Jump to content

Милош Милојевић и стручни штаб

Lokalac

Recommended Posts

1 hour ago, Vasa123 said:

U fudbalu je najvaznije strpljenje a to u nasoj drzavi ne postoji vec se odmah hoce rezultati.

Porazavajuca mi je cinjenica da kao vjerujemo treneru a mi mu dali 1+1 ugovor.

Koliko smo cekali Ivanica da proradi, a mnogo je takvih primjera u svjetskom fudbalu i u sportu uopste.

Tako da cu nasem novom treneru pozeljeti prije svege puno zdravlja i srece a za ostalo se nadam da ce on biti spreman, a na nama navijacima je da ga podrzimo i kada ide i kada ne ide jer je najlakse nekog kritikovati i polivati govnima kada je tesko a nekad je potrebno samo da stanemo uz trenera i njemu ce biti mnogo lakse.

PS. I u kosarci i u fudbalu imamo mlade, perspektivne trenere i to me raduje, jer je to nasa buducnost a i lijepo je vidjeti neke mladje ambiciozne ljude na najvaznijim pozicijama koji stalno traze nesto bolje i vise.

Ukoliko osvoji titulu (u to ne sumnja niko) ugovor se automatski produzuje,sto je sasvim ok. Ukoliko sve bude prema ocekivanjima sigurno ce se ugovor produziti,mada to ne garantuje duzi ostanak trenera,eto i Stankovic je produzio ugovor pa nije izdrzao,teska je klupa Crvene zvezde.

5 hours ago, Dark22 said:

Kako nije rekao ništa kad je kasnije u intervjuu rekao da je zamoljen od uprave da potpiše jer su nam trebale pare.

E pa to je to ono  što pravi i lošu atmosferu u klubu i svlačionici. Nisu igrači blentavi pa da takva akcija ne izazove odredjene reakcije.

Znači Degenek je morao da ide da bi mi mogli da plaćamo Pankova, Gobeljića, Srnića, Spiridonovića koje niko neće i da ne nabrajam dalje a ima još dosta. A sutra će Degenek biti Ivanić, Katai i onda očekujemo iskorak u igri i igračkom kadru.

Kakav apsurd

Prašina ispod tepiha ostaje, uglavnom ćemo kukati na iste stvari, jer najveći deo prljavštine je ostao u klubu. Nadam se da će novi trener imati snage i hrabrosti da to počisti. Nadam se, ali i ne verujem.

U svakom slučaju, ovom dečaku želim puno sreće i da bude bar za malo uspešniji od Dekija. recimo isto toliko evropskih sezona u Evropi samo u ovom višem takmičenju.

Ajd pa da posečemo drvo javorovo večeras.

Мислим да смо данас добили модерног тренера,којег ће Звезда морати да истрпи ове сезоне.

Надам се да црни гаврани сачекати барем да човек прође припреме,а не да му суде по првим месецима вођења.

Сетих се и да је Саного баш требао у Малмо код Милојевића, то ми је донекло и донело наду да ћемо гледати још боље партије Санога и да ће то можда значити и његов останак у клубу.

Добили смо и младог али и храброг тренера, јер ретко ко би смео да промеша карте овако на дебију и посегне за оваквим саставом.

8 hours ago, Dark22 said:

Pa Piksi je kriv što je dozvolio da mu Koroman i ko miniraju trenera. Možda valja da grupa dodje na trening i podrži trenera:D

Брате само Земан није био Пиксијев тренер. Њега је довео Топлица

7 hours ago, trojcinski said:

Pa možda teško ali svakako može. Ovo je i delo Stankovićevo koliko i naših igrača koji pokazuju da znaju. Jedna od najlepših akcija koju sam video sa po jednim potezom govori da ima mesta optimizmu i napretku.

giphy-downsized-large.gif

Сви знамо да може, али и сви знамо колико Канга и Катаи воле лопту и да солирају. Да увек играју као на овом снимку ми бисмо у првој утакмици решили пролаз у ЛШ.

FM,kojeg nikad nisam igrao kao ni ostale igrice,jebiga matoro čičište pa ne ide i ne zanima me,i prenosi svih najjačih a dosta onih srednjih do slabih liga su od prosečnog zvezdaša napravili sveznajuće biće koje može bolje od svakog trenera/menadžera/skauta/sportskog direktora da obavlja posao mnogo bolje. Dobro,u našem slučaju kad je ova poslednja funkcija u pitanju to i nije daleko od istine.