Jump to content

Атлетски клуб, сезона 2022


Recommended Posts

Екипно првенство Србије за жене (Сремска Митровица, 03.09.2022)

 

100 метара

Милана Тирнанић (Црвена звезда) 12,11
Сара Лукић (ОАК Београд) 12,52
Александра Пешић (АОК Кошутњак) 12,54
Марија Мркела (Динамо Панчево) 12,83
Милица Пелемиш (Војводина) 12,87
Нина Максић (Младост Земун) 13,62
Нађа Непергаћа (Банат Зрењанин) 14,41
Луна Антић (Пролетер Зрењанин) 14,48
Ивона Лајић (Срем Сремска Митровица) 15,09

 

image.jpg

 

400 метара

Александра Пешић (АОК Кошутњак) 55,31
Драгана Мацановић (ОАК Београд) 56,12
Марија Мркела (Динамо Панчево) 1:00,30
Дуња Сикима (Банат Зрењанин) 1:01,58
Милица Јакшић (Црвена звезда) 1:01,83
Ања Павић (Младост Земун) 1:05,07
Милица Пелемиш (Војводина) 1:07,79
Милица Краљ (Пролетер Зрењанин) 1:09,53
Милица Лакетић (Срем Сремска Митровица) 1:13,46

 

800 метара

Марија Стамболић (ОАК Београд) 2:09,38
Дуња Сикима (Банат Зрењанин) 2:12,81
Сања Марић (Динамо Панчево) 2:13,30
Наталија Грујић (Црвена звезда) 2:16,30
Маја Гајић (АОК Кошутњак) 2:18,31
Јована Шубатлија (Срем Сремска Митровица) 2:20,97
Марина Живковић (Војводина) 2:21,21
Олга Станковић (Младост Земун) 2:25,97
Луна Антић (Пролетер Зрењанин) 2:35,85

 

305623755-478790947592255-47821148400766

 

3000 метара

Катарина Милосављевић (Црвена звезда) 10:26,54
Јована Гладић (Пролетер Зрењанин) 10:36,26
Ивана Живковић (ОАК Београд) 10:49,09
Александра Костадиновић (Срем Сремска Митровица) 11:06,53
Јелена Мимић (Динамо Панчево) 11:15,31
Софија Станковић (Младост Земун) 12:42,35
Милица Голубовић (АОК Кошутњак) 13:24,96
Соња Чупић (Банат Зрењанин) 13:57,14
Милица Спасојевић (Војводина) 14:40,39

 

100 метара препоне

Ања Лукић (ОАК Београд) 13,50
Марија Буквић (Црвена звезда) 13,84
Маја Гајић (АОК Кошутњак) 14,00
Милана Опачић (Војводина) 15,74
Зорана Рокавец (Младост Земун) 15,77
Милана Симић (Срем СМ) 16,00
Јована Гладић (Пролетер Зрењанин) 18,07
Маја Миралем (Динамо Панчево) DNF
Милена Кордин (Банат Зрењанин) DQ

 

image.jpg

 

скок увис

Сара Лучић (ОАК Београд) 1,78
Зорана Рокавец (Младост Земун) 1,78
Мира Вукмировић (Црвена звезда) 1,60
Милана Опачић (Војводина) 1,55
Милена Кордин (Банат Зрењанин) 1,40
Сања Веселиновић (Срем Сремска Митровица) 1,35
Ива Пајкић (АОК Кошутњак) 1,30
Гордана Станков (Пролетер Зрењанин) 1,25
Атина Славковић (Динамо Панчево) NH

 

305318638-478788260925857-29514991327790

 

скок удаљ

Марија Буквић (Црвена звезда) 5,99
Ања Лукић (ОАК Београд) 5,69
Милана Симић (Срем СМ) 5,52
Андреа Првановић (Младост Земун) 5,52
Милица Регоје (АОК Кошутњак) 5,27
Настасја Кајфеш (Војводина) 5,27
Ангела Терек (Пролетер Зрењанин) 5,00
Маја Миралем (Динамо Панчево) 4,54
Маја Мандић (Банат Зрењанин) 4,40

