Jump to content

КК: Играчки кадар 22/23

Recommended Posts

Ne treba da se odgovornost sa uprave, strucnog staba i igraca prebacije ne tribine. Pre svih od njih zavisi kako ce stvari izgledati van parketa. Suvise dugo mi otaljavamo tu EL, krenemo prva 3-4kola se drzimo negde na 50-50ucinku posle smo u jurnjavi do kraja sezone. Nama ne treba mnogo da se nalozimo, ali koliko puta smo vezali  3 ili4 pobede recimo u EL jos od one sezone kada smo bili na 16-14. Ponadamo se nekom iskoraku onda kad je F4 bio u beogradu mi pola tima prodamo, ode trener i dovedemo Alimpijevica. Ponadamo se onomad kada je doveden Sasa Obradovic, pun ***** stranaca  pa doveli Radonjica u sred sezone iako smo ga mogli dovesti na pocetku. Sada opet nismo bili u stanju da zadrzimo trenera sacuvamo najboljeg igraca vec dovedemo pocetnicki sturcni stab. Ne trenera pocetnika nego ceo jebeni strucni stab. I sta sad da se zbijaju redovi da sirimo optimizam. Nema razloga za optimizam pred pocetak ove sezone.

Nama nije imalo razloga za optimizam pred jedno 7 od 10 zadnjih sezona. Samo je bilo razloga DJELIMICNO za Obradovicevu sezonu, dje mu je uskracen prvi plej, Pengos nas izradio ok, ali Obradovic sigurno nije mislio da mu Hall moze iznijeti tu poziciju u to sam siguran.

I ni najveci obozavaoci Radonjica kao sto sam ja, ne bi odmah rekli daj Radonju ispred Sase. Red je bio da Sasa proba, vec je imao rezultate u Evropi, dijete kluba, imao vec uspjehe u Evropi kao trener, po meni bez razmisljanja Sasa u tom momentu. I nisam mu nista zamjerio odlazak, ko zna sta se tu dogovaralo pa je Covic pustao one vijesti da Sasa trazi bonuse i cuda. Velika Coviceva mrlja sto se mene tice, a nadam se opet da cu gledati u Zvezdi i njega i Radonju.

I volio bih da i od Vlada napravimo trenera, da ga ne sagorimo, onda bi imali 2 trenera u nekim srednjim godinama (Sasa, Radonja), i dva bas mlada, sto je po meni bas bitno za narednih 30 godina dok je groblje tanje na tom polju.

27 minutes ago, Stifmeister said:

Jel istina da je Raduljica zavrsen?

Колико има живота(скока)у Хасану волео би да јесте…ето докле је дошло.

Срећу квари што он не би уместо њега дошао да нас увесељава него Кузме.

Ne ide zamjena za Martina, jer Raduljica nije neka prirodna zamjena za njega. Dok nam je Kuzmic najbolji defanzivac tu, a da Raduljica dolazi umjesto njega nam tek otvara defanzivnu rupcagu.

Ne vidim cemu ovaj potpis, sto se mene tice i da se silbuje Martin za mjesec, dva, imamo sasvim dobru centarsku liniju i bolje te pare preusmjeriti nedje drugo nego na poziciju 5. 

Posted (измењено)
7 minutes ago, miloshb said:

https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-bentil-nezadovoljan-zvao-menadzera-388057/?fbclid=IwAR2Pk5sf55i9-cIChtH7KNYyTDDMijmyHO7aNgyJc8NPU9-l8O957Qo9uZs

Bentil nezadovoljan klupskim lekarom, pa se obratio menadzeru...

Jel realno da je taj lekar toliko los?

Газда: “Није тачно да је Бентли звао менаџера него је он звао њега”

..изјава помоћу које ће се заборавити на лекарску службу(Глушчевића).

Edited by ЦИГАНИН 74

Posted (измењено)

Doktor Gluscevic, kolorizovano 

Wielding his massive meat cleaver as if it were weightless, dr. Mundo Gluscevic is infamous for capturing and torturing dozens of Zaun Zvezda’s citizens players for his nefarious 'operations,' which seem to have no overall point or goal. He is brutal. He is unpredictable. He goes where he pleases. He is also not, technically, a doctor.

01_Dr_Mundo_Banner.jpg

Edited by czbp

1 hour ago, miloshb said:

https://www.maxbetsport.rs/saznajemo-bentil-nezadovoljan-zvao-menadzera-388057/?fbclid=IwAR2Pk5sf55i9-cIChtH7KNYyTDDMijmyHO7aNgyJc8NPU9-l8O957Qo9uZs

Bentil nezadovoljan klupskim lekarom, pa se obratio menadzeru...

Jel realno da je taj lekar toliko los?

Jесте...

С правом је Радоња био незадовољан са њим, еклатантни докази су дужине  рекуперације(опоравци) играча...

6 minutes ago, Vasa123 said:

Pa ako svi znaju i vide da je los, kako je moguce da je i dalje u klubu???

можда за финансије није лош јер многи играчи имају у уговорима разне ставке..типа толико и толико за одређени % одиграних мечева итд итд па буде нешто да се уштеди/набере.

@RedHart

Ma verujem ti ja. Celo leto si pisao o njemu i odlascima u Nemacku. Ali mi ne ide u glavu da je taj isti doktor zasticen ko beli medved. Pa i da je rodjeni brat Nebojse Covica, mnogo je.

Sto se tice Raduljice, bio sam ubedjen da nece nikad potpisati za nas, uzimajuci u obzir da nas je nazivao FMP-om kad je potpisivao za prekoputase.

Sa druge strane, cim ga je Nebojsa citavo leto spominjao, ovaj transfer je bio realan. Resio Covke da ispuni sebi sve zelje. Plus je najavio de ce tim biti sastavljen vecinom od domacih igraca.