Jump to content

Атлетски клуб, сезона 2021


Recommended Posts

Екипно првенство Србије за жене (Сремска Митровица, 04.07.2021)

 

100 метара

Милана Тирнанић (Црвена звезда) 11,86 
Ања Лукић (Београдски атлетски клуб) 11,93
Маја Гајић (АОК Кошутњак) 12,27
Милица Пелемиш (Војводина) 12,47
Дариа Живковић (Крушевац) 12,84
Милана Симић (Срем Сремска Митровица) 13,06
Ања Павић (Младост Земун) 13,47
Аријана Станојевски (Динамо Панчево) 14,56
Сара Веизовић (Пролетер Зрењанин) 14,75
Нађа Зорановић (Банат Зрењанин) 15,03

 

Ekipno-prvenstvo-Srbije-2021-Milana-Tirn

 

400 метара

Александра Пешић (АОК Кошутњак) 54,77
Тијана Јапунџић (Црвена звезда) 55,82
Драгана Мацановић (Београдски атлетски клуб) 56,56
Дуња Сикима (Банат Зрењанин) 58,30
Марија Мркела (Динамо Панчево) 1:00,08
Дариа Живковић (Крушевац) 1:00,39
Јована Гладић (Пролетер Зрењанин) 1:01,73
Ања Павић (Младост Земун) 1:02,07
Ивона Лајић (Срем Сремска Митровица) 1:05,64
Дијана Тодоровић (Војводина) 1:18,07

 

800 метара

Дуња Сикима (Банат Зрењанин) 2:13,32
Николина Мандић (Црвена звезда) 2:13,47
Јована Шубатлија (Срем Сремска Митровица) 2:17,48
Маја Гајић (АОК Кошутњак) 2:18,58
Јована Гладић (Пролетер Зрењанин) 2:27,76
Софија Станковић (Младост Земун) 2:27,77
Анастасија Мркела (Динамо Панчево) 2:32,68
Нина Маринковић (Београдски атлетски клуб) 2:35,07
Весна Симић (Крушевац) 2:42,60
Милица Николетић (Војводина) 3:18,47

 

3000 метара

Катарина Милосављевић (Црвена звезда) 10:14,66
Александра Костадиновић (Срем Сремска Митровица) 10:36,32
Ленка Гмијовић (Крушевац) 12:04,77
Александра Пејић (Динмо Панчево) 12:41,48
Дуња Рајшић (Београдски атлетски клуб) 12:55,89
Теодора Стајић (АОК Кошутњак) 13:12,19
Милица Пилиповић (Младост Земун) 13:31,24
Ирма Пинтер (Пролетер Зрењанин) 15:35,84
Јована Витас (Војводина) DNS
Јелена Таталовић (Банат Зрењанин) DNS

 

100 метара препоне

Ања Лукић (Београдски атлетски клуб) 13,6
Марија Буквић (Младост Земун) 14,4
Ива Симић (Крушевац) 16,2
Лидија Ђокић (Црвена звезда) 16,3
Ангела Терек (Пролетер Зрењанин) 17,0
Милица Регоје (АОК Кошутњак) 17,4
Марина Живковић (Војводина) 18,5
Сања Веселиновић (Срем Сремска Митровица) 20,5
Соња Чупић (Банат Зрењанин) 21,3

 

скок увис

Јована Делић (Црвена звезда) 1,80
Зорана Рокавец (Младост Земун) 1,77
Милица Јоксимовић (Београдски атлетски клуб) 1,68
Марина Живковић (Војводина) 1,68
Милана Кордин (Банат Зрењанин) 1,50
Сања Веселиновић (Срем Сремска Митровица) 1,45
Милица Славковић (Крушевац) 1,35
Теодора Вуксановић (Пролетер Зрењанин) 1,30
Александра Пешић (АОК Кошутњак) NH
Атина Славковић (Динамо Панчево) NH

 

