Jump to content

ФК: Играчки кадар 2022/23

Punkerstein

Recommended Posts

45 минута раније, saxon said:

Ohi je zaista odlican momak, vrlo gotivan lik, ali preteruje se s ovim kukanjem na njegov odlazak. Ispostavio se kao pogresan profil spica za ono sto nama treba, a za to nije Ohi kriv vec onaj ko ga je skautirao/doveo. 

Можда да, али начин на који је третиран од стране клуба је веома лош... а никад није рекао лошу реч. Станковић, колико год је понекад био веома добар тренер код нас, често је имао епизоде кад склони неког.

И то после свега шта је урадио у полусезони.

Ne vidim temu za Zenit pa da napisem ovde. Mituljikici, Mituljikici, Mituljikici… mozda i najzvucnije prezime iz omladinske skole u poslednje dve godine. Zato sam obratio posebnu paznju na njih kada god su ih vodili na pripreme prvog tima, a i kada pogledam meceve Grafosa. Sta znam. Ja trenutno ne vidim razlog za toliki hajp. Momci fino deluju u Graficaru, ali samo fino. Ne upada u oci neki poseban kvalitet koji bi ih preporucio za A tim u ovom trenutku. Fizicki takodje, nekako su jos deca po izgledu i gradji, iako po godinama to vise nisu. Po meni, mnogo vise su pokazali i mnogo bolje deluju Prucev, Stanic i Lucic. Pre bih ovu poslednju dvojicu vratio sa pozajmica na zimu. 

Bukari je odlican fudbaler i jedan od retkih u nasem timu, koji moze da igra za timove iz gornjeg doma liga petice, kao i za nas u LS, takav  ce uskori biti i Mitrovic, tako da smo krila resili, medjutim, ostale pozicije su nam uzasne, ako posmatramo nivo Evrope. Naravno, Bukari kod nas jos uvek nije pokazao sve sto zna, ali sam siguran da ce to uciniti.

Borjan će izgleda prve dve godine ugovora da brani, posle druge dve sa klube i tribine bude navijač, a pritom da ima velika primanja ako su stvarno sa njim potpisali da mu plata ne pada sa godinama nego da do 39.godina ima platu 600 hiljada. 

Popović ima 34 godina tako da kapiram da njega neća da produžuju, samo ne znam dokle ima ugovor da li do kraja ove ili i sledeću sezonu

Te velike igrace koje imamo treba ostavljati u klubu. Borjan osjeca klub, zasto da ne vodi neku od mladjih selekcija, kadeta i mladjih, da im usadi price o Zvezdi. Tako treba da funkcionisemo. Inace mislim da je Bajkovic vodio neke klince, nisam siguran koji uzrast.

2 hours ago, Dark22 said:

Borjan ako može da ode u MSL kako se pričalo, treba ga pustiti i Vasiljevića promovisati u prvog golmana već sad. Onaj trener što je unapredio Borjana je tu nek radi sa Vasiljevićem istrčavanja i biće on odličan.

Ma Borjan otvorio i onaj golmanski kamp imaju i porodičan biznis na Zlatiboru , dobru platu u Zvezdi, pre će da sedi na klupi nego da ide u Ameriku