 

троскок

Наталија Драгојевић (ОАК Београд) 12,19
Андреа Првановић (Младост Земун) 11,84
Ивана Огњановић (Црвена звезда) 11,57
Милица Регоје (АОК Кошутњак) 11,57
Настасја Кајфеш (Војводина) 11,35
Ангела Терек (Пролетер Зрењанин) 10,23
Маја Мандић (Банат Зрењанин) 9,89
Ања Марић (Динамо Панчево) NM
Сања Веселиновић (Срем Сремска Митровица) NM

 

бацање кугле

Марија Вученовић (Војводина) 11,50
Мартина Павловић (ОАК Београд) 11,31
Соња Чупић (Банат Зрењанин) 10,20
Мила Миљковић (Срем Сремска Митровица) 9,95
Ивана Огњановић (Црвена звезда) 9,57
Љубица Брековић (АОК Кошутњак) 9,09
Олга Станковић (Младост Земун) 8,08
Гордана Станков (Пролетер Зрењанин) 7,77
Ивана Симеонов (Динамо Панчево) 6,64

 

бацање копља

Ивана Ђурић (Црвена звезда) 45,55
Ксенија Опанковић (ОАК Београд) 40,02
Мила Миљковић (Срем СМ) 34,68
Марина Живковић (Војводина) 34,14
Нина Максић (Младост Земун) 30,33
Лана Цветкоски (Динамо Панчево) 27,45
Љубица Брековић (АОК Кошутњак) 25,01
Милица Краљ (Пролетер Зрењанин) 17,95
Јелена Мастиловић (Банат Зрењанин) 17,41

 

ivana.png

 

ОАК Београд Вања Дрча Драгана Мацановић Сара Лукић Ања Лукић 47,11
Црвена звезда Тамара Вулетић Марија Буквић Милана Тирнанић Ксенија Зорановић 47,76
АОК Кошутњак Милица Регоје Александра Пешић Маја Гајић Душица Вучковић 49,06
Младост Земун Нина Максић Зорана Рокавец Андреа Првановић Ања Павић 50,46
Војводина Милица Пелемиш Ивона Јурић Милана Опачић Настасја Кајфеш 50,89
Пролетер Зрењанин Ангела Терек Милица Краљ Јована Гладић Луна Антић 54,63
Динамо Панчево Маја Миралем Марија Мркела Сања Марић Ања Марић 55,06
Срем СМ Милана Симић Мила Миљковић Милица Лакетић Ивона Лајић 55,48
Банат Зрењанин Дуња Сикима Соња Чупић Маја Мандић Милена Кордин 56,78

 

ОАК Београд 9969
Црвена звезда 9560
АОК Кошутњак 8315
Младост Земун 8084
Војводина 7920
Срем СМ 6625
Пролетер Зрењанин 6597
Банат Зрењанин 6189
Динамо Панчево 5557

 

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Екипно првенство Србије за мушкарце (Сремска Митровица, 03.09.2022)

 

100 метара

Алекса Кијановић (ОАК Београд) 10,68
Марко Радосављевић (Младост Земун) 10,81
Стефан Каљуш (Црвена звезда) 10,96
Милош Нисић (Топ Џамп) 11,38
Страхиња Радаковић (Војводина) 11,68
Слободан Стефановић (Пролетер Зрењанин) 12,25
Димитрије Чича (АОК Кошутњак) 12,55
Ђорђе Јовановић (Спринт Бадовинци) 12,80
Данијел Хопић (Срем Сремска Митровица) 13,34

image.jpg

 