Ekipno-prvenstvo-Srbije-2021-Jovana-Deli

 

скок удаљ

Сара Лукић (Београдски атлетски клуб) 6,12
Бојана Петровић (Младост Земун) 5,64
Јована Мићић (Црвена звезда) 5,41
Лидија Тодоровић (Војводина) 5,40
Милана Симић (Срем Сремска Митровица) 5,31
Маја Мандић (Банат Зрењанин) 5,15
Александра Петровић (АОК Кошутњак) 4,84
Милица Славковић (Крушевац) 4,51
Ања Марић (Динамо Панчево) 4,13
Теодора Вуксановић (Пролетер Зрењанин) 4,10

 

троскок

Наталија Драгојевић (Београдски атлетски клуб) 12,42
Милица Регоје (АОК Кошутњак) 11,43
Ања Лајић (Срем Сремска Митровица) 11,39
Мира Вукмировић (Црвена звезда) 11,26
Бојана Петровић (Младост Земун) 11,19
Ива Симић (Крушевац) 10,86
Ангела Терек (Пролетер Зрењанин) 10,78
Маја Мандић (Банат Зрењанин) 10,61
Лидија Тодоровић (Војводина) 10,33
Ања Марић (Динамо Панчево) 8,98

 

бацање кугле

Мартина Павловић (Београдски атлетски клуб) 11,79
Александра Ивановић (Црвена звезда) 11,30
Соња Чупић (Банат Зрењанин) 11,15
Ања Дасовић (Срем Сремска Митровица) 10,25
Јелена Шућур (Крушевац) 10,08
Милица Николетић (Војводина) 8,80
Љубица Брековић (АОК Кошутњак) 8,14
Јована Милорадовић (Младост Земун) 8,04
Маја Миралем (Пролетер Зрењанин) 5,81
Анастасија Мркела (Динамо Панчево) 5,55

 

бацање копља

Ксенија Церовић (Војводина) 43,71
Ксенија Опанковић (Београдски атлетски клуб) 38,36
Ивана Ђурић (Црвена звезда) 37,70
Марија Буквић (Младост Земун) 36,56
Даница Јарамаз (АОК Кошутњак) 31,35
Јелена Шућур (Крушевац) 30,62
Ања Шкорић (Срем Сремска Митровица) 29,20
Милана Кордин (Банат Зрењанин) 18,50
Маја Миралем (Пролетер Зрењанин) 13,73
Александра Стефановић (Динамо Панчево) 12,09

 

4х100 метара

Црвена звезда Вања Дрча Тијана Јапунџић Тамара Вулетић Милана Тирнанић 46,73
АОК Кошутњак Милица Регоје Александра Пешић Душица Вучковић Маја Гајић 48,53
Београдски атлетски клуб Емилија Кушић Катарина Врета Теодора Врета Драгана Мацановић 48,62
Војводина Марина Живковић Милица Пелемиш Дијана Тодоровић Лидија Тодоровић 49,16
Младост Земун Ања Павић Јована Милорадовић Софија Станковић Марија Буквић 50,53
Пролетер Зрењанин Маја Миралем Ангела Терек Јована Гладић Теодора Вуксановић 52,82
Срем СМ Ивона Лајић Јована Шубатлија Ања Лајић Милана Симић 52,92
Динамо Панчево Аријана Станојевски Ања Марић Анастасија Мркела Марија Мркела 54,72
Банат Зрењанин Нађа Зорановић Милана Кордин Соња Чупић Дуња Сикима 54,87
Крушевац Јелена Шућур Дариа Живковић Милица Славковић Ива Симић 55,36

 

Црвена звезда 9616 - 23. шампионска титула (5. узастопна)
Београдски атлетски клуб 9290  
Младост Земун 8266  
Срем СМ 7762  
АОК Кошутњак 7474  
Крушевац 7393  
Војводина 6668  
Банат Зрењанин 6618  
Пролетер Зрењанин 6128  
Динамо Панчево 4975  

