni je najbitnije da bude otkaza iz postojeceg kadra i da taj jedan koji dodje bude top nivo.

Srecno Dusko!

На првом месту здравља, среће&живаца за све што га очекује,добро нам дошао и још боље се снашао видећемо у чему све.

Да је сада прошли,претпрошли,онај из 2017 итд  јули молили би Бога да нас не преузме,да нас заобиђе а сада смо мало је рећи срећни,јбг и о томе сам писао,ал ајд.

Волео би да ДИ што мање користи оно што ће први човек клуба после сваког пораза "да није селектовао екипу,да није одрадио припреме,требаће време"...итд.итд.

Волео би да кроз каријеру крваво стечен ауторитет не расипа у празно,да буде оно што је и до сада био,да не пристаје на компромисе,на све што би угрозило његову самосталност при доношењу одлука.

Драго ми је да је и ту причу која уђе у легенде после сваког одласка тренера са Калиша да је био контактиран,да су били преговори и остале легендарне приче поклопио једном реченицом.

На питање јел било контакта .."Пре 50год сам дошао овде,истина да студирам.." ,довољно.

Написао сам и више пута поновио хоће ли нам неки нови на клупи донети нешто,хоће ли нас саставити,штету ограничити,хоћемо ли добацити у ЕЛ до топ12,хоћемо ли до трофеја.Сад је ред и да поновим уз ДИ додатак,мада и о њему сам кад је већ био близу.

Дакле,бићемо сигурно утегнутији,озбиљнији,нешто ће се видети,за почетак нека идеја али уз овакав ростер без минимум 3 корекције за нешто трофејније неће бити довољно па макар екипа 100% позитивно реаговала на ДИ што ће кроз тренинге,мечеве бити огроман знак питања из више разлога.Од вишегодишњих уговора појединих,неких само до јуна,до карактера,прихватања крвавих колена на тренингу&срца на паркету у свим мечевима а не само у једном такмичењу.

Зашто сад ова краљица на табли а без ње у јулу и десетине питања нема потребе више,да видимо после Вилдозе хоћемо ли и топа још једног вратити и хоће ли се у ИНТЕРЕСУ клуба ростер скоцкати и бит ЗДРАВ.

Изненађен јесам што је ДИ дошао на овакав начин јер му не приличи,не знам са каквом енергијом ће ући у ову причу..волео би да себи остане доследан,да нас не посматра као станицу до јуна и као неке што смо му захвални што је уопште дошао и прихватио се грбавог посла да исправи.

Срећно му било па да видимо.

Kada je postalo jasno da ne ide vise sa Jovanovicem,on mi je bio prva zelja. Znanje,iskustvo, autoritet steta sto nije dosao na startu sezone, ako se mogao dovesti sada znaci da koja god da je bila prepreka na pocetku sezone, mogla je biti premoscena. Ovako smo protracili nekoliko meseci. . .Kako god u ovom momentu nismo mogli dovesti bolju opciju u sred sezone. Ako ulozi 100% sebe ne sumnjam u dobre igre i rezultate.

1 hour ago, ЦИГАНИН 74 said:

На првом месту здравља, среће&живаца за све што га очекује,добро нам дошао и још боље се снашао видећемо у чему све.

Да је сада прошли,претпрошли,онај из 2017 итд  јули молили би Бога да нас не преузме,да нас заобиђе а сада смо мало је рећи срећни,јбг и о томе сам писао,ал ајд.

Волео би да ДИ што мање користи оно што ће први човек клуба после сваког пораза "да није селектовао екипу,да није одрадио припреме,требаће време"...итд.итд.

Волео би да кроз каријеру крваво стечен ауторитет не расипа у празно,да буде оно што је и до сада био,да не пристаје на компромисе,на све што би угрозило његову самосталност при доношењу одлука.

Драго ми је да је и ту причу која уђе у легенде после сваког одласка тренера са Калиша да је био контактиран,да су били преговори и остале легендарне приче поклопио једном реченицом.

На питање јел било контакта .."Пре 50год сам дошао овде,истина да студирам.." ,довољно.

Написао сам и више пута поновио хоће ли нам неки нови на клупи донети нешто,хоће ли нас саставити,штету ограничити,хоћемо ли добацити у ЕЛ до топ12,хоћемо ли до трофеја.Сад је ред и да поновим уз ДИ додатак,мада и о њему сам кад је већ био близу.