400 метара

Бошко Кијановић (ОАК Београд) 47,28
Лука Олујић (Црвена звезда) 49,84
Урош Гајић (Војводина) 50,64
Милош Нисић (Топ Џамп) 55,01
Слободан Стефановић (Пролетер Зрењанин) 55,25
Милан Најдановић (АОК Кошутњак) 57,10
Арсеније Стојанов (Младост Земун) 58,26
Александар Анђелковић (Срем Сремска Митровица) 1:02,73
Дејан Росић (Спринт Бадовинци) 1:07,02

 

image.jpg

 

800 метра

Мирослав Дукадиновић (ОАК Београд) 1:55,82
Милош Марковић (Црвена звезда) 1:56,90
Велибор Николић (Пролетер Зрењанин) 1:59,45
Милош Милосављевић (АОК Кошутњак) 2:02,13
Милош Спасојевић (Младост Земун) 2:09,84
Марко Бељански (Војводина) 2:10,14
Лука Марковић (Топ Џамп) 2:13,31
Никола Росић (Спринт Бадовинци) 2:14,19
Александар Анђелковић (Срем Сремска Митровица) 2:20,11

 

389.png

 

3000 метара

Филип Недељковић (Црвена звезда) 9:26,04
Милан Марковић (Топ Џамп) 9:49,83
Мирко Мауна (Срем Сремска Митровица) 10:00,59
Симон Банацан (Пролетер Зрењанин) 10:06,74
Срђан Мате (ОАК Београд) 10:16,22
Владимир Јецић (Младост Земун) 10:33,71
Андреј Дамњановић (АОК Кошутњак) 11:03,42
Душан Благојевић (Спринт Бадовинци) 11:58,12
Марко Цвијан (Војводина) 12:06,70

 

110 метара препоне

Лука Трговчевић (ОАК Београд) 14,32
Богдан Видојковић (Црвена звезда) 14,41
Страхиња Радаковић (Војводина) 15,27
Милан Чајић (Спринт Бадовинци) 18,30
Лука Димитријевић (Топ Џамп) 18,48
Симон Банацан (Пролетер Зрењанин) 18,50
Теодор Дакић (АОК Кошутњак) 18,53
Томислав Исаиловић (Младост Земун) 24,51
Бојан Комленић (Срем Сремска Митровица) DNF

 

скок увис

Никола Мујановић (Војводина) 2,06
Јасмин Халили (Црвена звезда) 1,84
Лука Бошковић (Топ Џамп) 1,84
Милош Јоксимовић (ОАК Београд) 1,80
Томислав Исаиловић (Младост Земун) 1,80
Вељко Росић (Спринт Бадовинци) 1,80
Огњен Љубишић (Срем Сремска Митровица) 1,65
Велибор Николић (Пролетер Зрењанин) 1,60
Теодор Дакић (АОК Кошутњак) 1,55

 

скок удаљ

Страхиња Јованчевић (Црвена звезда) 7,08
Марко Влаховић (Младост Земун) 7,08
Лука Бошковић (Топ Џамп) 6,71
Петар Милинков (Војводина) 6,69
Филип Стојановски (ОАК Београд) 6,47
Вељко Росић (Спринт Бадовинци) 5,92
Јован Милошев (Пролетер Зрењанин) 5,89
Петар Трифуновић (АОК Кошутњак) 4,65
Марко Вученовић (Срем СремскаМитровица) 4,29

 

image.jpg

 

троскок

Марко Влаховић (Младост Земун) 14,34
Теодор Мијајловић (ОАК Београд) 13,78
Никола Мујановић (Војводина) 13,66
Милош Мијатовић (Црвена звезда) 13,63
Милан Чајић (Спринт Бадовинци) 12,71
Лука Димитријевић (Топ Џамп) 12,51
Милан Најдановић (АОК Кошутњак) 11,26
Јован Милошев (Пролетер Зрењанин) 11,07
Марко Вученовић (Срем Сремска Митровица) 10,19

 

Troskok.png

 