 

48523BC5-FB89-4CC9-9196-252A714C55E6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Екипно првенство Србије за мушкарце (Сремска Митровица, 04.07.2021)

 

100 метара

Алекса Кијановић (Београдски атлетски клуб) 10,84
Немања Булајић (Црвена звезда) 10,97
Петар Милинков (Војводина) 11,18
Немања Достанић (Младост Земун) 11,38
Владан Раденковић (Динамо Панчево) 11,54
Петар Трифуновић (АОК Кошутњак) 11,64
Бојан Новаковић (Нови Београд) 11,64
Александар Бошковић (Панонија Панчево) 12,03
Марко Арсић (ОАК Морава Ћуприја) 12,12
Дарко Антић (Пролетер Зрењанин) 12,14
Никола Росић (Спринт Бадовинци) 12,21
Маид Прељевић (Полет Пријепоље) 12,48
Никола Савић (Срем Сремска Митровица) 12,57
Петар Камењац (Банат Зрењанин) 13,46

 

400 метара

Иван Марковић (Црвена звезда) 48,80
Милан Милић (Војводина) 49,83
Алекса Томић (ОАК Морава Ћуприја) 50,04
Лазар Јурошевић (Младост Земун) 50,63
Алекса Секулић (Београдски атлетски клуб) 51,37
Игор Гарај (Пролетер Зрењанин) 52,01
Димитрије Чича (АОК Кошутњак) 52,53
Павле Николић (Нови Београд) 54,00
Милан Чајић (Спринт Бадовинци) 54,48
Санин Прељевић (Полет Пријепоље) 55,00
Дамјан Чикић (Панонија Панчево) 55,09
Илија Етински (Динамо Панчево) 57,57
Ивиц Вукосављевић (Банат Зрењанин) 1:01,13
Синиша Дрљача (Срем Сремска Митровица) 1:05,19

 

800 метара

Мирослав Дукадиновић (ОАК Морава Ћуприја) 1:53,76
Вук Крунић (Војводина) 1:54,10
Лука Олујић (Црвена звезда) 1:56,21
Велибор Николић (Пролетер Зрењанин) 1:56,24
Андреј Јоксимовић (Срем Сремска Митровица) 2:01,67
Стефан Максимовић (Београдски атлетски клуб) 2:12,00
Лука Ивић (Банат Зрењанин) 2:13,25
Данијел Козловачки (Динамо Панчево) 2:16,64
Александар Дугић (Панонија Панчево) 2:18,16
Вељко Росић (Спринт Бадовинци) 2:18,62
Филип Богнер (Младост Земун) 2:19,36
Дејан Пушица (Полет Пријепоље) 2:22,39
Андреј Дамјановић (АОК Кошутњак) 2:31,50
Матеј Ћузовић (Нови Београд) 2:44,69

 

 

3000 метара

Милош Милосављевић (Црвена звезда) 8:36,67
Алекса Милановић (ОАК Морава Ћуприја) 8:58,65
Стефан Товиловић (Панонија Панчево) 9:36,41
Дарко Антић (Пролетер Зрењанин) 9:51,53
Илија Етински (Динамо Панчево) 9:53,95
Александар Анђелковић (Срем Сремска Митровица) 10:24,32
Михајло Грковић (Београдски атлетски клуб) 10:26,68
Матеја Геговић (АОК Кошутњак) 10:35,75
Миле Павловић (Банат Зрењанин) 10:46,87
Миша Јахода (Младост Земун) 11:41,15
Вељко Шутовић (Нови Београд) 12:12,50
Анес Каришик (Полет Пријепоље) 12:37,54
Дејан Росић (Спринт Бадовинци) 14:03,59
Алекса Чешљар (Војводина) DNS

 

