Jump to content

Арена спорт, Спорт клуб, РТС... - спортски преноси

Recommended Posts

S obzirom da je Arena preuzela prakticno sav svetski fudbal, a na Sportklubu ostali samo Nemci i tenis, a nemamo temu o sportskim prenosima, resio sam da ispravim tu nepravdu.

Dakle, najave prenosa na Areni, SK, RTS i gde god ih bude... Za pocetak Ruska liga

293592761_7725483427493125_1753406854747

Da li neko zna kako mogu najbezbolnije da imam Arenu kod kuće? Može li se Arenacloud skinuti i instalirati na EON ili moram da uzmem novi ruter? 

Ne bih menjao SBB za Telekom nikako ali sportski program, izuzev Evrolige im je katastrofa, jbg.

Mozes ArenaCloud instalirati i na kompu i na SmartTV... za LG znam, za Samsung znam da moze, za ostale nisam siguran 100%. Skine se sa google play aplikacija i instaliras je na TV i to radi lepo. Kasni prenos 20-30 sekundi, ali ne secka.

Verovatno moze i na EON, ali to nisam radio nikad. Moguce da je neko ima uputstvo na google... recimo ovaj lik

Krilo je upravo odgovorio 

Ja imam i EON i MTS ....Kad sam kupio SMART TV odmah sam otkacio uredjaj EON jer su oni imali aplikaciju , i uzgred receno cak mi je i slika bolja preko aplikacije sada .

Nakon toga , kasnije nesto ...pre nekoliko meseci sam ukacio i aplikaciju za IRIS ( mislim da se tako zove ,sad sam na poslu pa ne mogu da proverim a i nesto sam se iznervirao pa sam zabagovao :) )..... Cak i tu mi je mozda slika bolja

Sad mi rade oba preko aplikacija na SMART TV i super je 

Meni su funkcije EON-a znatno bolje od funkcija tv-a. Dobar je baš. 

Inače imao sam instaliranu Orion tv aplikaciju na EON-u i bilo je dobro dok je bilo džabe. Sad traže oko 2500 što je puno. Kad bi bila neka promocija na MTS-u, tipa 14 meseci za po dinar i to, bilo bi super. :) 

sve u svemu probaću da skinem Arenu na Eon pa ako može onda ću da je plaćam. 

@Са истока Маракане jel baguje i dalje?

Ma meni je uredjaj EON samo smetao fizicki isto kao i ovaj MTS-ov ....tako da sam gledao da ga sklonim negde , s obzirom na to da sam i sve kablove posklanjao da se ne vide ovaj mi je bas upadao u oci :) ....A tek nakon sklanjanja sam uocio da je bolja slika 

On 7/15/2022 at 10:02 AM, Igor1981 said:

Sad vam je m-sat na popustu do kraja augsta,za paket koji se placa 1500 din gde imaju sve arene,prvih 10 meseci se placa 750din.

Pretplatio sam se na m-sat, cekam da dodju da instaliraju. Definitivno najbolja opcija. Hvala 😎

Posted (измењено)

Dal je jebeno realno da Arena toliko obrati pažnju sudijama i sudjenju non stop u svojim emisijama. Faking Zdravko Jokic….. Zar je toliko teško imati neke bivše igrače kao “eksperte” i da analiziraju utakmicu.

Evo kratko eksperti(bivši igrači) mogli o:

- Debi ovog Diabatea

- Status Stolice

- Izjave trenera

- Mladog golmana TSCa

- Skandiranje navijača 

- Igranje u vrućinu

- itd itd…

A ono jebeno Zdravko Jokic prica o jebene sudije celu emisiju… 

Daj još izjave od igrača. Daj neki studio sa stadiona ili nešto a ne iz ovog svemirskog broda. Kakav smor od emisije.

e da.. ugasite tu jebenu muziku u pozadini već jednom!!!

Edited by Mikelinho

Posted (измењено)

I nek prestanu komentatori dok prenose jednu utakmicu, da govore rezulate sa drugih utakmica, to NEMA nigde, klasicni spojleri, jebali vas rezultati drugih utakmica, ko hoce ima internet i moze da pogleda, a ko nece, nek pogleda reprizu kasnije, a ima bar te reprize koliko hoces na silnim kanalima. 

Kreteni obicni, amaterske greske, ili kad rade prenos, krece akcija, a oni SEKU kadar i prebacuje se na tribine ili trener, jebote u sred napada, znaci srednji vek nacin prenosa. 

A vec sam pisao o drzanju SIROKOG kadra dok rade prenose na Mari , ali i na vecini drugih stadiona, jednostavno je mucno za gledanje, mada u prva dva kola nasih utakmica mogli ste da primetite kako zumiraju kadar, ocito da ih je neko kritikovao, takodje i u Krusevcu Napredak Vozdovac su veci deo drzali kameru kako treba, a ne siroko i udaljenu da ne mozes da prepoznas igraca. 

Mnogo mana imaju, a slabo se trude da ih isprave. 

Edited by Užljevača

Ovi sto su u 16h su neki direktno, a neki multiprenosi kako sam ja shvatio, Njukasl igra u 16, kao i Aston Vila... Videcemo uostalom u subotu :D

A tek kad krenu Italijani, Francuzi, Spanci... trebace im jos 20 kanala da sve pokriju samo za fudbal :D

Bice tu mnogo multiprenosa.

Imamo li neku fantazi ligu? 😃

14 минута раније, Meda said:

Po slici svi mecevi se prenose direktno. Svakako, jedva cekam, a MCZ ekipa nek sastavlja fantazi tim na vreme :D