бацање кугле

Асмир Колашинац (ОАК Београд) 20,10
Вељко Недељковић (Црвена звезда) 16,68
Стефан Димитријевић (Младост Земун) 13,79
Иван Гарај (Пролетер Зрењанин) 13,54
Јован Странић (Војводина) 13,20
Ведран Самац (Срем Сремска Митровица) 12,30
Ђорђе Јовановић (Спринт Бадовинци) 11,33
Никола Брековић (АОК Кошутњак) 11,12
Вукашин Буњевац (Топ Џамп) 10,76

 

Kugla.png

 

бацање копља

Ведран Самац (Срем Сремска Митровица) 63,77
Никола Росић (Спринт Бадовинци) 62,84
Александар Лучић (ОАК Београд) 61,04
Никола Брековић (АОК Кошутњак) 58,12
Немања Димитријевић (Младост Земун) 51,03
Петар Андровић (Црвена звезда) 43,13
Ђорђе Мијајловић (Војводина) 43,01
Иван Гарај (Пролетер Зрењанин) 39,09
Јован Миљковић (Топ Џамп) 31,66

 

4х100 метара

ОАК Београд Филип Стојановски Михајло Мандић Алекса Кијановић Бошко Кијановић 41,62
Црвена звезда Богдан Видојковић Стефан Каљуш Марко Таировић Никола Ковачевић 41,91
Војводина Страхиња Радаковић Никола Мујановић Петар Милинков Урош Гајић 43,44
Топ Џамп Милош Нисић Лука Димитријевић Лука Бошковић Жарко Николић 44,55
Младост Земун Марко Влаховић Милош Спасојевић Марко Радосављевић Томислав Исаиловић 44,77
Спринт Бадовинци Милан Чајић Вељко Росић Никола Росић Ђорђе Јовановић 46,41
Пролетер Зрењанин Слободан Стефановић Велибор Николић Јован Милошев Симон Банацан 46,54
АОК Кошутњак Петар Трифуновић Димитрије Чича Милан Најдановић Теодор Дакић 46,70
Срем Сремска Митровица Марко Вученовић Ведран Самац Данијел Хопић Александар Аранђеловић 51,94

 

ОАК Београд 9562
Црвена звезда 9176
Војводина 7774
Младост Земун 7040
Топ Џамп 6844
Пролетер Зрењанин 6471
АОК Кошутњак 5895
Спринт Бадовинци 5856
Срем Сремска Митровица 4758

 

a2e22895-3d0d-4d91-88ea-e12ebe392d02.jpg

 

88b51d9c-e0cf-4ef4-a5c4-ef51e2812a8d.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pedja789 said:

 

ОАК Београд 9562
Црвена звезда 9176
Војводина 7774
Младост Земун 7040
Топ Џамп 6844
Пролетер Зрењанин 6471
АОК Кошутњак 5895
Спринт Бадовинци 5856
Срем Сремска Митровица 4758

Јесу то сточари угасили АК? По википидеји последњу титулу сениори освојише 2012. а сениорке 2001.

Link to comment
Share on other sites

Колико сам ја упућен, постоје још увек. Имали су такмичаре летос на појединачном првенству. На екипном су последњи пут учествовали 2019. Наредне године су им отишли скоро сви атлетичари и тренери, углавном у Звезду (Иван Марковић, Тијана Јапунџић, Тамара Вулетић...) и у тадашњи БАК (Алекса и Бошко Кијановић...).

Link to comment
Share on other sites

Oni su 2015 bili osnovali jos jedan atletski klub AK Partizan 1945, taj klub nije bio clan JSDP ali je registrovan na istoj adresi kao i AK Partizan prevazisli su sami sebe :) 

Zbog velikog budzeta su uzimali Zvezdine atleticare, ali su imali slabije rezultate. Namerno su uzeli Zvezdinog kapitena Karaulica, pa Topica, vrbovali su Jokovica, Maceva, itd.