110 метара препоне

Лука Трговчевић (Београдски атлетски клуб) 14,12
Александар Грновић (Спринт Бадовинци) 14,80
Димитрије Новаковић (Младост Земун) 15,37
Славко Стевић (Срем Сремска Митровица) 15,92
Никола Ковачевић (Црвена звезда) 16,25
Реља Вернер (Војводина) 16,49
Игор Гарај (Пролетер Зрењанин) 17,27
Емир Ровчанин (Полет Пријепоље) 18,54
Марко Арсић (ОАК Морава Ћуприја) 18,74
Александар Франц (Панонија Панчево) 19,17
Младен Митрић (Динамо Панчево) 25,80
Ивица Вукосављевић (Банат Зрењанин) DNF
Милан Најдановић (АОК Кошутњак) DNF
Павле Николић (Нови Београд) DNF

 

скок увис

Никола Мујановић (Војводина) 2,06
Емир Ровчанин (Полет Пријепоље) 2,06
Јасмин Халили (Црвена звезда) 1,91
Томислав Исаиловић (Младост Земун) 1,82
Бојан Новаковић (Нови Београд) 1,82
Вељко Росић (Спринт Бадовинци) 1,78
Александар Франц (Панонија Панчево) 1,74
Ђорђе Кремић (Београдски атлетски клуб) 1,74
Лазар Манојловић (ОАК Морава Ћуприја) 1,70
Огњен Љубишић (Срем Сремска Митровица) 1,70
Велибор Николић (Пролетер Зрењанин) 1,60
Младен Митрић (Динамо Панчево) NH
Лука Ивић (Банат Зрењанин) NH
Димитрије Чича (АОК Кошутњак) NH

 

скок удаљ

Марко Влаховић (Младост Земун) 7,18
Александар Грновић (Спринт Бадовинци) 7,01
Петар Милинков (Војводина) 6,71
Вук Вучур (Нови Београд) 6,67
Марко Таировић (Црвена звезда) 6,49
Анес Тумбул (Полет Пријепоље) 6,48
Витомир Васић (Банат Зрењанин) 6,31
Владан Раденковић (Динамо Панчево) 6,06
Михаило Црноглавац (Београдски атлетски клуб) 6,00
Ђорђе Петковић (Срем Сремска Митровица) 5,85
Јован Милошев (Пролетер Зрењанин) 5,57
Милан Најдановић (АОК Кошутњак) 5,28
Лазар Манојловић (ОАК Морава Ћуприја) 4,95
Дамјан Чикић (Панонија Панчево) 4,09

 

троскок

Јован Чанак (Војводина) 14,72
Никола Илић (Младост Земун) 14,42
Анес Тумбул (Полет Пријепоље) 13,73
Душан Вранеш (Црвена звезда) 13,51
Славко Стевић (Срем Сремска Митровица) 13,14
Витомир Васић (Банат Зрењанин) 12,31
Михајло Црноглавац (Београдски атлетски клуб) 12,26
Ђорђе Јовановић (Спринт Бадовинци) 12,17
Вук Вучур (Нови Београд) 11,16
Андреј Радојковић (ОАК Морава Ћуприја) 10,65
Данијел Козловачки (Динамо Панчево) 10,63
Александар Дугић (Панонија Панчево) 10,61
Петар Трифуновић (АОК Кошутњак) 10,47
Јован Милошев (Пролетер Зрењанин) 10,29

 

бацање кугле

Армин Синанчевић (Црвена звезда) 21,30
Асмир Колашинац (Београдски атлетски клуб) 20,27
Дино Тумбул (Полет Пријепоље) 16,24
Стефан Димитријевић (Младост Земун) 12,31
Ведран Самац (Срем Сремска Митровица) 11,92
Душан Чолаковић (Војводина) 11,20
Ђорђе Јовановић (Спринт Бадовинци) 11,10
Вук Лакатуш (Пролетер Зрењанин) 10,96
Никола Брековић (АОК Кошутњак) 10,75
Алекса Живанов (Динамо Панчево) 9,96
Вања Димитровски (Банат Зрењанин) 9,39
Аћим Старчевић (Нови Београд) 8,49
Андреј Радојковић (ОАК Морава Ћуприја) 7,72
Марко Стојиловић (Панонија Панчево) 5,72

