Jump to content

Милош Милојевић и стручни штаб

Lokalac

Recommended Posts

Sve vise mislim da igraci idu linijom manjeg otpora. Misle protivnik ce kad vidi crveno-bijeli dres sam skinuti gace, jer su toliko prije bili dominantni, a to ne ide bas tako. I veliki je problem kad se izgubi taj osjecaj straha kod protivnika, kad namirisu krv. Ne samo kod nas, tako je u svim ostalim ligama, pogledajte Juventus kako se raspao u komade, i ekipe koje sad igraju protiv njih dobijaju takvo samopouzdanje da je to strasno. Fiorentina ih masakrirala prije 7 dana, 3x vise suteva imala.

Moramo to da izbjegnemo, vec smo bili na ivici toga, ove pobjede su nas nadam se digle i idemo koliko-toliko raspolozeni na pauzu. Kao sto sam pricao do sad, nakon ove pauze mozemo pricati o Milojevicu, ovo do sad je bilo samo damage control.

34 минута раније, Поп said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/veliki-intervju-milosa-milojevica-kada-ste-u-zvezdi-nece-vam-oprostiti-i-ako-izgubite-od-tima-sveta/431395

Интервју нашег тренера Милоша Милојевића за шведске медије.

Naravno da su tu rečenicu izdvojili kao naslovnu. 

Ali mogao bi malo da poradi na fraziranju, "nisam sada očekivao poziv Zvezde" mnogo bolje zvuči nego ” Nije bilo planirano ili nešto na šta sam ja bio spreman". 

Kao i ovo sa naslova da je neoprostivo izgubiti od tima sveta... Kako bi onda komentarisao Rendžers gde smo izgubili, a maltene svi smo bili ponosni na ekipu, kako smo se borili i izgledali na terenu. Isto i za Milan.

Posted (измењено)
18 hours ago, Mikelinho said:

Mislim da malkice preteruješ. 

Zasto brate preteruje?

Pa zar nije tako! Ekipa mu se raspada, on im dao slobodno! Stvarno sam bio za njegovo preuzimanje od Stankovica, ali……nije me ubedio da je to to posle Stankovica! I ja sam verovao da je on i Millosevic Stankovicevo levo i desno plucno krilo! Debelo sam se prevario! Kod mene ima kredita do zime. Nisam bas siguran da ce i na prolece da bude trener!

Edited by Gannicus

Morace i u gostima da se ide na pobedu, dobijali smo Ludogorets, Kluz i slicne timove Ferencvarosu, znam da ce biti mnogo teze, jer imaju bucnu publiku, ali ovo sto su danas prikazali je bilo bas slabo, bas bas slabo, ali ne verujem da im je to pravo lice, ipak, nema sta da kalkulisemo, moramo i mozemo tamo da uzmemo tri poena, pa onda sa Trabzonom kuci da resavamo prve dve pozicije i prezimljavanje ili bar trece mesto i LK. 

Imamo sve u svojim rukama, nece biti lako, ali je ipak povoljnije nego pre ove danasnje utakmice. 

Vec sam pisao da ovaj tim danas, je maltene isti tim koji je igrao 1/8 Lige Evrope lani, sa razlikom sto je u timu Mitrovic i Pesic, ali nema Pavkova recimo. Uigran tim koji je vec testiran milion puta.