2020 taj klub se raspada, treneri i atleticari su postavili svoju upravu, ali prethodnici se nisu dali, pa su ovi napustili klub, napustilo ih je 12 trenera i 181 takmicar. Velika grupa je presla u Crvenu Zvezdu, medju njima su bili i neki povratnici koji su upravo zbog trenera nekoliko godina ranije morali da napuste Zvezdu i da odu sa njim u Partizan. U Zvezdu su presli: Katarina Sirmic, Tamara Vuletic, Katarina Ilic, Bojana Kalicanin, Stefan Mihajlov, Ivan Markovic, Stjepan Bojanic, Sergej Savic...

Burlic, Sapic, Aleksa i Bosko Kijanovic i jos neka grupa od 30-40 atleticara su presli u BAK...

Link to comment
Share on other sites

Posted (измењено)
40 minutes ago, Goran137 said:

Oni su 2015 bili osnovali jos jedan atletski klub AK Partizan 1945, taj klub nije bio clan JSDP ali je registrovan na istoj adresi kao i AK Partizan prevazisli su sami sebe :) 

Zbog velikog budzeta su uzimali Zvezdine atleticare, ali su imali slabije rezultate. Namerno su uzeli Zvezdinog kapitena Karaulica, pa Topica, vrbovali su Jokovica, Maceva, itd.

2020 taj klub se raspada, treneri i atleticari su postavili svoju upravu, ali prethodnici se nisu dali, pa su ovi napustili klub, napustilo ih je 12 trenera i 181 takmicar. Velika grupa je presla u Crvenu Zvezdu, medju njima su bili i neki povratnici koji su upravo zbog trenera nekoliko godina ranije morali da napuste Zvezdu i da odu sa njim u Partizan. U Zvezdu su presli: Katarina Sirmic, Tamara Vuletic, Katarina Ilic, Bojana Kalicanin, Stefan Mihajlov, Ivan Markovic, Stjepan Bojanic, Sergej Savic...

Burlic, Sapic, Aleksa i Bosko Kijanovic i jos neka grupa od 30-40 atleticara su presli u BAK...

Сећам се неког домаћинства ЛШ на лавору деведесетих уз нека инострана атлетска појачања када су ничим изазвани васкрснули као и сви остали вештаци типа фудбал и рукомет када су пичили по слобиној бастиљи на сваком епп "спонзори шампиона" наравно уз помоћ рахметли мирка али дошла маца на вратанца...

Edited by Beni
Link to comment
Share on other sites

Светско првенство у дворани (Београд, 18-20.03.2022)

 

Милана Тирнанић - 60м

квалификације - група 4 7,42 6. место (39. укупно)

Milana-Tirnanic-SP-dvorana-Beograd.gif

стаза 7

 

Медитеранске игре (Оран, 30.06.2022)

 

Армин Синанчевић - бацање кугле

финале 21,29 1. место (CR)

Armin-Sinan-evi-rekord-Mediteranskih-iga

 

123.jpg

Асмир Колашинац, Армин Синанчевић, Мохамед Магди Хамза

 

Европско првенство (Минхен, 15-21.08.2022)

 

Милана Тирнанић - 100м

квалификације - група 1 11,57 6. место (q, 14. укупно)

Milana-Tirnani-1157s-q-EP-2022-kvavlifik

стаза 3

полуфинале - група 1 DQ

 

Страхиња Јованчевић - скок удаљ

квалификације 7,34 19. место

Strahinja-Jovan-evi-734m-EP-2022-kvalifi

 

Армин Синанчевић - бацање кугле

квалификације 21,82 1. место (Q)

Armin-Sinan-evi-2182s-SB-EP-2022-kvalifi

финале 21,39 2. место

Armin-Sinancevic-2139-EP.gif

 

258607_kolasinac-sinancevic-16082022-002

Армин Синанчевић и Драган Перић

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...