Jump to content

АБА лига 2022/2023

Punkerstein

Recommended Posts

5 hours ago, vodomer said:

Potpuno se slažem,ukoliko ih drknemo,a biće teško mnogo,očekujem da se okrenu protiv tima pa i Rumenog. Mi smo u mnogo boljoj poziciji,nama poraz tamo neće doneti nikakvu tenziju,a njih će potpuno ukanaliti i počeće da isplivava sve. I skupi igrači bez učinka,i nemanje odbrane,i nemanje domaćih igrača....Bukvalno možemo da ih potopimo.

Mi možemo u ovom naletu igrati protiv najjačih EL timova. Kući ili u gostima, stičem utisak da je igračima nebitno. Apsolutno nema nikakvog razloga da Štark Arenu nazivamo "Mordorom"( I ne znam šta je jebeni Mordor) ili sličnim imenima, kao da je tamo nemoguće igrati. Sve što mi trebamo raditi je ono što bez problema upravo i radimo. Ni više ni manje. (Pa nije Valensija jača od nas, a dobila je stoku u "tem Mordoru") I to će biti sasvim dovoljno za pobedu. Nama nevolju mogu prirediti jedino sudije. Toga se ja pribojavam. Manijaka i njegove crne legije se ne plašim ni malo. Oni su već na "staklenim nogama". I biće u sve težem položaju, iz nedelje u nedelju. To je neumitno. Umesto da je gomilu sns para potrošio na 12-13. odličnih igrača, manijak je sve pare dao na njih 4-5. vrhunske klase. Njihov problem je to što se tih nekoliko vrhunskih raubuje bez milosti. Igraju iz utakmice u utakmicu po 30+ minuta. I to će im doći glave. To je jednostavno neumitno...

4 минута раније, vodomer said:

Mordor je najbolji opis hale u kojoj oni igraju,bilo daje Pionir,Hala sportova ili Arena. Mordor je mesto gde je sedište zla u Lord of the rings. Poznato je takođe što se u njemu nalaze horde bezumnih bića kojima upravlja Gospodar zla. Tako da,Mordor je najbolji opis hale u kojoj oni igraju,ma koja hala da je u pitanju.

Hvala na pojašnjenju @vodomer. Mator sam ti ja za te stvari :). Mordor nemordor, ne gine im poraz. Ako je mogla Valensija, od koje smo def jači, zašto da ne možemo mi? Kažem, zazirem samo od sudjenja. Što se njih tiče, pročitani su. Zatvoriš ih spolja i završio si pos'o. Pozdrav. 

Nece tu biti nekih problema sa sudjenjem, nije ni sad u ABA bilo.

Ako nas krene sut rano, to ce biti sablasna atmosfera,  cuce se nasih 3000 dje ce oni od udara na ponos probati malo uvrjedljivim pjesmama i to je to.

Atmosfera im je generalno katastrofa, ja sam sokiran bio kad sam im gledao par meceva. Da li su ti grobari toliko bas propali, iznevjerovao sam bukvalno, ako uporedimo sa onim ranije s kraja 2000ih to je nebo i zemlja. I ta tribina je bila kriminal, ali su ipak bili navijaci kluba, sta je ovo sad ja ne znam...

Da nije bilo reakcije publike osakatili bi nas - samo u prvih 10 minuta su nas ostetili za 10 - 12 poena .... i nastavili bi da nisu naisli na tvrdo ! 

p.s.   Nije mi jasno da se  na nasem forumu moze pisati da  je sudjenje onih lopovskih gnjida bilo posteno ???? 

У првом полувремену кораци Егзума код првог куцања, мени је смешна и техничка Петрушеву где они из тог поседа дају 5 поена, кораци мале маце где бива фаулиран при шуту за 3 поена. Из ове три ситуацији њима је поклоњено 10 поена, толико о добром суђењу...

Ljudi koji kritikuju prekidanje tekme zbog publike, očigledno nemaju pojma kako funkcioniše mehanizam pritiska na sudije..Npr kako su krenuli u prvoj četvrtini prošle tekme da nas kradu, da nije bilo reakcije ko zna u kom pravcu bi se to nastavilo...Nakon tog događaja je bio nešto bolji tretman iako ni tad nismo imali domaćinsko sudjenje...

2 hours ago, SHERIFF said:

Izbrojano 7-8 gresaka na nasu stetu u prvoj cetvrtini, ima sve dokumentovano snimcima, ali ne mogu da nadjem sad. Direktno je uticalo na izbacivanje ljudi iz hale. Cista provokacija i bezobrazluk.

Ne znam kako to nekome na Zvezdinom forumu moze biti ok...

https://www.czbg.net/2022/11/30/crvena-zvezda-damir-javor-razlozi-nezadovoljstva/

Evo ovde ima hronološki sve greške na našu štetu

Ovo je nista, na svakoj utakmici imamo ovakvih situacija. Sad da pogledamo mec sa Makabijem i Virtusom u Bg moze se naci ovoliko gresaka na nasu stetu, i nesto manje gresaka u nasu korist.

Jedina ocigledna greska je preko pola, ove korake Pantera i Egzuma rijetko sviraju i u EL, skoro pa nikad. James radi isto ovo sto je Panter uradio po prijemu pa ne pamtim kad je svirano. Kod suta za 3 Pantera je bio cist faul Martina. Sve ove stvari sto je Panter uradio ovdje, radio je i u nasem dresu i nisu svirane.

Prema tome ono preko pola je jedino bilo ocigledna greska, ovo ostalo je sve dio igre sto se mene tice, nema potrebe da kukamo ni zbog cega.