 

Ekipno-prvenstvo-Srbije-2021-Armin-Sinan

 

бацање копља

Ведран Самац (Срем Сремска Митровица) 70,66
Никола Брековић (АОК Кошутњак) 54,77
Никола Росић (Спринт Бадовинци) 51,11
Коста Ивичић (Црвена звезда) 48,27
Алекса Живанов (Динамо Панчево) 47,62
Томислав Исаиловић (Младост Земун) 38,14
Мирослав Дукадиновић (ОАК Морава Ћуприја) 35,48
Аћим Старчевић (Нови Београд) 34,72
Вук Лакатуш (Пролетер Зрењанин) 33,14
Вања Димитровски (Банат Зрењанин) 32,50
Влајко Радивојевић (Полет Пријепоље) 31,16
Марко Стојиловић (Панонија Панчево) 27,98
Теодор Мијајловић (Београдски атлетски клуб) 27,83
Марко Босак (Војводина) 24,18

 

4х100 метара

Црвена звезда Немања Булајић Филип Иштвановић Миодраг Тресовић Стефан Каљуш 41,70
Београдски атлетски клуб Филип Стојановски Данило Мајсторовић Лука Трговчевић Алекса Кијановић 42,58
Војводина Страхиња Радаковић Јован Чанак Милан Милић Петар Милинков 44,07
Нови Београд Павле Николић Бојан Новаковић Вук Вучур Никола Лечић 45,01
Спринт Бадовинци Александар Грновић Ђорђе Јовановић Никола Росић Милан Чајић 45,18
Младост Земун Никола Илић Лазар Јурошевић Милош Спасојевић Немања Достанић 45,42
ОАК Морава Ћуприја Марко Арсић Алекса Томић Андреј Радојковић Мирослав Дукадиновић 45,60
Срем СМ Никола Савић Славко Стевић Андреј Јоксимовић Ђорђе Петковић 46,35
АОК Кошутњак Никола Брековић Милан Најдановић Димитрије Чича Петар Трифуновић 46,66
Пролетер Зрењанин Дарко Антић Велибор Николић Јован Милошев Игор Гарај 46,67
Полет Пријепоље Санин Прељевић Анес Тумбул Маид Прељевић Емир Ровчанин 46,71
Панонија Панчево Александар Бошковић Дамјан Чикић Александар Дугић Александар Франц 47,11
Динамо Панчево Алекса Живанов Младен Митрић Данијел Козловачки Владан Раденковић 47,64
Банат Зрењанин Петар Камењац Вања Димитровски Ивица Вукосављевић Витомир Васић 50,33

 

Црвена звезда 9487 - 40. шампионска титула (5. узастопна)
Београдски атлетски клуб 8088  
Војводина 7741  
Младост Земун 7448  
Срем СМ 6889  
Спринт Бадовинци 6820  
ОАК Морава Ћуприја 6711  
Пролетер Зрењанин 6580  
Полет Пријепоље 6408  
Нови Београд 5308  
Панонија Панчево 5244  
Динамо Панчево 5092  
АОК Кошутњак 4954  
Банат Зрењанин 4234  

 

Ekipno-prvenstvo-Srbije-2021-sampioni-Cr

 

Ekipno-prvenstvo-Srbije-2021-AK-Crvena-z

Link to comment
Share on other sites

Европско првенство у дворани (Торуњ, 04.03.2021)

 

Милана Тирнанић - 60м

квалификације - група 4 7,42 5. место

 

Армин Синанчевић - бацање кугле

квалификације 20,29 7. место (q)

финале 20,74 6. место

turun2021.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...