Дакле,бићемо сигурно утегнутији,озбиљнији,нешто ће се видети,за почетак нека идеја али уз овакав ростер без минимум 3 корекције за нешто трофејније неће бити довољно па макар екипа 100% позитивно реаговала на ДИ што ће кроз тренинге,мечеве бити огроман знак питања из више разлога.Од вишегодишњих уговора појединих,неких само до јуна,до карактера,прихватања крвавих колена на тренингу&срца на паркету у свим мечевима а не само у једном такмичењу.

Зашто сад ова краљица на табли а без ње у јулу и десетине питања нема потребе више,да видимо после Вилдозе хоћемо ли и топа још једног вратити и хоће ли се у ИНТЕРЕСУ клуба ростер скоцкати и бит ЗДРАВ.

Изненађен јесам што је ДИ дошао на овакав начин јер му не приличи,не знам са каквом енергијом ће ући у ову причу..волео би да себи остане доследан,да нас не посматра као станицу до јуна и као неке што смо му захвални што је уопште дошао и прихватио се грбавог посла да исправи.

nemoj mnogo da filozoifras nego polako kreni da se miris sa cinjenicom da ces da pogubis sve opklade :) spremaj pare! 

srecno Dusko! verujem da moze da okrene sezonu.

44 minutes ago, dikili kontakt said:

Kakav pogled,cak i sa osmehom zent je prisutan.Definitivno ozbiljna glava sa velikim autoritetom.Ocekujem Vildozu i Nedovica u punom sjaju kao i Bnetila.Lazic bi mogao vrlo lako da defanzivno ima isto jaku sezonu...nije ovo toliko losa ekipa koliko su lose bile pojedine petorke u trenutku i pojedine odluke na parketu...

Dobrodosao i srecno.

E,da, i da tresnemo prvo Virtus pa rumene milionere u evropi,ta dva skalpa moramo da imamo...kad ako ne sad,bolju priliku dobiti necemo.

54 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Zasto bi molili Boga da nas ne preuzme? Volio bih da znam kakav je to paralelni univerzum u kojem bi ( mi -KKCZ) molili Boga da nas ne preuzme u bilo kom momentu, bio jul/nov,  covjek koji je trenirao Baskoniu u tri navrata od 2000/05, 2008/13 i 2020/22, Barselonu 2005/08, panatinaikos 2014/15 i himki 2015/16, sa sve ukupnim skorom 324 utakmice.  181 w i 143 l i to el ne kup mitar miric. Ako bi u bilo kom momentu trebali da budemo u fazonu dule zaobidji nas i nadamo se propadanju takve price, koga bi trebali da ciljamo da zadovolji nase siroke uslove, Itudis mozda? 

Covjek takvih navika, takvog karaktera i renomea izgradjenog krvavim radom bez sekunde ili milimetra zabusavanja i kradje, bio bih iznenadjen ukoliko bi sve vise od 1 i to na nekoj od konferencija ubrzo, nevezano za utakmicu i njen ishod, izgovorio to o selektiranju i treniranju do sad  i to samo u smislu vremena potrebnog za uvodjenje sistema, sve preko tog 1. bio bih vise nego iznenadjen zbog svega navedenog. 

Nije mi jasno sta u ovoj cjelokupnoj prici ne prilici DI da potpise za nas?

Itekako njemu ovo predstavlja mozda cak i nesto novo u smilu izazova- vracanja lokomotive na kolosijek, i to ne radi pukog 15km na sat, vec dostizanja maksimalne brzine, nikad nije u karijeri kako igrackoj tako i trenerskoj isao logikom koliko se uradi uradilo se, vec maksimalni broj obrtaja u svakom momentu.  Njegov momentum i energija buduci da se sam potpis desio ne dovode se u pitanje.

Ne sumnjam u to da se u karijeri nagledao i saradjivao sa x verzija covica, blazih ili jacih, imao je svoj dio u koji se niko mijesao nije jer u tom slucaju ne bi ni bio tu,  ubijedjen sam da nismo i da necemo imat pa covic ostao jos 18g na celu kkcz imati trenera koji nece dozvoljavati i tolerisati mijesanje drugih u svoj posao kao sto je on. 

Njemu zelim da primijeni svoje metode, da konacno licimo na tim sa glavom i repom, podijeljenim ulogama, jasnim rosterom. Ubijedjen sam da je ovaj potpis prekretnica sezone, jer vuce za sobom druge poteze koji su neminovni. 

DI srecno, i nek nam priredi lijepih momenata ove godine, makar 3x !

20 minutes ago, Meda said:

nemoj mnogo da filozoifras nego polako kreni da se miris sa cinjenicom da ces da pogubis sve opklade :) spremaj pare! 

Из Адамс&ВЈ разлога требало је да се преполови али нема везе ако хоћеш можемо и да подебљамо.